2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Valla bende heycandan oluyooo, dün afacanlar bastı meselaaa oda takımlarını görünceee kaydirigubbakcemile3 Kalbim güm güm, gözlerimmmm dürbünnnnnn

SEVGİLİ 2009 TEMMUZ ANNELERİ BİZ 2008 TEMMUZ ANNELERİ OLARAK ŞÖLE DÜŞÜNDÜK DAHA DOĞRUSU BEN DÜŞÜNDÜMM..ŞİMDİ YAZDIM ARKADAŞLARADA

2009 ANNELERİNİN BEBEKLERİ HANGİMİİZN BEBEĞİYLE AYNI GÜN DOĞARSA
ONU MANEVİ BEBEĞİMİZ OLARAK KABUL EDECEĞİZ...BEN KENDİ ADIMA BİR BEBEĞİM
DAHA OLMUŞ GİBİ OLACAĞIMM...BAĞRIMA BASACAĞIMM :1rolleyes:

BİR ARA BÜTÜN ARKADAŞLARIN DOĞUM GÜNÜNÜ YAZARIM...UMARIM BU FİKRİ BENİM KADAR SEVERSİNİZ....HEPİNİZE SAĞLIKLI MUTLU HUZURLU BİR HAMİLELİK GEÇİRMNEİZ DİLEĞİYLE SAĞLICAKLA KALINN..a.s.

SEVGİLERR.alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

Son düzenleme:

benimde 58 günüm varr:lepi:

Ayy seninde az kalmış ne güzel.Kuzucuğuna kavuşmana 58 gün süpper...

sezeryanla keisn olduğu için dimi kızlar bukadar erken kalmış
bende sezeryan düşünüyorum normal doğumdan ödüm kopuyor nedense:))

Ben normal istiyorum canım bende sezeryandan korkuyorum şimdilik.İnşallah doğuma kadar karar değiştirmem.

Çok şeker bir şeymiş bu yaaa.

Korkma canım ya yavrucuğuna kavuşacaksın sonunda o güzel anı düşün.Stres yapma.

Ben daha Şampuan fİlan almadım.sİz aldınızmı bİrde hangİsİ daha İyİdİrkİ acaba

Ben kullanan arkadaşlarında tavsiyesiyle bübschen aldım canım.Sebamedde iyiymiş duyduğuma göre.

Valla bende heycandan oluyooo, dün afacanlar bastı meselaaa oda takımlarını görünceee kaydirigubbakcemile3 Kalbim güm güm, gözlerimmmm dürbünnnnnn

zuzummm bende öyle oldum dün bir sürü bebiş eşyaları görünce hepsine saldırasım geldi ama eşim tuttu bana yolda giderken bebek mağazısı görsün önüme yada yanıma geçiyo görüpte saldırmayım diye girmden durmuyorum lülülülülülü

gercekten cok hoş bır fıkır ben kendı adıma cok mutlu oldum:asigim:

Cok güsel düşünmüşsünüzzz cnmm, her konuda destek beklerisss ama delikafadulden Ben kesin sizde bebek dogmayan bi gün dogururummm bu şanslaaaa kaydirigubbakcemile3 Buna ragmen hepinissss benim kızımııı maneviii bebeginisss olarak görür müsünüzzzz

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
süper bir fikir canım
inaşllah o günleri görürüz ve yaparıza.s.

Ay masall dünyası gibi ama diloşummm ya hepsi güsell, hele beni görcektinisss görmemişin odası olmuş gibiydimmm, aaa bu cok güsell, aaa bu daha süperrr, yok yok en güseli bu diye neyi gorsem atlıyodumm bi ara baktım abartıppp erkek bebek odalarınada atlıyomusummm herkes bana bakıyoduuuu, dağdan indim şehre gibi oldummm -tatlicadiarzu-

,

bencede süper çok sevdim bu fikri.

Şımdı Şampuan alıcaz.baŞka neler alıcaz kızlar bır yazarmısınız

çok güzel bi fikir ya teşekkür ederiz:asigim::asigim::asigim:

canım çok iyi düşünmüşsün ne güzel olurkaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…