2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

:roflol:

ayy iloş benimde ütüm var bide çamaşır bitti asılacak bekliyo hiççç canım istemiyo bugün iş yapmak acaip bi tembellik ve sıkıntı var içimdefisfisfis

ben de aynı geçen akşam eşime kızdım.o da gülüyor.ben de sinirlendim..ben sana gülmüyorum.kızımla konuşup gülüyoruz dedi.ben de ona dedimki ben de kızım da küstük sana..:mymeka:

ama gercekten yıyemeyınce sınır oluyo ınsanbenneyaptımki

çok alemsiniz aslında konuşmuyo gibi görünüp konuşuyorsunuz..kaydirigubbakcemile3

eh bıraz öle tabi:1rolleyes:kaydirigubbakcemile3

melekcim sevindim ne güzel evdesin artık
senin adına sevindim canım
üfff bende istiyorum
banada tazminatımı verseler keşke
ama hiç sanmıyorum patronum çok pinti zaten imkansız gibi görünüyo

:roflol:

ayy iloş benimde ütüm var bide çamaşır bitti asılacak bekliyo hiççç canım istemiyo bugün iş yapmak acaip bi tembellik ve sıkıntı var içimdefisfisfis

benimde içim çok sıkkın vallahii helede anneme hergün ben arıyom bugün o arasın diye bekledim kadının umrunda değilll kimbilir nerde geziyooo:dilcikar:

benimde içim çok sıkkın vallahii helede anneme hergün ben arıyom bugün o arasın diye bekledim kadının umrunda değilll kimbilir nerde geziyooo:dilcikar:

bende 2 kere aradım cevap vermedi merak etmiştim az önce aradı grip olmuş hiç dikkat etmiyo kendine sürekli iş yapıyo heryeri açıp benimde ona canım sıkıldı birazda...bide ben böyle olunca bişey de yapamıyom aklım onda kalıyo:1no2:

bana bozuk atıyo o yüzden aramıyo bakalım bende aramıcamm ne zaman ararsa artıkk ama ben haklıyımmm
tutturmuş doğumda hastaneden doğru bize gideriz bende kalırsın 10 gün kadar diyoo yaa ben ne yapcamm zaten 4 kişi olcaz benim 10 gün demek bütün bi gardolabı taşımam lazım anneme o yönden hiç düşünmüyoo kendi rahatını düşünüyoo hem ben babamın yanında yatıp uzanamamkii ben ağrı çekip elim belimde doşaşırken çok zorr kızımda kalmıştım ama mecburdum çünkü o zamn evinde yatıracak yerim yoktu gidip ben kalmıştım 10 gün şimdi evimde herşeyim var çok şükür ve rahatımm o gelip kalsın ne var sankii :dilcikar:

offf dıloss yaaaa senağlama
benımde annem dogumda gelıp 1,5 ay yanında kalıcam sonra senı alıp göturucem dıyo
daha fazla kalamazmıs tabı oda haklı ramazan gelıyo babamla abım nasıl sahura falan kalkcaklar zor olur ıllakı
bıde torununu yanında buyutucekmıs dedım sen torununu yanında buyuturken cocuk baba sevgısınden uzak kalıcak hayatta olmaz dedım
kaynanamlar gelmıyo allahtan hıc cekemem ınankı
dedım annem 3 ay gelıp kalıcak yanımda gamyoncuiremsu

bencede haklısın diloşum...

insanın kendi evindeki rahat anne evinde bile yok...

4 kişi gideceğinize 1 kişi gelsin demi daha mantıklı...

aslında ben kimse gelsinde istemem kimsenin düzeni bozulmasın

oğlumda hastanede ilk günü annem ve eşim birlikte kalmışlardı 2. gün anneme gelme anne gerek yok dedik eşim güzel bakıyo sağolsun hem bana hem bebişe...

eve çıkıncada sabahtan geliyolardı gece gidiyolardı zaten bi süre sonra normale döndü herşey ben evde hiç yatmadım zaten

annem kalsa kayınvaldem küsecekti o yüzden anneme de kalma dedim..

şimdi de zaten evlerimiz karşılıklı apartmanlarda kalmak olmayacak.

canımm hiç telaş yapma 1,5 ay uzun bi süre zaten sen bebeğinle yanlız kalmak isticeksin bence hiç gerek yokk inan ben yanımda kimseyi istemiyorumm tek başıma daha iyi hallederimm ilk 3 gün kalsa yeter annem yanımda başka bişey istemiyorumm:1no2:

bende tek idare edeceğimi bilsem
hiçkimseyi istemem annem hariç
ama oda gelemez ablam hasta ona bakıyo kadın bırakamazki
o zaman bi gelsin bebeğim sağlıkla doğsunda başka bişey istemem

bende tatlımm tek başıma daha çabuk toparlarım kendimi bi daha üstelerse eşim istemiyo dicem orda kalmamı evinde ol diyo dicem istersen gelirsin anne yada ben artık idare ederim dicemm sonuçta hiç çocuk bakmamış deyilim evel allah bakarım kimseye muhtaç olmadan şutarafagitti

ben ılk zamanlar tecrubesız oldugum ıcın bakamamaktan korkuyorum kucucuk bebek hep aglıyo derdını anlatamıyokı o ağlarken bende ağlarım zaten senağlama
ama annem tecrubelı 2 hafta bıle yanımda kalsa bana yeter sonra ben bakarım oğluma zaten ınsallah:asigim:

kızlar merhabalar nasılsınız biz drdan geldik prensesim 1600 gram olmuş teyzeleri çok tatlıydı ama dr teyzemiz bize kızdı çünkü 2 haftada 2kilo almışız rejime giriyoruz artık...

kızlar merhabalar nasılsınız biz drdan geldik prensesim 1600 gram olmuş teyzeleri çok tatlıydı ama dr teyzemiz bize kızdı çünkü 2 haftada 2kilo almışız rejime giriyoruz artık...

maşallahh canım çok sevindim bebişte güzel kilo almış allah nazarlardan korusun

nurcum hosgeldınız canım masallah kocaman olmus annesı allah nazarlardan saklasın:1hug:

kızlar bakma meselesini konuşmuşunuz benim annemde haziranın 13ünde gelecek fazla kalamam doğumdan 10-15 gün sonra seni alır götürürüm diyor bende ilk zamanlarımı bebeğim ve eşimle geçirmek istiyorum kimseyi istemiyorum aslında yanımda ama gelme denmiyor işte babamızda hiç istemiyor doğumdan sonra gitmemizi istemiyor hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…