2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

güzel şeyler düşün canım mesela yakışıklı oğlunuşeniz

aldanma canım yine yağmur geliyormuş:1no2:

delikafadulden:lepi:delikafadulden

kolay gelsin canım yorma kendinişeniz

doğru söylüyorsun aslında herşey boş.oğluşumu düşünmem lazım.ben sıkıldıkça yavrukuşumda sıkılıyor.ama işte bazen böyle herşey üstüste geliyor.hem şu an çalıştığım işyeribndeki durumlar.hemde daha önce çalıştığım yerden tazminatımızı alamamıştık.senet vermişlerdi 2 tane ödediler gerisi kaldı.arayıp görüşdüm sallayıp duruyorlar.gelde sinirlenme.suratına kapattım eski müdürün.en kısa zamandaymış.ne zaman bu en kısa zaman bilmem.allahlarından bulsunlar.hak yeyip durdular bakalım napıcaklar

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 al tabi şekerim içinde kalmasın ben sabahlığıda sevmiyorum o yüzden,geçen yıl aldım bi sabahlıklı kısa gecelik gecelik eskidi sabahlık öylece duruyo kaydirigubbakcemile3.

Sağol canımmmmmmmm a.s.

canım ya çok sevindim adına inşallah böle devam edersin kuzunada maşallah canım

çok geçmiş olsun canım benim ilk aylarım öle geçtiği için seni şimdi anlayabiliyorum inşallah atlatırsın yaaa

bende okadar dondurma yiyorumki kutuyu elime aldığımda dibini görene kadar yiyorummm hemde tek başımaaakaydirigubbakcemile3
geçen eşime aldırdım bende kızımla bi oturduk yiye yiye sonra eşim boş kutuyu görün ce yuh çekti bize:asigim:
yeni gibi durması güzelde yeni alınan herşey bence bi sudan geçirilmeli hangi ortamlarda yapıldığı belli değil canım

ben de 98 lii alacaktım daa... acaba abartıyormuyum çok mu küçük olurr dedimm.. pekii tmm cnm sağoll bende 98 li pkt alayımm...

valla benim ilk kızımda bir paket almıştık 70 liydi galiba
ama yeni doğanlar cırt cırt habire ediyolar anam bez ve ıslak mendil yetiştirememişrik
ama bazı bebeklerede yeni doğan küçük gelebiliyo oyüzden bi tane al 98 liyi sonra duruma göre bakarsınız canım artık ondan sonraya devreye eşler giriyo
koş bez al
koş mendil al felan yanikaydirigubbakcemile
canım hayırlı olsun keşke kimsenin hakkı yenmesekötükedihüso

seni anlıyorum canım..

özellikle de hakkın olanı vermemeleri çok sinir bozucu gerçektende..

ama en azından senet yapmışsın..

kızkardeşime senet bile yapmadılar...

hala alamadı parasını..

Allah kimsenin hakkını kimseye yedirmesin !!!

ama yinede oğlunu düşün annesi o bu dünyadaki her şeyden daha değerli öyle değil mi o sağlıkla gelsin kucağına yeter ki.....:1hug:

öyle tabi şu anda en önemli o.sağlıklı olması kuşumun.ah canım senet olsa ne olucak.senetle birşey yapamıyorsun.birde sigortalı olduğun şirketin içi boşsa.sadece senden avukat parası gider.ee tabi allah gösterir bunları.ne demişler alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste

napim sinir etti beni dün aksam:1closedeyes:
ben mıdemden öluyorum o gecmıs karsıma yaptıgım yemeklerı yıyokaydirigubbakcemile
cabuk bıtır dıye kızdım bı ara tartıştık işte:1rolleyes:

ne yani senin miden ağrıyo yanıyo diye adam da mı aç kalacaktııııııı:roflol: ilahiiiii cadısın cadıııı sırnaşık şey:lepi:

ne yani senin miden ağrıyo yanıyo diye adam da mı aç kalacaktııııııı:roflol: ilahiiiii cadısın cadıııı sırnaşık şey:lepi:

ben o yemeklerı ne hayellerle yapmıstım beraber oturur mıss gıbı yerız dıyesenağlama
ama daha bı kasık aldım mıdem basladı yanmaya hıcbırını yıyemedım :1shok:
sonra dedım cabuk ye hemen bıtır zaten az yapmıstım yarına kalmasın dıye
oda tadını cıkara cıkara yıyence tartıştık ıste:mymeka:

kolay gelsin diloşşşş:dilcikar:

arada uğrahihoyyyt

işim az kaldı sayılır am bi sepet ütüm var canımda hiç istemiyoo üfff:çok üzgünüm:

diloşum dikkat et kendineee

hoş geldin tatlım iyisin çok şükürr artık evde olacaksın bol bol rahat rahat görüşürüzzŞeniz
dılos hıc yerınde durmuyosun yavrucum doguruncada gezıcekmısınkaydirigubbakcemile3

canım ben kararlıyım doğurana kadar gezicemm hatta şuanda hesap yaptım gitmem gereken 5 kişi var arkdaşlarım ve 4 tanede halam var bayda oldu gitmyeli hepsi küscekelrmiş bana o yüzden doğurmadan bunları görmem lazım haftanın 2 gününden hesaplarsam bu gidşile doğuma kadar anca bitiririm gezmeyi zamanı geçirimnaniknanik

banada öyle diyo eşim aldınmı dibini görene kadar için rahat etmiyo diyo napıyım canım istiyooo
az önce esım aradı konusmuyoruz çınarı sormak ıcın aramıs:1closedeyes:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

canım sende alensin doğrusu:CüvCüv:
bırak adam istediği gibi yesin
sana söylüyorum ama bende cips vermedi diye tartışmıştım
hepsini kendi yemişti zararlıymış bana diye bende kızmıştımkaydirigubbakcemile3

canım annen bana iyi yapmış seni götürmemekle...
çok sağoll canımmm çok şükür hallettimmm...

emelcim maşallah canım iyi haberlerle gelmişsin
doktoru ve hastaneyi beğenmene sevindim
MAŞALLAHHH ALLAH MUTLULUĞUNU BOZMASIN

sağoll tatlımmm senşnde iyi olmana çokk sevindimm dinlenirsin artık evde bol bol... benim de bu hafta son yatcazz popolarımızı devirip kaydirigubbakcemile3

bende gecelık sevmıyorum nedense ama babydoll hastasıyım hastanede gıysem olurmu acep:roflol:

bende semiyorummm gecelikk.... ama normal olursa mecburen hastanede gecelik giycemm...

canımm çok tşk... sağoll..
bende 98 li alcamm yaz olacak zaten sürekli değiştiririz artık pişmesin bebişlerr

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…