2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

çok teşekkür ederim.amin

geçmiş olsun canım acaba üşütmüş olabilirmisin:sm_confused:

kulunç da olabilir:uhm:

maşallah tatlım senin kız çıkınca kimse durduramaz bu hızlakaydirigubbakcemile3 çok hareketli olcak galibakaydirigubbakcemile2

diloşcum korkuyorum bu kız erkek fatma olacak galiba zati aynı abisine benziyor:roflol:

karnımı bi görseniz şekilden şekile giriyo şu annnn:teytey:

Selam kızlar bugün nasılsınız?
Selsin başın sağolsun canım inşallah işten çıkartılmazsın kararmsar olma belki patronun doğum yapınca çıkarmaz işten seni ee malum hayat şartları zor

SABAH PARTONUM BUNDAN SONRA SEN 9.30 VEYA 10.00 GıBı GEL DıNLEN DEDı alkisalkisalkis AYY NASIL HOŞUMA GıTTı YA DARISI BAŞINIZA ÇALIŞAN ANNELER GERÇı BEN NERDEYSE DOĞURANA KADAR ÇALIŞICAM AMA OLSUN SEVıNDıM ıŞTE

kızlarrr bakın bir arkadaş nasıl kilo aldırmış bebişineeeee:teytey::teytey:

Shurup Shurup isimli üye

sağlıkla gelsin kuzusu inşallahhhhh bizimkilerde:Saruboceq::sm_cool:

hadi gözün aydın tatlımmmm valla çok sevindim senin adınaaaa:teytey::teytey:
patronuna da bi alkışşşşşalkisalkisalkis:teytey:

canım senın adına cok sevındım gercekten dusuncelı bır patronun varmıs tebrık edeyorum kendısını...

hoşgeldin y serez..

iyiyiz şükür sen ve bebişin nasılsınızzz:teytey:
ÇOK İYİYİm ALLAHA şükür bebekimde bu aralar zıp zıp karnım şeklden şekile giriyo hoşuma gidiyo daha bi mutlu oluyorum teyzesikaydirigubbakcemile5

Kızlar hic alısveris sırasında böyle bisi goren varmı??? Banyo arayısına girdim simdi deeee, ne alsam diye geziniyodum daaa

ÇOK İYİYİm ALLAHA şükür bebekimde bu aralar zıp zıp karnım şeklden şekile giriyo hoşuma gidiyo daha bi mutlu oluyorum teyzesikaydirigubbakcemile5

ayy maşallah kuzunaaaa

Kızlar hic alısveris sırasında böyle bisi goren varmı??? Banyo arayısına girdim simdi deeee, ne alsam diye geziniyodum daaa

o ne yaaaaa:1shok:
asla bebişimi sokmam öyle bişeyin içineeee:1closedeyes:

zuzuuuuuuuu klava:klava: anlarsın yaaaaaaaaklava:kaydirigubbakcemile

ay bende gunde bır lıtre süt ıceyım ozaman tombıs olsun oğlusum...

bende içmeye çalışıcam bakalımmmmmmdelikafadulden

zuzum bence kullanışlı değil gibi..biliosun biz böle evire cevire keselemek isteriz,gerilsin rahat rahat, b de burda cocuk anvele gibi yani kalıp gibi yıkanıyo geldi bana..

kaydirigubbakcemile2 SAĞOLUN KIZLAR BENDE ÇOK SEVıNDıM VALLA DEDıĞıM GıBı DARISI BAŞINIZA SıZıNKıLERDE Bı KOLAYLIK YAPAR ıNŞALLH

Merhaba arkadaşlar. Benim de bugün doktorla randevum vardı. Biraz canım sıkıldı. Bebek gayet iyi dedi 1700 gr olmuş. ıki hafta önden gidiyormuş. Ama kafası biraz büyük böyle devam ederse normal doğum yapamazsın dedi. bebeğinle anlaş da kafasını daha fazla büyütmesin dedi. Bir de azar işittim. Çünkü son bir ayda 4 kilo artmışım. Şekerim sınırda çıkmıştı ve kilom da çok hızlı arttığı için iki hafta sonra tekrar şeker testi yapacak. Tatlı kesinlikle yemeyeceksin diyor. Ama ben çok seviyorum tatlıyı. Diyet verdi. Diyet yapmam gerekiyor. bakalım nasıl olacak.
Ben bebeğimi normal doğurmak istiyorum. Ama doktorun dediği gibi olursa istemeye istemeye sezeryan olacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…