2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

yerimi buldum oh :)
ben hastane valizimi hazırladım kızlar bugün kendi geceliklerimide ütüleyip koyacağım,dün hastaneye gittim odalarını gezdim hasta bakıcılarla konuştum bol bol iç çamaşırı al yanına dedi.normal doğurursan pijama takımı daha rahat dedi..bende pijama takımı ekleyeceğim birazda iç çamaşırı ekleyeceğim....

bu hafta sonu eminönü yolcusuyum altın yastığı,kapı süsü,bebek şekerlerini halledicem ne heyecanmış ya hehehe:CüvCüv:

hoşgeldın canım masallah eksıklerını tamamlamıssın ne guzel:1hug::nazar:

Herkeze merhaba kızlar............
Nasılsınız umarım hepİnİzz İyyİsİnİzdİr..............
Mİde bulantılarından bahsetmİŞsİnİz benİm de Çok aŞırı mİdem bulanıyo...........
HİÇ yaŞamadıĞım mİde bulantılarını yaŞadım ve yaŞıyorum sankİ İlk ayları hamİlelelİĞİmİn...
Oysa İlk aylarda pek bulanmadı benİm mİdem.....

Kİlolardan bahsetmİŞsİnİz maŞallah az yada Çok hepİmİz bÜnyemİze gÖre aldık kİloları............

Bende 53 İle baŞladım Şu an 58 kİloyum...toplamda...5 kİlo aldım...
Aslında 59 olmuŞtum geÇen hafta ama Şu an tartıldım 58 kİloyum....
Yanİ ortalamada 5-6 kİlo arası aldım
saĞlıkla gelsİn de tosunlar

hoşgeldin melekcim yazmayınca merak ettik seni..

mide bulantıları son trimisterde tekrar başlıyormuş yani normalmiş maalesef katlanacaz ...

herkes bünyesine göre alıyor kiloyu valla ben hiçç problem etmiyorum sağlıklı gelsin kuzular kilonun önemi yokkkkhihoyyyt

Tünaydınlaaaarrrrrrr.

selam kızlarr biz geldikkkkkhihoyyyt

hemende gitcezzzzzz-tatlicadiarzu-

kızım kocaman olmuş teyzoşları 38 cm 1 250 gr :nazar::asigim::nazar:

doktorcum tebrik etti beni 15 günde 900 gr almışım 300 ü kızıma gitmişşşş:sm_cool::sm_cool:

yürüyüşlerin çok faydasını gördüm:lepi:

şimdi çıkıyorum yine gelmeye çalışırım hepinizi öpüyorummmmmmŞeniz

maşşallah kısss prensesine.:nazar:Allah nazarlardan saklasın.Tebrik ederim senide kilo konusunda.

günaydınlarr..........

dün dr a gittimmm.... hastaneyi çok beğendim çok güzell temizdi.. dr u da beğendimm çok ilgili ve bilgili bi dr du.. bi sürü hamiş vardı kapısının önünde hepsiyle sohbet ettim.. bi bayan vardı 15 gün önce sezeryan ameliyatı olmuş gittiğim hastanede kontrol için geldim dedi ne güzell demekki doğumdan sonra ilgililer... +1 puan...
sonra içeri girdim.. bazı bilgiler sordu hepsini anlattım kayıt etti pc ye...
ultrason da bakalım dedii.. dr ultrason u karnıma koyar koymaz bebeğim tekme attıı dr da ooo çok harketli sanırım hemen tekmeledi dedi :))))
heryerini ölçtü.. haftasıykla uyumlu dedi.. 1450 gr olmuş maşallahh paşama... :nazar:ama yine yüzüne dönmedi bize...
onun dışında ... suyuna baktı yeterli dedi. plesantaya baktı rahime uzak ve herhangi bir yaşlanma belirtisi yok dedi.. :))) rahim e olan uzaklığından falan bahsetti.. rahim ağzı 25mm dedi iyiymiş... bacaklarımda şişme ödem var mı diye baktı.. birazcık varmışş: tansiyon ve kilo ölçümü yaptı..
tabii eşim hemen söze girdi biz istanbul a gidicez diye.. 4 hafta kalıcaz dedi.. dr um izin vermedi siz bilirsiniz ama biz tavsiye etmiyoruz dedi :))) yanii gitmiyorummm annem benimle kalacakk eşim gidecek :KK43:(( 1 ay kursunu görcek gelcek.. ayy ne kadar çok konuştummm çenem düştüü sabah sabah..ben geçmişe göz atayım birazcık....

Seninde bebişine maşallah canımmmm.:nazar:hastane işini halletmene sevindim.

kızlar gnydn nasılsınız?
ya ben bu aralar cok mızmızlanıryorum cnm hemen yanıyor karnım acımaya baslıyor erken olmasından korkuyorum dr. hersy normal dedı.bebeğim daha donmemıs ole dedı .normal doğum ıstıyorum ustelık daha doner deılmı ?

Canım daha erken döner merak etme sen.benim karnımda acıyor çok hareket edince kaslar geriliyor ya sanırım ondandır başka şeyler düşünme.

Kızalr aklıma takıldı hastane Çantası demİŞken aldıĞımız sÜslÜ gecelİk ve sabahlıklaır da mı
yıkayacaĞız.
Hanİ yepyenİ durması aÇısından yıkamaya kıyamıyor İnsan ama ,İÇİmde rahat etnmİyor.sİz ne yaptınız

Ben yıkarım canım direk tene değen şeyleri yıkamak gerek.Kimbilir nerlerden geliyor depolarda falan toz oluyordur.

yaa yenidoğan bezi alan var mı kaçlık paket almamız lazım??

