2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Kızlar hic alısveris sırasında böyle bisi goren varmı??? Banyo arayısına girdim simdi deeee, ne alsam diye geziniyodum daaa
canım bunu bedava werseler bana almam alanada mani olurum hihoyyyt nası koyarım bebeğimi onun içine valla annem beni hep leyende yıkarmış :teytey: benminik küvet aldım bebekime yıkarız onla

Kıslar bunda bebekler inanılmaz rahatlıyomus, cunku hemen anne karnında aldıkları pozisyonu alabiliyolarmıssss, valla oyle okudum bakcam bakalım haftasonuuu

:) saĞol dıloŞcum

burcucum bebeĞının gelıŞımı Çok gÜzle maŞallah ırı bı bebek olacak galıba benım geÇen kontrolÜmde doktorum banada bÖyle bıŞeyden bahsettı bende normal ıstıyorum ama bebeklerımız ve kendı saĞlıĞımız hangısınde tehlıkeye gırmeyecekse o olsun hayırlısını dıleyelım hakkımızda sıkma canını

Burcucum surda kalmıs 8-9 haftan takma boyle seylere kafanı, zayıflamak icin diyet yapıyorus hepimis ara ara bunu da oyle düşünnn, bebişinnn için yapabilirsin benceee alkisalkisalkis Eger senin ve bebegin icin en saglıklısı sezaryense olcaksın mecbur bak benimde çatım dar naparsam yapıyımmm normal doguramam :teselli:

canım bebişin iyiymiş maşallahh
kafası büyük demesine bakma sen bir arkadaşıma dediler aynısını kızın ağla ağla içi dışına çıktı ama normal doğuramadı çok çekti sezeryana aldılar görsen nasıl güzel bir kızı var
şekerin içinde doktorunun dediklerini yap bence dikkat et ki yükselmesin...

Kıslar bunda bebekler inanılmaz rahatlıyomus, cunku hemen anne karnında aldıkları pozisyonu alabiliyolarmıssss, valla oyle okudum bakcam bakalım haftasonuuu

yeğenimi o şeyin içine sokamassın tamam mıııııııklava:klava::mymeka:

hem ben halaa bekliyorummmm:dilcikar:

söylesene zuzuuummm yoluysunnnnnnnn bakkkkkk nasıl alcam o cicişlerdennnnndelikafaduldendelikafadulden

istanbulda deprem olmuş kızlar ama ben hissetmedim çok şükürr:Saruboceq:

geçmiş olsun kızlar ,Allah beterinden korusun hepimizi :Saruboceq:

demetom inşallah hayırlı haberlerle dönersin Şeniz

canım 43ten 58e çıkmışsın , kendimle kıyaslayacak olrsam çok ibi durmuyor , çünkü ben 64le hamile kaldım :1shok: dr.un çok gördüyse vardır bildiği tabi ..
süte benimki de anında tepki veriyor delikafadulden

aaaamin canımmmm :Saruboceq:

canım doktor çok fazla dedi hamur işi kesinlikle yasak canım çeksede yiyemiyorum bide normal doğum düşündüğüm için biraz daha zor bu kilolarla normal doğum yapmak

bu kilolarla demişsin ya , merak ettim canım boyun kaç ???

hamilelik reflüsü olabilir zuzuşum sende ( elma , domates ve biberi kabuğuyla yememeliymiş .. patates haşlama-kızartması yasak .. portakal her haliyle yasak .. mayalı hamurdan yapılmış yiyecekler ( özellikle de poğaça ) yasak .. akşam 9-en geç 10dan sonra sıvı almamaya dikkat et , alısan da hemen yatma ..
anında kesen ilaç ise rennie duo şurup ..

