2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

nette arastırırken rastladım bende sakız tukuruk salgısını artırıyormus ve mıdedekı yanmayı önluyomus bunu denıcem bende cok sagol canım

artık anlamıyo yeter artık benımde bı sabrım var dedı
zaten işten geldım cok yorgunum falan dedı
ben onu anladım ustune gıtmedım ama o benımle hıc konusmadı bıle

amatıst canım ılaç verdı doktor adı lansor sanırım sabah aksam ama oda fayda etmedı

hıı. akşam yatarken almayı dene. üzerine bişi yeme. bütün gece tedavi etsin. olmazsa demeprozaol veya opagis (yeni çıktı) onu dene aynı şey güvenebilirsin. madem ilaç verdiğine göre çokda yapacak bişi yok

hüzüncüm canım çok hassas bi dönemdeyiz herşeye alınma dönemimiz bendede çok oluyor benim bide sınav stresi var bugünlerde allah yardımcımız olsun ama sen daha sakin olmaya çalış bak midene vuruyor

canım lansor aslında çok kuvvetli bir ilaçtır oda geçirmiyorsa
senin birazda psikolojik...
herale hormonlardan benimde anlayamadığım bir gerginlik var devamlı ağlamak istiyorum

evet bende hep aglamak ıstıyorum hatta bazen esım benımle sakalasıyo benımle nıye dalga gecıyosun dıye baslıyorum aglamaya off yaaaasenağlama

sakin olmaya çalışacağız arkadaşlar. bebeklerimiz için.onları düşünüp mutlu olmaya çalışacağız.başka çare yok

hehe ben şu yeni cococola reklamını seyredemiyorum. hep ağlıyorum millette bana garip bakıyor. ne bileyim duygulanıyorum işte. şimdi benim dedemle çocuğum da böle olacak diyorum.hoş dedem daha 100 değil ama 85 yaşında ne bileyim ağlıyorum işte. ağlama kapasitemiz geniş :)

ay bende de tam tersi duygusallık felan yok ya ağlama hiç olmadı sanki bi kez oldu o kadar oda normaldede olur 8 ayda bi kez çokmu duygusuzum ne mirmirmirmir

bu aralar bana da gelıyorlar. ben de normalde hıc duygusal degılım. ama herseye aglayasım gelıyo. sınırım ve moralım bozuluyo. sanırım bıraz yorulduk. cunku sureklı bır mucadele verıyoruz. yedıklerımıze ıctıklerımıze gıydıklerımıze herseye dıkat edıyoruz cok seyı yapmıyoruz onceden yaptgıımız ve tam tersı daha neler neler. ben kendı adıma yoruldum bıraz sıkıldım bır de bu formattan :))

ay bende de tam tersi duygusallık felan yok ya ağlama hiç olmadı sanki bi kez oldu o kadar oda normaldede olur 8 ayda bi kez çokmu duygusuzum ne mirmirmirmir

yok canım bende de çok olmadı sadece şeker yüksek çıkınca çok ağladım. ama bazen oluyor işte. o bile anlamsız geliyor çevreye. bence olmaması daha iyi en azından garip bakmıyor kimse sana

cok uykum var anlatamam. 2 haftadır calısmıyordum ne guzel. sımdı ıse basladım aksı gıbı su an ıs yogunlugu da yok. acayıp uyku bastı

selam kızlarrr...

anlaşılan hepimiz duygusal dönemdeyiz... ağlak oldukk... senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…