2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

öff benim canım dünden beri sıkkın.bugünde sıkkın.

melek hoŞgeldın
dÜn sormuŞtum bende sana ıŞten ayrıldın artık sanırım hayırlısı olsun
haklarını alabılmen Çok ıyı
cÜnkÜ kendı ısteĞınle ayrılınca tazmınat verılmıyor.

emelcim maşallah canım iyi haberlerle gelmişsin
doktoru ve hastaneyi beğenmene sevindim
MAŞALLAHHH ALLAH MUTLULUĞUNU BOZMASIN

Ben Şİmdİye kadar toplam 14 kg aldım

selsin canım iyiki gitmemişsin valla dedim bu kız bu halde nasıl gitti diye:1no2: iyiki götürmemiş anneciğin seni sen öncelikle oğlunu düşünmelisin tatlımbenneyaptımki tekrar tekrar başın sağolsun...

teşekkür ederiz teyzesi rahatladım çok şükür arada hala sancılarım var ama kızım iyi olduktan sonra hiçç umurumda değil ağrısın dursun...

bende 13.5 aldım dün itibariyle...

aslında iyi dedi doktorum aman hiç takmıyorum önemi yok veririm nasıl olsa...

eğer gecelikle rahat edemiyosan alma tabi bi seferlik için yazık..

kızkardeşimde sezeryan oldu gecelik hiç sevmez pijama giydi gerçi gecelik çok daha rahat ama tercihler kişilere kalmışkaydirigubbakcemile5

Ben Şİmdİye kadar toplam 14 kg aldım

bende diyete girmeseydim seninle beraber olurdum bu kilo mevzusun da ama geride kaldım artık

3 kilo verdim 15 günde şimdi toplamda 8 almış oluyorum. ama 15 günde oğlum yarım kiloya yakın almış buna sevindim doğrusu

kızlar benm bugün işler çook..ben kaçar..size iyi sohbetler...

hüzüncüm begendiğin pijama çok güzelmiş bu arada..:)

:) ben 29 haftalığım bana doktor 17 temmuz diyor doğumum için ama ben biliyorum hesabımı 10 temmuzda gelicek inşallah kızısım :)

Benimde sata göre tarihim 17 temmuz ama erken gelcek oğluşum öyle içime doğuyo bakalım kaydirigubbakcemile3

Tünaydınlaaaarrrrrrr.

uzun kolluyu giyebilcekmisin çok sıcak olur o zaman.ben kolsuz bile almayı düşünüyorum ama daha bulamadım kafama göre bir şey.
.

Canım ben kapalı olduğum için daha rahat ederim diyorum hastanede,erkeklerde gelcek çünkü eşimin arkadaşları falan orda üstüme bişeyler almaya uğraşmayayım o yüzden yoksa kısa kollu alırdım tabiiki

Hüzün yılı ben bu pijamayı gördüm sanki fatihteki dagi mağazasında hatta hem geceliği hem pijaması var..

Yaaa istanbula mı gelsem napsam ben valla bulamazsam hüzüncüm sen alırsın dimi banaa :1rolleyes:

evet ilsu hem kıdemi mi hem ihparımı aldığım maaştan vercek sağolsun çok yardımcı oldular bana...........
ssk çıkışımıda yapmıyorlar şimdi....
doğumdan sonra raporum kapanınca yaptırcam çıkışımı tamam dediler allah razı olsun

öff benim canım dünden beri sıkkın.bugünde sıkkın.

güzel şeyler düşün canım mesela yakışıklı oğlunuŞeniz

bugun ıstanbul cok sıcak ee nısanın sonuna geldık artık bebışlere kavusmmıza da az kaldı:CüvCüv:

aldanma canım yine yağmur geliyormuş:1no2:

bende gecelık sevmıyorum nedense ama babydoll hastasıyım hastanede gıysem olurmu acep:roflol:

delikafadulden:lepi:delikafadulden

kızlar benm bugün işler çook..ben kaçar..size iyi sohbetler...

hüzüncüm begendiğin pijama çok güzelmiş bu arada..:)

kolay gelsin canım yorma kendiniŞeniz

bende son ayda sadece 2 kg almışım.ama oğlumda 750 gr almış ona gitmiş galiba hepsi.suyu filan yani.tabi ben senin kadar sıkı diyet yapmıyırum ama şekerim çıkmasın diye.kepek ekmeği yiyorum ve pilav makarna yemiyorum.o yüzden o kadar aldım.yoksa daha fazla alırdım.cmtesi kahavlatıdan 2 saat sonra şekerimi ölçtüm 123 çıktı çok mutlu oldum tabi

evet bende tesetturlu oldugum ıcın bızım ıcın en uygunu bu tarz çıcegımkaydirigubbakcemile5
ama yınede askılı alıcam 1 takım nasılsa ustune sabahlık var....
aşk olsun cıcegım ben alır sana yollarım burdan bulamazsan merak etme sen:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…