2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

emelcim çoğu yer yapıyor seker yüklemeyi
herhangi bir hast gidip yaptırabilirsin güzelim
30. hafta geç oluyor
mesela ben baska yerde yaptırcam bu ikincisini ,gaydın da öyle yapmıştı

Canım sen memnundun doktorundan noldu bi anda değiştiricem dedin
Medical parkta suat beyi duymadım ama medicanada düzgün bey var o çok iyi sskya muayne ücretleride 10 liraydı sanırım düşünebilirsin canım

emelcim çoğu yer yapıyor seker yüklemeyi
herhangi bir hast gidip yaptırabilirsin güzelim
30. hafta geç oluyor
mesela ben baska yerde yaptırcam bu ikincisini ,gaydın da öyle yapmıştı

evet cnm cuma günü izinliyim o zaman yaptırayım en iyisi.. 30. haftada geç olur.. normal 24-28 arası sanırım ben daha fazla gecikmeden gideyim yaptırayım en iyisi....
sağoll cnmm :1hug:

kızlar hepinize merhaba bende bugün asımı oldum.saglık merkezinde bebeğimin kalp atışlarını dinledim.kalp atışları gayet normal ama çok asagıdaymıs.zaten kasıklarımda oynamasından canımı yakmasından cok şikayetçiydim.çıkıcak gibi geliyordu.bazı arkadaslarımız vardı yazan bir yada iki tane kasıklarımda çok oynuyor diye.bende ondan şikayet ediyordum tamam yukarda da oynuyorda en çok asağı tarafımda.bebek büyüdükçe asagıda olduğundan kasıklarıma vuruyormus.yarın doktora gidicem.hatta biri bana cantanı hazırla bunlar erken doğum belirtileri olabilir dedi.benimde moralim cok bzuk.yarın trabzona doktoruma gidicem.benim içn dua edin lütfen.kasıklarında çok oyanayn bebişleri olan annelr sizde doktora gitmeyi ihmal etmeyinn

Hemen telaşa kapılma cnmm... Doktorundan duymadan da kimsenin soyledigine inanma, benimde kasıklarım cok acıyo bazen ama bebegim bu hafta ters durdugu icin tekmeledikce acıması normalmiş mesela, en iyisini seni sürekli takip eden doktorun bilir ustelik oyle bi riskin olsa sana simdiye bahsederdi, moralini bozma, bebegini de etkileme... klava:

geçmiş olsun canım yaa yoktur inşallah öyle bir tehlike sen yide fazla hareket etmemeye bak hayırlı haberlerle dönersin inşallah doktordan

Emelimmm yahu benim günlerim karıstı artık seninle doğum günü kardeşi diilisss :1no2: Gerci benim bebek hala senin bebekl aynı gidiyo aylardır 2 gün onde SAT me gore ama bi de sezaryen olcammm bennnn

canım geçmiş olsun ama ne başkaların lafına bakarak panik yap moralini boz ne de umursamamazlık yap.. en güzelini sana dr un söyleyecektir cnm... artık büyüdü meleklerimiz sabit bi yerde durduklarını sanmıyorum benim bebeğimde bazen kasıklarımdaa bazen mideme yakın oynuyor... kramp tarzı kasılmaların varsa erken doğum belirtisi sayılabilir bildiğim kadarıyla hayırlısıyla ve zamanında gelir inşallahh meleklerimizz:Saruboceq:

Canım sen memnundun doktorundan noldu bi anda değiştiricem dedin
Medical parkta suat beyi duymadım ama medicanada düzgün bey var o çok iyi sskya muayne ücretleride 10 liraydı sanırım düşünebilirsin canım

evet memnunum ama neden 24.haftada yapılması gereken testı 22.haftada yaptırdı ona kızdım cok

