2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Canım ilk dönem adapte olma döneminde uykun ağır olur duyamazsın felan diye diyolardır birde kusma olayı sık oluyomuş ya yakın olman hemen kalkarsın seslerinden diye düşünüyolar bebek telsizi al o zaman mutlaka sen canım bende alıcam odasına geçirdikten sonra kullanırım
Uyuya kalma çok oluyomuş yorgun olduğumuzdan dolayı ondan tedirgin oluyolardır
peki ayak ucunuza felan koysanız küçük bir beşik hiç yer yokmu

canım zaten beşiğini ve dolabını koyacağım yer oda gibi değil.yatak odamın önünde bir ara gibi bir yer.çok yakın anlıcan.telsize gerek yok yani.neyse şu oda filan gelsinde bakıcaz o zaman bir çaresine.olmadı şöyle tahta sallanan beşikler filan var.onlar küçük onlardan alıcaz.gece odama alıcam.sabah kaldırıcam.

var tabi canım 6 ay ücretsiz izin.ben 3 ay filan kullanmayı düşünüyorum en azından 6 aylık olsun diyorum oğlum

gaydincim annem bu tarz birşey alalım başucuna koyarız.gündüzleri kaldırırız diyor bakalım atrtık ölçülerini filan almak lazım

kızlarr anneler günü geldi sayılır ben halen bişey almadım sizce ne alınabilir bide kayınvaldem var tabi ona bişey almam gerek ne zor şey şu hediye işi-tatlicadiarzu-

kızlar valla bebişin odasını boşalttık ama aldığımızı oraya bırakınca oda nasıl toplanır bilmiyorum gözm korktu valla delikafaduldendelikafadulden

kızlarr anneler günü geldi sayılır ben halen bişey almadım sizce ne alınabilir bide kayınvaldem var tabi ona bişey almam gerek ne zor şey şu hediye işi-tatlicadiarzu-

ayy canım zor bi soru bende düşünüyorum onu ama kayınvalideme bişey almak gelmiyor içimden geçen gittiğimde oğluna bluz almış bana bi çorap bile almamış bende sinir oldum

benım annem burda degılsenağlama
kayınvalıdemde rizede zaten:nazar:
eee artık ben anne oluyorum oğlusumla eşim bıseyler alırlar artık:lepi:

kızlar valla bebişin odasını boşalttık ama aldığımızı oraya bırakınca oda nasıl toplanır bilmiyorum gözm korktu valla delikafaduldendelikafadulden

canım yavas yavas hepsı halloluyo merak etme hemde buyuk bı zevkle:asigim:

selsin beşiği göremedim bi sorun var bizim bağlantıda ama tahmin ediyorum canım nasıl bişiy olduğunu dediğin gibi bi yerleştirin bakalım olmazsa alırsınız seyyar bişiy katlanan beşikler bile varmış onlarıda bi araştır canım hangisi uygun olursa

ya şimdi 4 ay ücretli izin alıcam zaten + 2 ay ücretsiz izin var diye biliyorum ben o 2 ay değilde 6 aymı ay yok bizimkiler vermez ya keşke verseler 2-3 ay alırdım bende ne güsel olurdu:1no2:

bende henüz bişiy almadım hem anneme hem kayınvalideme almamız lazım bakıcaz artık
Kocişime anneler günü geliyo diyorum karnımı gösteriyorum doğsun ondan sonra daha değil diyo uyanık neyse dur bakalım ben genede beklemedeyim
babalar gününde ben ona yapıcam bi jest aklımda ama :emir_bebek:

selsin beşiği göremedim bi sorun var bizim bağlantıda ama tahmin ediyorum canım nasıl bişiy olduğunu dediğin gibi bi yerleştirin bakalım olmazsa alırsınız seyyar bişiy katlanan beşikler bile varmış onlarıda bi araştır canım hangisi uygun olursa

ya şimdi 4 ay ücretli izin alıcam zaten + 2 ay ücretsiz izin var diye biliyorum ben o 2 ay değilde 6 aymı ay yok bizimkiler vermez ya keşke verseler 2-3 ay alırdım bende ne güsel olurdu:1no2:

4 ay ücretli izin hakkın.artı 6 ay ücretsiz izin hakkın var.aslında yasal hakkın oda.oku istersen internette.iznin bittiğinde dilekçe veriyorsun şu kadar ücretsiz izin kullanmak istiyorum diye.

4 ay ücretli izin hakkın.artı 6 ay ücretsiz izin hakkın var.aslında yasal hakkın oda.oku istersen internette.iznin bittiğinde dilekçe veriyorsun şu kadar ücretsiz izin kullanmak istiyorum diye.

anladım ama bizimkiler pek ona yanaşmıyor pek ondan alamam diyorum ama genede şansımı denicem tabe kısmet 2 ay alsam yeter ben zaten 6 ay alamam

günaydın kızlar
yatak güzelmiş ama beşik gibi sallanmıyosa zor
neyse ben park yatak aldım yerim geniş yatağımın yanına kurduk
şimdilik biraz büyüsün oğluşum
odasını yağıcam tabi

X