2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kızlar bende sebamed aldım ilk ay için en ideali dediler bizimde kenar korumalı yastığımız bezimiz, ıslak mendilimiz, fırçamız ve bakım setimiz kaldı tabi birde benim ihtiyaçlar kaldı

teknolog kullanıcısından alıntı
SEVGİLİ 2009 TEMMUZ ANNELERİ BİZ 2008 TEMMUZ ANNELERİ OLARAK ŞÖLE DÜŞÜNDÜK DAHA DOĞRUSU BEN DÜŞÜNDÜMM..ŞİMDİ YAZDIM ARKADAŞLARADA

2009 ANNELERİNİN BEBEKLERİ HANGİMİİZN BEBEĞİYLE AYNI GÜN DOĞARSA
ONU MANEVİ BEBEĞİMİZ OLARAK KABUL EDECEĞİZ...BEN KENDİ ADIMA BİR BEBEĞİM
DAHA OLMUŞ GİBİ OLACAĞIMM...BAĞRIMA BASACAĞIMM

BİR ARA BÜTÜN ARKADAŞLARIN DOĞUM GÜNÜNÜ YAZARIM...UMARIM BU FİKRİ BENİM KADAR SEVERSİNİZ....HEPİNİZE SAĞLIKLI MUTLU HUZURLU BİR HAMİLELİK GEÇİRMNEİZ DİLEĞİYLE SAĞLICAKLA KALINN..

SEVGİLERR.alkisalkis alkis

ben de çok sevdim bu fikri süperrrrrrrr delikafadulden

kızla ansılsınız:kızlar nasılsınız demek:roflol:çok komik olmuş kusura bakmayın.
arkadaşlar bu arada 32 yada 33 haftalık hamile bir tanıdığım var,suyunun bir kısmı gelmiş galiba şu an hastanede bugün yarın doğum yapıcak galiba,30.haftadan sonra herşeyimiz hazır bekleyelim bebişler aceleci oluyorlar bazen,moral bozmayalım tabi herşeyin hayırlısı ama valla erken doğum haberlerinden paranoya oldum,eşimde yanımda değil zaten valla tam bir rezalet olur benimki umarım çok erken gelmez kızım.

Canım babaaannem paşam için minicik lif yapmış sarı hemide ben onu kullanıcam bi tane daha yaparlar yedekli kullanırım canımcım
Şampuan olarakta unibaby set aldım ben pişik önleyicisi pişik kremi su bazlı mendili şampuanı hepsini fuardan almıştım bir süre idare eder sonrasında memnun kalırsam gene ondan devam ederim değiştirmem :lepi:

aman canım ya allah korusun.çok korkuyorum bende erken gelmesinden.doktorumda dedi artık tehlikeli dönem diye.bundan sonra 15 günde bir kontrol diye.son ayda haftada bir

stardust maşallah tatlım yaa..ne guzel b hamiş olmuşsun ..göbişde buyumus tabi..maşallah..

bu ne şıklık ne guzellık canım masallah cok seker cıkmıssınız allah nazarlardan saklasın:1hug:

saol tatlımm :1hug:
eşimin bi arkadaşının düğün-nikahı vardı , oraya gitmiştik bu ctesi , dönüşte çektik , yoksa her daim pijamalarımla istirahat modundayım evdeysem ..
hayır o deil de yarın br gün birisi giyse bu pijamalarımı çocuk arkasından annneeeee diye gidecek diyorum :roflol:

maşallah canım.kocaman olmuş senin göbükte

saol canım , olduk kocaman ve yusyuvarlak bişiii kaydirigubbakcemile3
Şeniz
stur dust çok tatlısınız canım maşallah

saol nurcumm :1hug:

yemek yiicem çıkıyorum şinci ...

evet canım manada sebomedi önerdiler bende ondan aldım
:CüvCüv: çok yumuşak lif yada sünger

madgrıl hoş geldin temmuzun kaçı doğum ALLAHIN İZNİYLE

hoşbulduk nar, temmuzun ilk haftası olur diyye konuştuk doktorla ama bakalım, sezeryanla olucak benim ve ıkınmamam gerekiyor gözümden rahatsızım. net bi tarih vermedi ama ilk hafta heralde:CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…