Emelimmm yahu benim günlerim karıstı artık seninle doğum günü kardeşi diilisss :1no2: Gerci benim bebek hala senin bebekl aynı gidiyo aylardır 2 gün onde SAT me gore ama bi de sezaryen olcammm bennnn

walla karıştıı senin takvim bi doğru göstermedii gittiii.. benim sat 6 ekim doğum 12 temmuz demişlerdi en son. tabii normal olursa sezeryan olursa benimde belli değill daha erken olabilir.... :CüvCüv:

selam güzel anneler ve cici bebişleri,bende dün kızımı gördüm 764 gram olmuş canım benim herşey normal dedi doktor,bugün 50 gramlık şeker yükleme yapıldı 1.saat tokluk şekerim 139 çıktı normali 140 galiba,doktorumla görüşemedim sizce ne der?aynı durumda olna varmıydı?
birde idrarımda ve kanımda iltihap çıkmış yani lökosit yüksek fakat ben çok iyiyim yani idrar enfeksiyonu ile ilgili bir şikayetim yok,genelde sizlerde de yüksekmiydi?

canımm maşallahh bebeğinee

sınırda çıkmış şekerinn ama bişey diyeceğini sanmıyorumm belki tekrarlamak isteyebilir... idrar yolu enfeksiyonu bende de çıktı ama şimdilik bi sıkıntım bana bi zorluğu yok çok şükür.....:Saruboceq: sana da geçmiş olsun bol bol su içicezzz :içelim:

canlarım yazdıklarınz için teşekkür ederim.bebeklerini aşagıda tasıyan anneler olduğunu duymustum ama erken doğum olabilir mi diye hiç düşünmemiştim.yarın 8 de hemen yola cıkıcaz doktorumda bi kontrol etsinde umarım hersey iyidir.benim zaten asagı tarafımda özellikle akşamları cekiliyor gibi oluyor.bide bebişmin bi yeri benim kasıklarımın cok cok altında hatta seyimin üstünde oynuyor.bayadır ama hiç oralıda olmadım.ebe hemşirede öyle deyince bende telaşa kapıldım.neyse hersey allahtan değil mi hayırlısı olsun.tek dileğimiz bebişlerimizin sağlıklı doğması allahım hayırlısını verir inşallah

Demresu canım dr una söyle sanirim biras sekerli şeyleri azaltmanı isteyecektir .Çünkü sınırın 1 altı çıkmış canım.
iltihabın içinse antibiyotik kullanman gerekebilir canım geçmiş oslun

grafiti şu dönemlerde çok sık yer değiştiriyor bebekler
benimkide yan yatış poziyonundaydı mesela dr dediki kafası şuradaydi bak 2 saniye içinde buraya çgemiş dedi.senin çok altta olup olmadığını ancak ultrasyonla anlayabilirsin.telaş etme yani

selam gusel temmuz anneleri.. henuz gecmisi okuyamadimm. umarim hep gusel haberleriniz vardir. biz iyiyiz cok sukur. bir hafta sora ultrasonda kizimi gorucem ins ve seker testim yenilenecekk... ole geri kalmis bi ulkede yasiyorum ki malesef... benden sadece normal kan aldilar. seker yuklemesi yapilmadan hersey normal dediler. ama benim de huzun de oldugu gibi bebegin suyu biraz fazla.. turkiyedeki doktorum seker yuklemsinden sora sekerimin yuksek olup olmadiginin belli olacagini soledi. ins bisi cikmaz. ama eger ole bisi olursaa hemen turkieyeye gelicemm heraldee. burda daha fazla vakit kaybedememm.. bebegimi riske sokamam

sınırda diye yemene dikkat et der herhalde,umarım büyütülecek birşey yoktur.eyetkiner sen yükleme yaptırdınmı canım senin kaç çıktı

ilsu sağol güzelim banada dikkat et diyecek gibi geliyo neyse bunla atlatayım da... antibiyotik yazabilir evet ama diyorum ya hiçbir şikayetim yok ya ki benim iltihap bayağı yüksek çıkmış garip geldi bana.

bu arada benim kizimda baya asagilarda oynuyoo. zaman zaman cok yukarilara da cikiyo ama genelli asagilardaa. doktora bi problemmi die sordugumda yeri henuz fazlaa. balik gibi ordan oraya yuzuyo bi problem diil bu dedi. ama merakla sizin doktorlariniz ne yorum yapacak onu bekliyorumm. malumm... hiicc guvenmiyorum hiiiicccc...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…