2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

amastis sekerın kac cıkmıstı

çok :KK43:( 50 gr yüklemeden sonra 214 çıktı 100 grlığın 3.saatinde de 192 çıktı ve diyabet tanısı kondu. diyetteyiz şimdi. diyetle dengelemeye çalışıyorum ve iki doktor arasında mekik dokuyup duruyorum. zor bişi allah kimseye vermesin. burada tatlı bir şeyden bahsettiğinizde okumamaya çalışıyorum artık. sabah beri herkesin ağzında bir dondurma vardı kimse takmadı beni senağlama:eek:klava:

ay bende de tam tersi duygusallık felan yok ya ağlama hiç olmadı sanki bi kez oldu o kadar oda normaldede olur 8 ayda bi kez çokmu duygusuzum ne mirmirmirmir

gaydin alemsinnn kızz ağlanmıyo diye duygusuzlukmu olurrkaydirigubbakcemile3 bende mesela kolay kolay ağlamam ama çok içlenirim üzülürüm ağladığım zamanda öyle 2 dakka sürmez sabahtan akşama kadar zırlarımm oda senede bi kaç defa bulur beni herhalde toptan ağlıyorumm:)

çok :KK43:( 50 gr yüklemeden sonra 214 çıktı 100 grlığın 3.saatinde de 192 çıktı ve diyabet tanısı kondu. diyetteyiz şimdi. diyetle dengelemeye çalışıyorum ve iki doktor arasında mekik dokuyup duruyorum. zor bişi allah kimseye vermesin. burada tatlı bir şeyden bahsettiğinizde okumamaya çalışıyorum artık. sabah beri herkesin ağzında bir dondurma vardı kimse takmadı beni senağlama:eek:klava:

canımm allah kolaylık versin inşallah düzelirr hem hamilelik hem diyett allah yardımcın olsun:Saruboceq:

Çok gecmıs olsun amastis. ıns bı an once duzene gırer. ben de donduırmadan bahsettım dusunemedım ozur dılerım cnm. sen de sık dısını aklına getırmemeye calıs tatlıları. kılodan baska bır sey yapmıyorlar. zaten az bı zamanımız kaldı. ondan sonra bol bol yerız herdeyden

son 2 bucuk ay artık ha gayret dıyorum kendıme. rahatsızlanmalarım basladı ben hıc boyle olmazdım sınır oluyorum. sırt agrısından duramıyorum

son 2 bucuk ay artık ha gayret dıyorum kendıme. rahatsızlanmalarım basladı ben hıc boyle olmazdım sınır oluyorum. sırt agrısından duramıyorum

canım sırt ağrıların için bi faydası olmaz ağrı kesicinin hepimizde var sırt bel ağrısı durduk yere içme çokta kötüysen doktoruna danış öyle içmirmirmirmir

Canımcım üzme kendini sen sistemini kurdun zaten bak ne güsel yolunda gidiyo herşey yavrukuşunda topaç oluyo yavaş yavaş
Ben arkadaşlara sürekli söylüyorum ama birileri mutlaka unutuyo bi şekilde daha dikkatli olmalarını ümit edelim canımcım bende dağın başındayım her duyduğumu şak diye alamıyorum sonrasında unutuyorum kalıyo burda okuyunca gene aklımıza geliyo tabe kötükedihüso:eek:klava:

sızın agrılarınız nefes almanızı engellıyormu derın nefes almanızı. ben derın nefes alırken acıyo ve nefes alamıyorum yarıda kalıyo

ben tüm hamileliğim boyunca sadece yarım parol içtim
hep ağrılarıma dayandım
minoset ve parol içilebilir
zaten 7 aydan sonra tehlikeli değildir çocuğa

ne kadar ıcılebılıyo pekı bu agrı kesıcıler gunde 1 tane mı kac tane ya da kac gun ıcebılırım.

Canım sen bunları doktoruna danış bence ilaç olayını kulaktan dolma bilgiyle kullanma derim ben
minoset kullanabilirsin ama kesinlikle plus olmayacak
parol de kullanabiliyosun sor doktoruna bu iki ilacı o söylesin sana kaç tane olacağını canımcım:içelim:

X