2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

neslicim Allah yardımcın olsun canım ya sağlıkla sıhhatle bakarsın eşinle birlikte yıkarsınız tek yapamazsın ilk dönem göbeğini pansuman sık etmen gerekiyomuş eşin bilir onları zaten sağlıkçıydı yanılmıyorsam
burdan bizlerde destek olmaya çalışırız canım sayfaya takılmaya devam edersin kafana takılan herşeyi sorarsın canım :1hug:

Diloş valla çok sevindim eşin iş bulmuş
kız bebeleri kısmetiyle gelirmişbitanem
Allah gönlünüze göre versin bundan sonra da

ikinize de çokk teesüf ediyorummmm:dilcikar:

ben ikizler burcuyummmmlülülülülülü

çokda mutluyum:sm_cool:

AMA ama beni affet ben seni kıramk istememmmmm
deridm başka gerçek niyetimi açıklıyorum
20 haziran görümcem ikizzzzzzz
onunla aynı olmasında yav
fena karakteri var.yükseleni başkadır keisn.
şimid babaanne aynı güne gelsin diye laf etti de ordan takıldı aklıma benim.burç bahane hala şahane canımmm[/QUOTE]

kız böyle şeyler düşünme giderde inadına çeker :roflol::lepi:

ben de de var böyle bazı durumlar aklıma geldikçe kendime sakınnnnnnn:mymeka: diyorummmmmmmm:roflol::roflol:

abbooo seninde kızz oğlan dayıya kız halaya derler :teytey::teytey:

inşallah bizde tutmaz bacım-tatlicadiarzu-

mayıs anneleri lohusa bardakları yapmış bayıldım ya düşünüyodum bişiyler yapmayı acaip fikir oldu yapmak istiyorum hemencecikkk

evet canım göbek pansumanı sabah ve akşam yapılıyor ama hiçde büyütülecek birşey değil güzelce ilaçlıyorsun ve gazlı bezle sarıyorsun bu kadar ayyyyyyyyyy Rabbim o günleri göstersin hepimize yaaaaaaaaaaaaaaa:sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:

dilara çok çok sevndima.s..
allah hayırlı etisn hakkınızda.:Saruboceq:
darısı öbür işiszlere olsun inşallah.
:Saruboceq:

canım
ilk 2 gün hastanede geçer.
annen de telefonda sana yarıdmcı olur ama
arkdaşalrm hep kucağına aldığın an sanki bir program çalışömaya başlıyor beyninde o an bebeğe bakabilecepini anlıyorusn diyor
sende annelik iç üdüsü ile yaapcaksın
korkma
inşalalh herşey kolay olur

kız böyle şeyler düşünme giderde inadına çeker :roflol::lepi:

ben de de var böyle bazı durumlar aklıma geldikçe kendime sakınnnnnnn:mymeka: diyorummmmmmmm:roflol::roflol:

abbooo seninde kızz oğlan dayıya kız halaya derler :teytey::teytey:

inşallah bizde tutmaz bacım-tatlicadiarzu-
[/QUOTE]

aman canım tutmaz inşallah bir orudyu bozar denen tiple varya onlardan.
allah göstermesin.
ben de duramdan kızım bak teyzelrein var onlara benze olur mu diyorum:)))))))
yav bilmem kızım sözümü tutar mı?????
ay yavrum canım benim allah korusun kaderleri güzel huyları güzel olsun.
birde çocuğumun doğum günün içine kocccaaaman bir kadın da mum üflerse yani sinir olurm amaaaaaaaa
hepsi bir yana
sırnaşık şey

Benim arkadaşım bebişi 20 günlük felan oğlunun göbeği 10 günde düştü sünnet ettirmişti sünneti 3 günde iyileşti göbiş düşmüyo
pansumanı yaparken bol bol bir sıvısı varya ondan koymuşlar ıslak bırakmışlar göbek ondan düşmemiş pansumanı yapıp kurulamak lazımmış sargının üzerine hafif fön makinesi bile tutalabilirmiş bunlarda ıslak bırakınca göbek 10 günde ancak düşmüş çok ıslak kalmaması gerekiyormuş kıslar

kızlar benım gıbı ellerı sısen varmı özellıklede aksamları?

Canım ellerimde şişme yokta oturmaya felan gittiğimizde ayaklarım hafif şişiyo ayakkabılırım sıkıyo ordan anlıyorum bende
ama çok aşırı değilse normal şişmen tuzu azalt genede :1hug:

Neslicimmmm ben sana güveniyorummm cnm sen bu işin üstesinden gelirsinnn hem 1 hafta dedigin goz acıp kapayıncaya kadar gecer, 2 günü zaten hastanedesinnn gamyoncuiremsu

Hüzünümmm benimde ellerim ve ayaklarım inanılmaz şişiyo hatta şöyle anlatıyım ben 35-36 numara ayakkabı giyen bi insanım suan hicbi ayakkabım olmuyo, yeni ayakkabı aldım 38 numara düşünnnnn allahım umarım dogumdan sora düzelirrr :Saruboceq:

benim işyerinde oturmaktan bacağım şişiyor gibi geliyor eve gidip dinlenince iniyor hüzünyılı .
demekki seninde parmaklarına vuruyor şişlik.
tuzu azalmak lazımmış şişlikte.

temmuz anneleri yine yardımınıza ihtiyacım var.....

ben bugün itibariyle 24. haftamdan gün almaya başladım bugün çarşıda işlerim vardı onları halletmek için gittim biraz stresli geçti yolda kitlenip kaldım kasıklarım gerilmeye başladı gerilme derken sanki bıçak sapması gibi oluyor vajinama doğru bu normalmi şimdi tam olarak geçmesede o baskı biraz azaldı ama hala devam ediyor..... sanki birşey ağarlık yapıyor sol kasığıma yürürken bile zorlanıyorum sizinde başınıza böyle birşey geldi yardımcı olursanız sevinirim...

benimde genelde akşamları şişiyo sabahta az oluyo şişlik öylene doğru kalmıyo ama son aylarımızda şişlik oluyo genelde su tutuyo vücut ondanda kaynaklanıyo

Cnm benimde ellerim değilde ayaklarımda şişlikler oluyo hele akşamları eve gelince birde sabah kalktığımda ayakkabımı zor giyiyorum..

Canımcım ben pek hatırlamıyorum öyle bişiy bende olmadı öyle batmalar ama çokmu hızlı hareket ettin ondan olabilir :uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…