2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

sızın agrılarınız nefes almanızı engellıyormu derın nefes almanızı. ben derın nefes alırken acıyo ve nefes alamıyorum yarıda kalıyo

canım senin göğüs kafesin sıkışıyo sanırım göğüs hizası hem arkadan hem önden ağrıyosa genelde üşütmüş olabilirsinn ince giyinme havalara aldanıp sıcak tut kendinigamyoncuiremsu

evet az kaldı. küçükken bademciklerim şişmesin diye dondurma külahının içine kese yoğurdu kayar yalardım. siz bahsedince aklıma geldi öle yapacağım yine. kandırmaca işte hehe

evet canım bende oğluşumun büyüdüğünü ve sağlıklı gittiğini görünce herşeye dayanılır diyorum. az kaldı. dayanacağız yeterki onlar iyi olsun

kızlar bugün drum bebiş hangi saatlerde hareketli ise doğduktan sonrada o saatlerde uyanık olacak kendinizi alıştırın dedi gece uyanık olan varsa nanayı yedikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kızlar bugün drum bebiş hangi saatlerde hareketli ise doğduktan sonrada o saatlerde uyanık olacak kendinizi alıştırın dedi gece uyanık olan varsa nanayı yedikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ben şimdilik gece uyuyorum gece pek hissetmiyorum bişey çok nasir vuruşlar yapıyo ben dalıyorum tabiki belkide o beni habire tekmeliyodurkaydirigubbakcemile3

selam arkadaslarr.. nasilsiniz bakalim?? gecmisi hic okuyamadim bikac gundur. umarim iyi haberler vardir hepinizden...

biz bugun seker yuklemesi yaptirdik. cok sukur sonuclarimiz gusel cikti. kasilmalarimla alakali doktor bakti. bebegin kasildigi dogruymus. magnezyumu artir dedi. ilk hamileligim oldugu icin rahim esnek diil bu yuzden buyudukce olmasi dogal dedi. bi ilac daha verdi beni rahatlatacakmis. kullanirmiyim bilmiyorumm ama neyysee.. cok az zaman kaldi.. allahimdan mani cikmassa 20 gun sora turkiyede olucam sukurler olsun....

ben geldimmmmmm
aslında öğlene doğru bitti işim
güya " şeker yükleme testi bugün çıkar , diğer testler yarın öğleden sonra " demişlerdi , yüklemeden 1 saat sonra kan aldıklarında ne zaman çıkacak diye sordum yarın demezler miiiiiiii :1shok: :1shok: :1shok:
başım çok ağrımıştı hem açlıktan , uykusuzluktan hem de glikozdan kötükedihüso
kavga edecek halim yoktu , bir an önce bi şeyler yiyiim , eve gidip uyuyayım modunda olduğumdan içimden saydırdım laboranta

sonuç : yarın öğleden sonra çıkacak bütün test sonuçlarım :sm_confused:

:1shok::1shok::1shok: o zmn bana uykusuz gecelerr geliyoodelikafaduldendelikafadulden

sılaa stardustt hoş geldiniz kızlarr
geçmiş olsun ikinizede stardust iyi çıkar sonucun telaş yapma canım

sılacım ilacını düzenli kullan inşallah geçecektir dayancaz artık zaman daralıyo:ecrin_bebek:

hosgeldin canimm... ins butun test sonuclarin gusel cikar... cok sukur benim bekledigime degdi verdiler yarim saatte sonuclarimi...:teselli:

ben şimdilik gece uyuyorum gece pek hissetmiyorum bişey çok nasir vuruşlar yapıyo ben dalıyorum tabiki belkide o beni habire tekmeliyodurkaydirigubbakcemile3

genelde ben erkenden yatıp uyurum esımde yanımda televızyon ızler
bana sarılıp elını göbusume koyuyomus her aksam ozaman çınar bı dakka yerınde durmuyo onunla konusuyorum gece dıyo tabı ben uyuyorum hıcbıseyden haberım yok:roflol:

Benim paşam biraz farklı saatlerde hareketli oluyo ama hareket sürekli hissediyorum nur uyumıcakmı benimki dersin
Ya biz sabah erkenden kalkıyoruz koşturmaca başlıyo ondan uyanıyo bence yavrukuşlar düzene girerler ya 40ına kadar belirsiz olur dedi doktorum sonra düzene girer dedi ümit ediyorum bende:Saruboceq:

sagol canim hosbuldukk... ins canim hakikaten az bi zamanimiz kaldi. allahim ins saglikla kucagimiza almayi nasip etsin. unutturacak hepsini bebislerimiz insgamyoncuiremsu

kızlar hosgeldınız star_dust ınsallah ıyı cıkar sonucların
sılacım ılaçlarını aksatma çok ıse yarıyolar haberın olsun....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…