2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

milkshake kullanıcısından alıntı
temmuz anneleri yine yardımınıza ihtiyacım var.....

ben bugün itibariyle 24. haftamdan gün almaya başladım bugün çarşıda işlerim vardı onları halletmek için gittim biraz stresli geçti yolda kitlenip kaldım kasıklarım gerilmeye başladı gerilme derken sanki bıçak sapması gibi oluyor vajinama doğru bu normalmi şimdi tam olarak geçmesede o baskı biraz azaldı ama hala devam ediyor..... sanki birşey ağarlık yapıyor sol kasığıma yürürken bile zorlanıyorum sizinde başınıza böyle birşey geldi yardımcı olursanız sevinirim...

canım burda öyle bişey yaşayan olmadı bence sen doktorunu ara bi sor en iyi bilgilendiren o olurfisfisfis

teşekkürler arkadaşlar.... ya dediğim gibi biraz yoruldum ve birazda stres oldum belki onunda etkisi vardır... birde bebeğim aşağıda duruyor benim pek yukarlara çıkmıyor dr. öyle söyledi korkulacak bir şey değil aşağıda durması dedi ama galiba oda baskı yapıyor.... daha öncede böyle olmuştu dr. sormuştum devamlılığı olmazsa norma rahim büyüyor dedi ama yinede korukyuor insan herşeyden bazen dr. göre herşey basit önemsiz olabiliyor

Benımde ayaklarım ŞıŞıyor ben akŞama kadar salladıĞım ıÇın olduĞunu dÜŞÜnÜyorum akŞamları hafıf ellerımde de oluyor alyans olmuyor bazen

ben alyansımı takmıyorum geçen alyansla uyumuşum sabah zor çıkardım korktum accık zorlayınca morardı hemen takmıyorum artık sonrasında sıkışırsa kesiyolarmış o yüzden şimdiden çıkardımkaydirigubbakcemile5

ben alyansımı takmıyorum geçen alyansla uyumuşum sabah zor çıkardım korktum accık zorlayınca morardı hemen takmıyorum artık sonrasında sıkışırsa kesiyolarmış o yüzden şimdiden çıkardımkaydirigubbakcemile5

Anammmmmmmmm ne diyosun gaydınımmm yahuu :1shok: Ben hic cıkarmıyorum alyansımı bi daha takamazsam diye, takabildigim yere kadar takcam, sora boynuma takcammm kalbime koycammmm hattaaaa :asigim::asigim::asigim::asigim::asigim::asigim:

Anammmmmmmmm ne diyosun gaydınımmm yahuu :1shok: Ben hic cıkarmıyorum alyansımı bi daha takamazsam diye, takabildigim yere kadar takcam, sora boynuma takcammm kalbime koycammmm hattaaaa :asigim::asigim::asigim::asigim::asigim::asigim:

Yavrum ne zorluyosun çıkar sende kendin şiştim ayakkabı numarak 2 beden attı diyosun yüzüğe takılmışsın çıkar boynuna as şimdiden yaww :eek:klava: morarırsa görürsün günüünaniknanik

canım anlattığına göre ilk hamileliğin daha kolay geçmişti dimi senin ?
daha az kilo almıştın?

evet ılsucum gercekten cok rahat gecmıstı kus gıbıydım ve 7. ayıma kadar 7 kılo almıstım gercı bundada toplm 10 kılo aldım ama bu hamılelıgım cok agır gecıyo

evet canım bahsetmiştin aklımda kalmış
çok rahatım falan diyordun .her hamişlik farklı gerçekten de

benim parmaklarım normalde çok ince...

yüzüklerim kimsenin parmağına uymaz hatta 12 yaşında kızı var arkadaşın o biraz tombulca ona bile olmuyor benim yüzüklerkaydirigubbakcemile3

ama ben çıkaralı 2 ay oldu valla hemen hemen hamilelikte her yerim şişiyo benim hiç anlamıyorum nedense:sm_confused:

tek bir yüzüğüm oluyor o da tektaşım onu eşim ben yokken almıştı hediye büyük gelmişti ama kıyamamıştım küçültmeye önüne alyansımı takarak kullanıyordum şimdi bitek o oluyor -tatlicadiarzu-

ben artık çıkıyorum kızlar kendinize ve bebişlerinize iyi bakın iyi akşamlar akşam 18 30 da randevum bakalım kızım nasılllll:asigim:

Yavrum ne zorluyosun çıkar sende kendin şiştim ayakkabı numarak 2 beden attı diyosun yüzüğe takılmışsın çıkar boynuna as şimdiden yaww :eek:klava: morarırsa görürsün günüünaniknanik

Yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa cıkarmıcammm isteeee naniknanik

benim parmaklarım normalde çok ince...

yüzüklerim kimsenin parmağına uymaz hatta 12 yaşında kızı var arkadaşın o biraz tombulca ona bile olmuyor benim yüzüklerkaydirigubbakcemile3

ama ben çıkaralı 2 ay oldu valla hemen hemen hamilelikte her yerim şişiyo benim hiç anlamıyorum nedense:sm_confused:

tek bir yüzüğüm oluyor o da tektaşım onu eşim ben yokken almıştı hediye büyük gelmişti ama kıyamamıştım küçültmeye önüne alyansımı takarak kullanıyordum şimdi bitek o oluyor -tatlicadiarzu-

ben artık çıkıyorum kızlar kendinize ve bebişlerinize iyi bakın iyi akşamlar akşam 18 30 da randevum bakalım kızım nasılllll:asigim:

Görüşürüssss demetcimmm güzel haberlerle gel biseeeee delikafadulden

Evet ya Melek ağır hastalandı sanirim yoksa evde de olsa girerdi umarım iyileşir

Bende merak ettim, evden girerdi en azından dedimmm ama belki dinleniyodur... İnsallah kötü bisey yoktur sadece uyuyo ve dinleniyodur :1no2:

Herkese selamm,topic değiştirmişiz yine hayırlı olsun.Umarım iyisinizdir annecikler a.s.
Bana şeker ölçümü yapıldı bugün 93 çıktı sonucum çok şükür,o şekerli su ne iğrenç bişeymiş bide aç karnına ıyyy zor geçirdim saatleri.Bide iğne oldum bi güzel ohh ama acıtmadı kız hakkını yemiyim çok korkuyodum çünkü :1rolleyes:.Kanım 10.3 e düşmüş doktor kızdı :eek: kan haplarımı meyve suyuna karıştırarakta olsa içmeye çalışıcam :KK43:

çiçekcim çok güzel çıkmış şekerin sonucu
kanın düşük ama yine de 10 un üzerinde yükseltirsin merak etme tatlım
haplarını ihmal etme

Hayırlı olsun çiçekcimmm a.s. Şekerin cidden süper çıkmış... Ben şekerli suyu cok sevmiştimm ya nedense :roflol:

X