2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

çalısan arkadaslar allah sıze kolaylık versın gercekten zordur sızın ıcın :teselli:
neyse az kaldı bbıraz sabır sonra uzunnncaaa bır tatıl sızı beklıyo bebişlerle ınsallah:lepi:

hadi kızlar bende kaçtım kendinize ve bebişlere iyi bakın
akşam kuşlarınada iyi muhabbetler
grş by:1hug:

İnsallah stardustcımmm, bis eminisss güzel sonuclarla dönceginden zatennnn a.s.

güzell sonuçlarla gel cnm..

canım guzel haberlerını beklıyoruz:1hug:

güzel sonuçlarla dön inş tatlım:)

QUOTE=Rosem;6598236]canım ınsallah guzel sonuclarla gelırsın.:Saruboceq:[/QUOTE]

teşekkürler kısslarr herbirinize ayrı ayrı Şeniz a.s.
ama kandırdılar beni resmen yaaaa
yarın çıkacakmış şeker testinin sonucu diğer test sonuçlarıyla beraber :1closedeyes:

canımmmmmmmmmm çok sevindim senin adına
hem güzel haberlerle dönmüşsün hem de hastane olayını halletmişsin alkisalkisalkis
ben de dönüşte halledicem sanırım fisfisfis
gittiğin yer yine foça'da dimi ??

kocaman swetcim sana
bak , 31. haftandasın ve halen hamile olduğun anlaşılmıyomuş , süperr alkisalkisalkis

ben de uzun zamandır günde yarım litre süt içiyorum , normalde beişler haftada 1 cm. büyür( hani şu gebelik haftası bilgilerini veren malum dr.un sitesinde öyle yazıyordu )
benim oğluşuma , 9 günde 2,5 cm büyümüştü :teytey:
elmayı da yerim bol bol , yani günde 2 tane yemeye çalışırım a.s
reflüm var diye yemiyordum , reflüsü olanlar elmanın kabuğunu soyup yemeliymiş kızlar , aklınızda bulunsun yerimseniben
hadi bakalım Rosemcim , inşallah bizim kuşlarımıza da yarayacak elma+süt kaydirigubbakcemile5

Valla bende cinsiyeti 2 doktora onaylattım ama içim de takılmadı değil kızlar.Bide kız derken oğlan oluyormus, amannnnnn hiç farketmez sağlıkla zamanında gelsin kuzucuklarımız yeter ki....

bizim oğluş yormadı hiç bir dr.u 12.haftadan beridir gösterdi 4 dr.a da , ki bunlardan ikisi ayrıntılı usg de bakmıştı
bir gittiğimizde ayağını ölçmüştü dr.umuz , eşim tutturdu " bi daha gitmemiizde pipisini ölçtürücem oğlumun :hooray: " diyor :roflol:
hani adam o kadar emin oğlu olacağından , hey allaaaaam yaaa :roflol:

gaydıncım çok takıcak bişey yok ben kızımda 22 kilo aldım 3 ayda hepsini verdim hatta öyle bi verdimki bi ara kilo almak için akşam yatmadan yemek yemeye başlamıştım..

maşallah canım
böyle deneyimleri okumak hoş oluyor valla yerimseniben

az önce kasığıma birden ağrı girdi çok korktum Allahtan geçti

Bende 7 kilo aldım kızlar .59 dum 66 olmuşum

sana da maşallah canım , ne güzel çok fazla almamışsın

canım geçmiş olsun
yastığını yükseltmen lazım birasss :bbo:
bir de rennie duoyu denesen yerimseniben , belki bünyeden bünyeye farkediyordur da bende yanma-ekşime olunca 1 kaşık içiyorum anında kesiyor diyebililrim
sütü de en fazla 3 yudum içecekmişsin , fazlası sütteki asit ve laktozdan ötürü mide asitini arttırıp daha fazla yanmasına sebep oluyormuş
ben uzun zamandır laktozsuz süt içiyorum , öyle rahatladım ki anlatamam , daha önceleri kabus olurdu benim için süt içmek , haftada 1 lt sütü içemezdim bile , onun yerine paso cal d vita içiyordum kalsiyum desteği olarak , şimdi laktozsuz süt sayesinde günde yarım lt içiyorum , reflüsü olanlara kessssssssinlikle tavsiye ederim a.s

hüzüncüm sanada geçmiş olsun diim kendimede..
dün gece bende sendendim, acaip mide yanması .gaviscon içemedim içemiorum ve sadece su içip durdum.