demecim aynı şey bizde de var kaydirigubbakcemile3çok pis boğaz oldum diye dalga geçiyoruz eşimle ben kendimle ..geçen kontrole gittiğimde benim de canım çekti senin o yedğinden aldım ama arabada bi yandan makyaj yap derken azıcık erimiş benimki .. ırakır mıyım hiç , aldım yanıma , girince merkeze sote bi yerde yemeye çalıştım , naapiiiiim canım çekmişti :1closedeyes:sonra dün akşam nooldu asıl :)))
yatağın yanı başındaki komodindeki sütle yediğim çikolatalı bisküvileri kaldırıp şifonyerin üstüne koydum , eşim o sırada ordan geçiyordu ıığı kapatmak için , bi tane vermesini istedim , boş ver unutursun yeme şimdi dedi , ne mümmkünnnnnnnnnn , aldım ama sanki ilk defa yiyormuş gibi tadını çıkarta çıkarta yiyorum ..sonra eşim su içmek için mutfağa gitti , geldiğinde ağzında bir şeyler vardı biraz keyfli bi gülümsemeyle bana bakınca ben iştahlı bi ifadeyle sanki o an çıkarsa ağzından yiiicem -tatlicadiarzu- " sen ne yiyosun delikafadulden " diye sordum , sonra aldı bizi bi gülmeee :roflol:
çok pis boğaz oldum ben çokkkkk cokacimcoook

canım bunu nerden bulucaz , almak istiyorum ben deeeeeeee delikafadulden

haklısın. bebeğimin kemikleri iriymiş. sağlıcakla bir kucağımıza alalım da başka bir şey istemiyoruz. kilolu bir bebek değilmiş ama iriymiş. tombiş tombiş olmayacak büyük ihtimalle. bir de ben diyet yapabilsem en güzeli olacak.

Mrb.canım maşallah bebeğine .şekere dikkat et canım genelde şekeri olan annelerin bebeği iri oluyormuş.Benim bebekte 1600 gr.ama bana dr.öyle bir şey söylemedi bende normal istiyorum.

Sokmıcammmm kıssııııımmm bakcammm bakem neymisss merak ettim yahuuuu, internetten herseyle ilgili marka arastırması yapıyorum baalım kim hangi markanın hangi ürününden memnun kalmıs diyeeee kaydirigubbakcemile3 Cok kapsamlı bi arastırma anlıciiiinnnnn hihoyyyt Sölemicemmm sölemiiceeeemmmm iste dur atarım bilastan

Stardustcımmm bende gebelik reflüsü cıktı zaten ama rennie duo pek etki etmiyo artık bi rennie bi süt bilas uyku idare ediyorummmm :1no2:

Senin bebeğin boyu kaç canım merak ettim de.

ayyyyyy güldürdün beni star dustttttttt:roflol::roflol::roflol::roflol:

ben tazmanya canafarı gibin oldum vallaaaa aynıııdelikafadulden
hani buzdolabının kapağını açıyodu dolap ağzına kadar dolu bakıyodu bakıyoduuu karar veremiyodu sonra kapağı kapatım buzdolabını olduğu gibi yutuyoduuusırnaşık şeysırnaşık şey

dün eşime dedim ki yemekten sonra keşke şimdi yediklerim yok olsa bida yesemmm:roflol::roflol::roflol:

normal zamanda hiçde iştahlı biri değilim ama napiim şimdi doyma duygum yok oldu:1closedeyes:

o cicileri de canım ben buradan aldım adapazarından bıcıryum dan ama ilsu ist dan almış ist a kontrole geldiğinde alabilirsin belki:teytey:
olmadı ben alır gönderirim oğluşumaaaa

haklısın demet şeker için dikkat etmem gerekiyor. bebeğimle ilgili aslında olumsuz bir şey söylemedi ama işte kafası büyük diyince ben bir an tedirgin oldum. bir şeyi yoktur oğlumun.

aslan zuzuuuuuuuuu sen çok yaşaaaaaaaaadelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

sen biy tanesin biyy biyyyy biyyyyyyyyy:lepi::sm_cool:Şeniz

kızlar hastane çıkışı kaç tane almayı düşünüyorsunuz? en az 2 gün yatacagımız için 2 tanemi alsam diyorum ilk giydirdiğin çok kirleniyomuş öyle diyolar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…