2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

şekerli su iğrenç gelmedi bana da
şeker tadı almadım limonata gibi geldi:))) ondan da 141 çıktı sainrsam:)))

hüzün yılı erken canım çünkü gebelik şekeri 24. haftadan itibaren kendini gösteriyormuş
en ideali 24-28. haftalar arası imiş

dr un erken demiş ama öyle dediyse de bir bildiği olabilir
ben tekrarlıcam mesela tam sınırda çıktığı için

şekerli su iğrenç gelmedi bana da
şeker tadı almadım limonata gibi geldi:))) ondan da 141 çıktı sainrsam:)))

Ay banada aynen oyle geldi hatta eşime durup durup ya ne güselmiş bunun tadı dedimm kaydirigubbakcemile3 E benimde 139 cıktı sonucunda zaten delikafadulden

ya kızlar ben seker testımı 21.22. haftalarda yaptırdım cokmu erken acaba?

Bende 24 ve 28.haftalar arasında diye duydum cnmm, istersen doktorunla bi konus :sm_confused:

işlerimi hafiflettimm geldimm....

çok yoruldumnmm yaaa....kendime bi çay yaptım bacaklarımı da uzattımmm ohhh...:))))

ben 28. haftamdayım bir an önce yaptırmam lazımmm o zaman....

Yahuuu bende mi tekrarlasam ama tekrarlasam nolcakki o kadar cok tatlı istiyoki cnm anlatammm size, hani ekşi, ayşe denklemi... Bende tutmadı valla... Ekşide cok yiyorumm ama cnm hep tatlı bişiler çekiyooo :1shok:

evet doktorumu arayıp bunu ona soracagım
hatta cumartesı gunu gıttıgımde bebegımın suyunun bıraz fazla oldugunu soyledıgınde
seker yukleme testı yaptıkmı demıstı bende evet dedım
hatta bana dırek 100 luk yukleme yaptılar

Demetcim hayırlı haberlerle gel canımcım
Ya 50 mg olan gidiyosa 100mg gerçekten berbattı ki ben tatlıcı tombalağım severim yani ay bi poşet glikozu boca ettiler 2 bardağa eriyemedi bile düşünün :bbo:

eger bu testı tekrarladıgımda sekerım yuksek cıkarsa kesınlıkle doktorumu degıstırırım boyle bır sorumsuzluk olmaz.....

zuzucum demekki tadı güzel gelenin şekeri yüksek çıkıyor:)))
aman işte dr söyledi tatlıyı azalt bir daha yaptır
bu hafta hiç yemedim tatlım ama canım çok dondurma falan istiyor .
şu testim temiz çıksın ilk işim dondurma yemek olacak:))))

ozaman kesınlıkle doktorumu degıstırecegım
medıcal park doktor suat beyı cok övuyorlar bılgısı olan arkadaslar bıraz bılgı verırmısınız bana?
bıde sıgortalıya muayene ucretlerı dogum ucretlerı ne kadar acaba?

medical parkın doğum ücretleri ben giderken
normal 1100 civarı sezeryanda 2000 di .medical park faith şubesi ama .muayene ücreti de 40 dı.

çiçekcim çok güzel çıkmış şekerin sonucu
kanın düşük ama yine de 10 un üzerinde yükseltirsin merak etme tatlım
haplarını ihmal etme

Umarım canım ya,ben hap içemiyodum ya iki kutu evde öylece duruyor doktor içmek zorundasın dedi şurup vermişti yoksa iğne yazıcam dedi :bbo:

Hayırlı olsun çiçekcimmm a.s. Şekerin cidden süper çıkmış... Ben şekerli suyu cok sevmiştimm ya nedense :roflol:

Benim tatlı düşkünlüğüm yok şekerim ondandır belki arada yersem çikolata yiyorum ama şerbetli tatlıları hiiiiiiiçç :1closedeyes:

Canım yaptır gecikmeden nolur nolmaz inş. normal çıkar 100lüğ egerek kalmaz
sen doktor işini naptın

inşallahh cnmm....
ben doktora gitmedim henüz 28 nisan da gidicem.. aslında şeker testim için erken gitmem lazım 28 nisana kadar 30. haftamda olucammo zaman testi yaparlar mı ne kadar sağlıklı olur bilemem......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…