karencim geçmiş olsun canım , rennie duoyu sana da tavsiye ederim , bi dene istersen

kızlar biz geldik çok yoruldum misafirin biri gitti biri geldi mahvoldum yaaa sabah kalktığımdan beri misafir belim çok ağrıdı sizler neler yaptınız geçmişe bi bakayım

hosgeldin canimm... ins butun test sonuclarin gusel cikar... cok sukur benim bekledigime degdi verdiler yarim saatte sonuclarimi...:teselli:

kızlar hosgeldınız star_dust ınsallah ıyı cıkar sonucların
sılacım ılaçlarını aksatma çok ıse yarıyolar haberın olsun....

hadi hayırlısı inşallah güzel olur her şey

hoşgeldin cnm inşallah sonuçlar normal çıkar tatlım

inşallah kızlar yaa benneyaptımki
ya benim bildiğim 50lik yükleme yapıldığında yüksek çıkarsa hemen ardından 100lük yapılmıyor muydu :uhm:
yarın öğleden sonra çıkarsa sonuç ertesi gün sabah yine aç gidip 100lük yaptırıcam ( cuma aslında yaptıramıycam ıst.da olucam , ogün dr. kontrolüm var öğleden sonra ve rezil bir gün olsun istemiyorum ,ctesi sabaha kalacak mecburen )
yani 1 günde yaptırabilecekken işimi gerizekalının yalan söylemesiyle işlerim uzayacak .. günahı boynuna başka yere gidip parayı başkasına bayılmamdansa onların merkezine kalsın derdiyle yaptı böyle bir şeyi sanırım kötükedihüso

ay çk yoğundum bakamadım.
ama bende çok yoğundum ve artık belimin ağrısında oturamıyorum
hayırdır.
defne hanımda rahatsız oldu galiba kasılıp duruyor
yavru kuşum az kaldı akşama annem ...

canım bel desteği yastığı oldukça rahatlatıyor beli .. malum ağırlık merkezi değşince vücudun direkt beli yokluyor bu ağrılar benneyaptımki

kızlar biz geldik çok yoruldum misafirin biri gitti biri geldi mahvoldum yaaa sabah kalktığımdan beri misafir belim çok ağrıdı sizler neler yaptınız geçmişe bi bakayım

e derin kızma ama sen kaşınıyosun heeeee klava:
hem gelen gideni ağırla full ikram vs. hemde ay yoruldum , öldüm bittim , kızımın hareketlerini hissedemedim vs ..
sen ne kadar yorulursan bebişin de yoruluyor ve hareket etmiyor
bak dinlendiğin , poponun yer gördüğü günler yerimseniben kaydirigubbakcemile3 , nasıl da hareketli diimi , sonra bir de onu problem ediyorsun bu kez niye bu kadar hareketli diye :)))
azcık rahat bırak şu kızçeyi , yorma gaaaari , ok yerimseniben

yok stardustum anlaşılıyor aslında hemde ben bayağı iri oldum,ama o anlamadı.
hayret işte baklış açısına göre değişiyor.
bir ara göbbşimin yeni resmini eklerim inşallah.
o zaman belli olur.
yav 12 kg az değil ki.1,60 boyum var.
küçüçük bir şeyim ben .eskiden uzun görünürüdm ama şimdi kısa görünüyorummmmmmm.(((((

benim mide alev allev yanarken ve gaz sancısından gece sırt ağrıalrı ,kaburga ağrıları çekerekn.
doktorum bana pulcet verid.
allahım işte bu dedim ve hergün sabah bir tane alıyorum.
gece de raahtım gündüzde çok şükür.
ilaç bitti.bir hafta almadım.çıldırıdm resmen.
hem sindirim sisitemine iyi geliyor hem gaz ve yanma problemine.
hamilelelere 5.ayda verilmeye başlanıyormuş.
mucize ilaç dedi. doktorum onun için.
sizde doktorunuza sorun alabilrisiniz

ay eger öyleyse bende sorayım bunu doktorumakaydirigubbakcemile5

star dust haklısın canım yaaa ama yüzüm tutmuyor işte onların anlaması lazım artık 8 e giri,cem bekleyinde doğumda gelin artık zaten yorulunca belim daha çok ağrıyor yürüyemiyorum artık kaktılar çaylarını kendileri doldurdular beni kaldırmadılar oklavayı hakettim canım

derin sen de artık çok yoruyorsun kendini be güzleim.madem belin ağrıyor biraz toparla artık azıcık rahatısızm felan de arayana
aaaa olmaz ki.
haid biz işe gidip geliyoruz ama evde senin kendini yormaya hakkın yok.
eve hüüzn yılı sende sor doktoruan o olmazsa ben mide yanmasından ve gaz da ölüyorum resmen.
ve benim daha önceden de mide rahtzılsığım olduğu için.ancak bu kurtarıyor beni
geçmiş olsun şimdiden.
ben çıkıyorum annelerin en güzelleri hoşçakalın.
çok yorgunum bugün.ve işim de uzun biraz dıaşrda işim va rordan dolaşıp gideceğim eve .hadi size kolay gelsin

