2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

söyledğin gibi yapınca 384.3 çıkıyor. sanırım bu da 38 cm oluyor değil mi

evet burcu maşallah kuzuna

benim bir büyük bir küçük var yserez
ilk giydirdğimiz çok mu kirleniyormuş bilmiyordum

ilsucum ilk sen doğuma girerken vericeğin kıyafeti dikkat etmedikleri için hep ilaç lekesi yapıyolar zatenkaydirigubbakcemile
birde kızlar çocuğa bol alın kıyafeti kirletmezse şansınıza olsun.
hele erkeklar her altlarını açmaya birde fıskiye yapıyolar herşeyi batırıyolarrrr:roflol::roflol::roflol:
göbek pansumanında da kirlenebiliyo ayrıcaşutarafagitti

birde kızlar o koccaman hastane çıkışlarına çok paralar verip almayın.
kullanabileceğiniz şeyler alın.
onların içlerinde kullanılmayan öyle çok şey koyuyolar ki...
küçük bebişlere en çok minik tulumlar yakışıyoooo:asigim:

ayyy o günler bi gelse hayırlısıylaaaaaaaaadelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

baktım bugun deprem oldu sandım..evet dunkunu bende hissettim ama bugun olmadı başka heralde..

Benim de 2 adet var bir pikeli diğeri küçük, küçük olanı ilk giydireceğim.diğerini çıkarkengiydiriim herade
evet canım bende 1 pikeli yani 10 parçalı 1de 5 parça olandan alym diyorum bu hafta sonu alışwerişe gidicezde park yatagını aldık şükür bu hafta arabasını oto koltugunu bide hastane çantamı alcaz

demetim verdiğin bilgilier için teşekkür ederiz
ilac faaln göbüşüne sürüyorlardir zorda geçer o leke

evet canım bende 1 pikeli yani 10 parçalı 1de 5 parça olandan alym diyorum bu hafta sonu alışwerişe gidicezde park yatagını aldık şükür bu hafta arabasını oto koltugunu bide hastane çantamı alcaz

ben 2 adet hastane çıkışı ayrıca 2 adet pike 4 tane çıtçıtlı bady 2adet tulum, bide atta çantası içinde şampuan seti olandan aldım.Daha büyük kısımlara gelemedik karada veremedim büyükler konusunda.Hastene çantam da sadece bir çift alt üst iç çamaşırı var daha başka bişey yok ( Burdan sizlere bakınca hayran oluyorum alkisalkisalkis

bir de ben krem sürmeme rağmen karnımda çok fazla çatlak oluştu. siz ne yapıyorsunuz bu çatlaklar için. artık geç sanırım ama bir sormak istedim.çünkü benim karnım çok kötü çatladı.

Selam arkadaslar herkese hayırlı günler...

selam nilay hoşgeldin...

demetim verdiğin bilgilier için teşekkür ederiz
ilac faaln göbüşüne sürüyorlardir zorda geçer o leke

rica ederim tatlım tabikide bildiklerimizi paylaşıcaz...

bu arada o ilacın lekesini amway in loc u çıkartıyo izi bile kalmıyo aklınızda olsun ama işlem görmeden uygulanacak yani daha önceden çıkartılmaya ugraşılıp çıkmamışsa bidaha çıkmıyo...
kosla falan çıkartmıyo...

canım artık yavaş yavaş almak lazım ne kaldıki şurda 10 hafta war yani son haftalar agrılar sancılar oluyor ayakların şişiyor bide sıcakta uğraşmak istemiyorum o yüzden alymda bitsin diyorumkaydirigubbakcemile5

çiçekcim kalçandan baslıyorsa ya bel fıtığı ya da siyatik diyorlar tatlım
benimde kramp giriyor ama sadece baldırıma giriyor
osteacare diye bir hap var çok iyi magnezyum+kalsiyum içerikli tavsiye ederim

sağol ilsucum not ettim ilacın adını :1hug:

:1rolleyes::1rolleyes::1rolleyes:

Selsincim başın sağolsun Allah yerinde dinlendirsin canım.İş konusunuda kafana takma zaman herşeyi belli eder hakkında hayırlısı olsun canım,bizim çıkarılmayacağımız ne malum benimde hep kafamda bu var

Melekcim yorumsuzum canım bu konuda,sen anladın onu :bbo:

Çok şiddetli değil şükür ama rahatsızlık verici işte,masaja devammmmmmmmm :jeyyar:,hem alıştım hoşumada gidiyo galiba masaj işi :1rolleyes:

gözünaydınnnnnnn hürremcim ne düşünceli patronun varmış darısı başımızaaa yerimseniben

Kızlar hic alısveris sırasında böyle bisi goren varmı??? Banyo arayısına girdim simdi deeee, ne alsam diye geziniyodum daaa

zuzummmm ben bunu görmüştüm canım çok garibime gitti,bize göre değil ya çocuk kalcak gibi orda ay panik olurum ben zaten :dilcikar:

Canım benim bebişimde öyle takma kafana :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…