Ben prima aldım canım 50 tane var içinde 2,5-5 kilo yazıyor üstünde.Çok almadım uymaz falan diye.

Bendee,beğendiğim pijamayı dagiye sordum daha üretime geçmedi dediler :dilcikar:,aman ben doğurana kadar yetiştirin dedim tamam dediler hemen başlıyoruz kaydirigubbakcemile3,valla onu bekliyorum kedi gibi ama hastanede giymicem onu kıyamam eve gelince giyerim,hastane içinde uzun kollu almayı düşünüyorum 2 tane koyu renk olsun çıkınca bulurum sanırım daha hiç bakmadım

uzun kolluyu giyebilcekmisin çok sıcak olur o zaman.ben kolsuz bile almayı düşünüyorum ama daha bulamadım kafama göre bir şey.

yerimi buldum oh :)
ben hastane valizimi hazırladım kızlar bugün kendi geceliklerimide ütüleyip koyacağım,dün hastaneye gittim odalarını gezdim hasta bakıcılarla konuştum bol bol iç çamaşırı al yanına dedi.normal doğurursan pijama takımı daha rahat dedi..bende pijama takımı ekleyeceğim birazda iç çamaşırı ekleyeceğim....

bu hafta sonu eminönü yolcusuyum altın yastığı,kapı süsü,bebek şekerlerini halledicem ne heyecanmış ya hehehe:CüvCüv:

Maşallah canım bu ne hız.Bende haftaya falan hazırlamayı düşünüyorum çantayı nolur nolmaz.

demetçim maşallah aybalammm kocamannnnnnnnnnnnn olmuş tatlım ya allah nazardan korusun seni ve kızını süper....

saol teyzesi çok şükür büyüdü prensesimmmm..
Rabbim hepimizi ve kuzularımızı korusun ve sağlıkla kucaklamamızı nasib etsinnnn:Saruboceq:

bide aybala olmayacak adı melek hala adı yok kızımın sadece zehra sı belli oda annecimin adı yıllar öncesinden kızım olursa zehra olacak bir adı da dediğim için o zamandan belliydi...
Aybala yı istemiyo abisi kendisi koyacakmış adını bakalım inşallah kezban gibi bişey bulmazkaydirigubbakcemile3

ben daha valiz maliz hazırlamadım .............
doğurmanın köşesinden döndüm ama öyle evde boş boş yatıyorum........
10 gün sonra kızımın odası gelcek.............

işten ne zamanayrılıyosun canım en azından çantana koyacaklarını hazırlarsın ilk etapta sonra odası da gelince yıkar ütüler yerleştirirsin çok zevkli oluyo yaaaaaa:lepi:

:) ben 29 haftalığım bana doktor 17 temmuz diyor doğumum için ama ben biliyorum hesabımı 10 temmuzda gelicek inşallah kızısım :)

maşallah sağlıkla gelsin kızın canım:nazar:

kızlarr benim biraz işim var yarın evde olmucam o yüzden bugün işlerimi yapayım vakir buldukça katılmaya çalışırımm:ecrin_bebek:

ne o ne o ne o ne kaçırdım o alacağınız çok güzel olan şey ne ya :):ecrin_bebek:kafamçokkarıştıdelikafadulden

dagiden pijma takımı canımalkisalkisalkis
my.php
[/URL][/IMG]

demetçim..........ben işten ayrıldım artık ama 1-2 gün daha gitmem gerek.............evrak ve maaşımı alcam bide tazminatımı falan..............17 mayısa kadar raporluyum...........
18 mayısta da analık iznime ayrılıyorum.............

kızlar siz bilirsiniz ama bence kısa kollu pijama veya gecelik alın............
hastane sıcak temmuzda doğum yapçaz...bide özellikle sezeryan olanlara bol bol serum takılcak kısa kollu daha rahat olur üşürseniz zaten üzeriniz pike ile falan örtük olacak

Herkese merhaba.nasılsınız kızlar.

Demetcım ben burdayım.halam dÜn gÖmÜldÜ.bende gıtmek ıstedım.sılıvrıdeydı.ama annemler benı gÖÜrmedı.babam gelmesın o demıŞ.bu arada kzına maŞŞalah canım.saĞlıkla gelsın prens ve prensesler.

Eyetkıner.hastaneyı beĞenmene doktordan memnun kalmana Çok sevınıdım canım.stres olmuŞtun rahatlamıŞsındır artık.tosunada maŞallah.

dagiden pijma takımı canımalkisalkisalkis
my.php
[/URL][/IMG]

çok güzelmiş canım hadi inşallah bulursunuzdelikafadulden

demetçim..........ben işten ayrıldım artık ama 1-2 gün daha gitmem gerek.............evrak ve maaşımı alcam bide tazminatımı falan..............17 mayısa kadar raporluyum...........
18 mayısta da analık iznime ayrılıyorum.............

ohh tatlım az kalmış sabretttttdelikafaduldendelikafadulden

öyküye boll vakit ayırırsın annesi ondan sonraaaaakaydirigubbakcemile5

offf canım sıkıldıııııı nedenseeeeeee:1closedeyes:

Ben gecelık almayı dÜŞÜnmÜyorum bır takım pıjama takımı aldım bej rengı kısa kollu.bır tane daha beĞenmıŞtım bır dahakı ayda onu alıcam.oda mavı yeter baŞkada almıcam

X