2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

hoşgeldın canım masallah eksıklerını tamamlamıssın ne guzel:1hug:

hoşgeldin melekcim yazmayınca merak ettik seni..

mide bulantıları son trimisterde tekrar başlıyormuş yani normalmiş maalesef katlanacaz ...

herkes bünyesine göre alıyor kiloyu valla ben hiçç problem etmiyorum sağlıklı gelsin kuzular kilonun önemi yokkkkhihoyyyt

Tünaydınlaaaarrrrrrr.

maşşallah kısss prensesine.Allah nazarlardan saklasın.Tebrik ederim senide kilo konusunda.

Seninde bebişine maşallah canımmmm.hastane işini halletmene sevindim.

Canım daha erken döner merak etme sen.benim karnımda acıyor çok hareket edince kaslar geriliyor ya sanırım ondandır başka şeyler düşünme.

Ben yıkarım canım direk tene değen şeyleri yıkamak gerek.Kimbilir nerlerden geliyor depolarda falan toz oluyordur.

yaa yenidoğan bezi alan var mı kaçlık paket almamız lazım??

Ben prima aldım canım 50 tane var içinde 2,5-5 kilo yazıyor üstünde.Çok almadım uymaz falan diye.

uzun kolluyu giyebilcekmisin çok sıcak olur o zaman.ben kolsuz bile almayı düşünüyorum ama daha bulamadım kafama göre bir şey.

Maşallah canım bu ne hız.Bende haftaya falan hazırlamayı düşünüyorum çantayı nolur nolmaz.

demetçim maşallah aybalammm kocamannnnnnnnnnnnn olmuş tatlım ya allah nazardan korusun seni ve kızını süper....

saol teyzesi çok şükür büyüdü prensesimmmm..
Rabbim hepimizi ve kuzularımızı korusun ve sağlıkla kucaklamamızı nasib etsinnnn:Saruboceq:

bide aybala olmayacak adı melek hala adı yok kızımın sadece zehra sı belli oda annecimin adı yıllar öncesinden kızım olursa zehra olacak bir adı da dediğim için o zamandan belliydi...
Aybala yı istemiyo abisi kendisi koyacakmış adını bakalım inşallah kezban gibi bişey bulmazkaydirigubbakcemile3

ben daha valiz maliz hazırlamadım .............
doğurmanın köşesinden döndüm ama öyle evde boş boş yatıyorum........
10 gün sonra kızımın odası gelcek.............

işten ne zamanayrılıyosun canım en azından çantana koyacaklarını hazırlarsın ilk etapta sonra odası da gelince yıkar ütüler yerleştirirsin çok zevkli oluyo yaaaaaa:lepi:

:) ben 29 haftalığım bana doktor 17 temmuz diyor doğumum için ama ben biliyorum hesabımı 10 temmuzda gelicek inşallah kızısım :)

maşallah sağlıkla gelsin kızın canım

kızlarr benim biraz işim var yarın evde olmucam o yüzden bugün işlerimi yapayım vakir buldukça katılmaya çalışırımm:ecrin_bebek:

demetçim..........ben işten ayrıldım artık ama 1-2 gün daha gitmem gerek.............evrak ve maaşımı alcam bide tazminatımı falan..............17 mayısa kadar raporluyum...........
18 mayısta da analık iznime ayrılıyorum.............

kızlar siz bilirsiniz ama bence kısa kollu pijama veya gecelik alın............
hastane sıcak temmuzda doğum yapçaz...bide özellikle sezeryan olanlara bol bol serum takılcak kısa kollu daha rahat olur üşürseniz zaten üzeriniz pike ile falan örtük olacak

Herkese merhaba.nasılsınız kızlar.

Demetcım ben burdayım.halam dÜn gÖmÜldÜ.bende gıtmek ıstedım.sılıvrıdeydı.ama annemler benı gÖÜrmedı.babam gelmesın o demıŞ.bu arada kzına maŞŞalah canım.saĞlıkla gelsın prens ve prensesler.

Eyetkıner.hastaneyı beĞenmene doktordan memnun kalmana Çok sevınıdım canım.stres olmuŞtun rahatlamıŞsındır artık.tosunada maŞallah.

dagiden pijma takımı canımalkisalkisalkis
[/URL][/IMG]

çok güzelmiş canım hadi inşallah bulursunuzdelikafadulden

ohh tatlım az kalmış sabretttttdelikafaduldendelikafadulden

öyküye boll vakit ayırırsın annesi ondan sonraaaaakaydirigubbakcemile5

offf canım sıkıldıııııı nedenseeeeeee:1closedeyes:

Ben gecelık almayı dÜŞÜnmÜyorum bır takım pıjama takımı aldım bej rengı kısa kollu.bır tane daha beĞenmıŞtım bır dahakı ayda onu alıcam.oda mavı yeter baŞkada almıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…