kızlar merhabalar nasılsınız biz drdan geldik prensesim 1600 gram olmuş teyzeleri çok tatlıydı ama dr teyzemiz bize kızdı çünkü 2 haftada 2kilo almışız rejime giriyoruz artık...
ayyy maşşallah kuzucuna

bu da biz :CüvCüv:
çok şeker bi hamilesin kız aman nazar değmesin

çok geçmiş olsun allahtan bişi olmamış

bende yemeklerden sonra çiğniyorum hakkaten banada çok iyi geliyo tavsiye ederim

talya nasıl sızce kız bebek ısmı. doganın uyanısı baharın mujdesi demektır
çok hoş bi isim bence anlamıda çok güzelmiş

siz hıc agrı kesıcı ıctınız mı sımdıye kadar ben ıcmedım. aksam ıcmeyı dusunuyorum ama korkuyorum bıraz
benimde migren belası var doktorum minoset verdi başladımı mecbur içiyom yoksa dayanılmıyo valla

kızlar bugün drum bebiş hangi saatlerde hareketli ise doğduktan sonrada o saatlerde uyanık olacak kendinizi alıştırın dedi gece uyanık olan varsa nanayı yedikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ay onu bende duydum ve benim zillide geceleri çok hareketli yandık hakkaten yaaa

inşallah onca sıkıntına karşılık bunda iyi sonuç elde edersin canım

gözün aydın canım allah kavuştursun
kızlar oğlumun ismi
bulut olacak son anda karar değiştirmessek:CüvCüv:
hayırlısı olsun canım

benimde gebeliğin başında malum sürekli çıkarmalardan artık midem alev topuna dönmüştü banada doktor pulcet verdi hakkaten müthiş bişeydi bende az sabredeyim diye 1 hafta içmemiştim ama öldüydüm valla
ama şimdi ihtiyacım olmuyo çok şükür oluncada ya sakız çiğniyom yada renne içiyom

merhabalarr....
çok işim vardı sayfam açıktı ama bakamadım sizee pc başında blim koptu resmen.. çoook yoruldumm bacaklarımın şiştiğini farkettimmm delikafadulden

çok güzell canım sonuçlarının iyi çıkmasına çok sevindim..

hoşgeldin cnm... haklısın insan hayal kırıklığına uğruyorr walla .. inşallahh yarın güzell sonuçlar alırısn..

kızlar oğlumun ismi
bulut olacak son anda karar değiştirmessek:CüvCüv:

adıyla yaşasın pana canımm...

çalısan arkadaslar allah sıze kolaylık versın gercekten zordur sızın ıcın :teselli:
neyse az kaldı bbıraz sabır sonra uzunnncaaa bır tatıl sızı beklıyo bebişlerle ınsallah:lepi:

ahh evett az kaldıı.. bu hafta sonunu da atlatırsamm bittiiii hihoyyyt

[/QUOTE]
canımm çok teşekkür ederimm... yok cnm hastane foça da değil..
menemen de özel sada hastanesi.. duymuşsundur belkii..

ahh canımm yaa çok yorulmuşsundur.. bende izne ayrılınca gelirler herhalde... vakit geçerr napalımm...

Son düzenleme:

swethome haklısn canım bende istemiyorum çok yoruluyorum belim berbat ama yüzüm çok yumşak yardımcımda yok herşeyi kendim yapıyorum bir daha haber veren oldumu istirahat halindeyim diyeceğim şimdi bile zor oturup okuyorum

canımm çok haklsınn... bende artık evde olmak yatmak dinlenmek istiyoruımm

eyetkiner canım hala hamile kaldığım için sevinçlerinden geliyorlar bugün gelenler 3 sene önceki arkadaşlarım görüşmüyorduk uzun zamandır rüyalarına giriyormuşum sevdiklerinden geliyolar ama ben yoruluyorum artık 2 ay kaldı kısmetse doğuma öyle gelseler daha iyi

hüzün tılı canım bende akşamdan beri berbat midem çok kötüyüm şimdi lansor içtim gaviscon şurup içtim bakalım artık benim belli yağlı dokunuyor yağlı hamurişi yediğim zaman oluyor dünde bugünde ikram türleri yediğim için oluyor bile bilede yapıyorum ama yeme işte tut gırtlağını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…