2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ayy kızlar kuzullarımızı kucağımıza almamıza az kaldıııı
bazen çok heyecanlanıyum oğlumu kucağma aldığımı hayal edip
inşallah o günler çabuk gelir hepimiz kucağımıza sağlıkla alırız
bide kızlar oğlum bana çok benziyor çok heyecanlanıyorum

bir de ben krem sürmeme rağmen karnımda çok fazla çatlak oluştu. siz ne yapıyorsunuz bu çatlaklar için. artık geç sanırım ama bir sormak istedim.çünkü benim karnım çok kötü çatladı.

canım kakao yağı kullanıyorum vazelin seklinde karnımda şimdilik bişi yok
ama son aylarda genelde catlarmış karın.
sende catladı diye sürmemezlik etme yumuşak tut karnını aza indirger.

Haklısın canım işten vakit bulsam durmucam.H.sonuda aşırı yorgun oluyorum ama mayısın başında çoğunu halledip beklmeye koyulcam.Hele hastene çantamı hazırlayıp bir yere koymak istiyorum o konuda kafam rahat değil çünkü acil bişi olsa Allah korusun dımdızlak ortada kalırım ..

Evet ya kuzenımde Öyle dedı bebeĞı sadece kaĞıt havluyla sılıp vermıŞler her tarafı kan lekesı kırlıydı dedı kendılerı sılmıŞler bebeĞı bezle bazı hastaneler ÖyleymıŞ o yÜzden ıyı bı takım verme ılk gıyıŞı ıÇın dedı

bir de ben krem sürmeme rağmen karnımda çok fazla çatlak oluştu. siz ne yapıyorsunuz bu çatlaklar için. artık geç sanırım ama bir sormak istedim.çünkü benim karnım çok kötü çatladı.

Canım ben 5.ayda başladım kreme 54 tl. verip aldım 1 ay olmadan bittiiiiii,ee her ay ona 54tl. vermek istemedim badem yağı aldım bide bebe yağı sürüyorum arada şimdilik bişey yok.Badem yağını susam yağıylada karıştırabilirsin ben öyle yapıcam

ben bulaşık çamaşır ..... bütün deterjanlarımı anway kullanıyorum acaba bebeğin çamaşırlarını onala yıkasam olurmu bitkisel olduğuı için
bilen varmı

Bende 16.haftamda başladım krem sürmeye ama çatlak demeyeyim resmen yarıklarım var çok kilo aldığın için oldu dedi doktorum şimdi epeyce çatladım 2 ay sonra nasıl olurum bilemiyorum ilk başta çok bozuluyordum ama takmıyorum artık

ben bulaşık çamaşır ..... bütün deterjanlarımı anway kullanıyorum acaba bebeğin çamaşırlarını onala yıkasam olurmu bitkisel olduğuı için
bilen varmı

neden olmasın ki...

sanırım bikaç kişi daha vardı amway in deterjanıyla yıkıycam diyen

ben sabun tozu ve lekeler içinde kesinlikle loc kullanıcam

birkere alıyorsun valla bana 1 sene gidiyor...

her lekeyi de çıkartıyor inanılır gibi değil ama saç boyasını bile çıkartmıştıkaydirigubbakcemile5

hemde bitkisel zararı yok...

bilen varmı

canım bende evde tum temizlik malzemelerini amwayn kullanıorum, bebek deterjanı da var özel, onu da aldım.çoğu ürünü bitkisel oldugu için memnunum ve tavsiyede ederim

almak isteyenler ben 2 yıllık kullanıcıydım ve su an anwayin satıcısıyım.istedikleriniz varsa buyrun bana..

benım karnım hıc catlamadı henuz. ama arada cok acıyor. ben badem yagı suruyorum. bıraz rahatlatıyo

ben de çok fazla oldu ve doktorumun verdiği pek de ucuz sayılmayan bir krem kullanmama rağmen oldu. ben de artık almayacağım o kremden. bebe yağı almıştım. onu süreceğim. sadece rahatlasa yeter karnım. zaten yeterince çatlak olmuş. daha fazla da olamaz.

tatlım tüccar gibi olcak :) ama istanbuldaki arkadaşlar için ben sipariş verip ücretsiz kargolayabilirim.

canım kakao yağı kullanıyorum vazelin seklinde karnımda şimdilik bişi yok
ama son aylarda genelde catlarmış karın.
sende catladı diye sürmemezlik etme yumuşak tut karnını aza indirger.

benim de son bir kaç haftadır çıktı ortaya. krem kullanmayacağım. ama yumuşak tutmak için bebe yağı felan kullanacağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…