2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

stardust canım inş. düşük çıkar değerlerin 100lüğe gerek kalmaz çok zor hakikaten 100lük yükleme
çok geç bildiriyolar ya 1,5 saatte en geç belli oluyo benim 1 saatte söylemişlerdi bekledik bizde doktoruma gösterdim direk sonuçları hatta
Neyse iyi çıksında beklersin napalım canım:1hug:

kızlar oğlumun ismi
bulut olacak son anda karar değiştirmessek:CüvCüv:

gecenlerde ruyamda gördum oğlumun ısmını soruyolar bende bulut dıyodum bı gece sonra yıne gördum talha çınar dıyodumkaydirigubbakcemile3
hayırlı olsun canım bence guzel ısımkaydirigubbakcemile5

ben artık saat 11 dedimmi yatıyorum dayanamıyorumm hiç bir yerde yatamıyorum sadece yatağımda uyuyabilirim koltukta felan hiç uyuyamıyorumm:1no2: ben çok huylanıyorum biri göbişimi ellediğinde tikk gibi bişey oldum hemen kendimi geri çekiyorumkaydirigubbakcemile3

hadi hayırlısı inşallah güzel olur her şey

bugünde geçti oh
uyukladım resmen bugün
eşimde geç gelecek bugün köpekde var gezdirmem lazım off
sonra yemek yapıcam üf yok uyuyamam ben hiç hayal kurmamak lazım

Kızlarrrrr benim bugünnnn çekirdeklerimmmm çıktı yeçellll oldum resmen cok yogundummmmm ne geçmişi ne geleceğiiii okuyamadımmm valla kaydirigubbakcemile3 Bis cok iyiyis kızımla sizi özledik sadece umarımm hersey yolundadırrrr simdiklik öpüyorusss ve kacıyorussss, yatıp kalkıp yarın güzel bi tatil öncesi gününde görüşmek üzere, bol öpücüklerrrr alkisalkisalkis

kızlar bugün drum bebiş hangi saatlerde hareketli ise doğduktan sonrada o saatlerde uyanık olacak kendinizi alıştırın dedi gece uyanık olan varsa nanayı yedikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

benim için güzel bir gelişme benim kız gündüzleri kayıp duruyor gece uyuduğum için hiç hissetmiyorum umarım geceleri uyur akıllı kızım

canım gözün aydın hayırlısıyla gelirsin inşallah...

hoşgeldin cnm inşallah sonuçlar normal çıkar tatlım

ay çk yoğundum bakamadım.
ama bende çok yoğundum ve artık belimin ağrısında oturamıyorum
hayırdır.
defne hanımda rahatsız oldu galiba kasılıp duruyor
yavru kuşum az kaldı akşama annem ...

iyi aksamlar zuzum. kendine iyi bak canimm..
canım gözün aydın hayırlısıyla gelirsin inşallah...
sagolasin canimm...
ben çıkıyorum annişler herkese iyi akşamlar

iyi aksamlar gamze.. bu arada oglusunun ismi cok hos gercekten.. allahim adiyla buyutmeyi nasip etsin ins

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…