2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

sezeryanla keisn olduğu için dimi kızlar bukadar erken kalmış
bende sezeryan düşünüyorum normal doğumdan ödüm kopuyor nedense:))

s7301224.jpg

kızlarrrr ağustos annelerinin ciciler bölümünde gördüm bunu bakarmısınızzzzdelikafadulden

kızlar adını dötmatik koymuşlarrrr:roflol::roflol::roflol:

bi tarafına ılık su bi tarafına pamukları koyuyormuşsun :lepi:alkisalkisalkis

ya nerden buluruz ki bundannnnnn:teytey:

[QUOTE
Kızlar ben oda takımı almayı erteledimmm, begendigim takım 3.500 tl onu alsam dogum masrafları bilmem ne derken hem maddi, hem manevi (ay aldım geldi gelmedi havalandı yerleştir) çökücem dogum oncesi, simdilik cok güsel portbebeli beşiklerden alcam, 4.ayda da gitcem o takımı alcam, gönlümden geçen olsunnn onda hayal ettim kızımııı dn gece kaydirigubbakcemile3 4.ayda alırsam 6.ayına kadar hazırlarım sora odasına yatırırmmmmm topacımı insallahhhhh :sm_cool:[/QUOTE]

en iyisni yaptın zuzum .bu duygysl günlerde ,acil olmaayn kararları ertlemek süper.
güle güle kullansn kuzucuğun inşallah

]

canım uni ninki de güzel nivea nın da var hangisini tercih edersin aynı hepsikaydirigubbakcemile5[/QUOTE]

o halde ben bir kaç paket daha uni alayım.
yanında bir de fresh n softun göğüs pedini aldım.bir paket.hastane çantası için.bir paker te wee alırım.yeter herhalde içinde 30 ar tane olsabir süre gider.gerisi de sorna inşallah.

bende onu duydum canım almayı düşünüyorum ama kararsızım.bebek bakım seti bübschen marka aldım ben sette var ıslak mendil onu kullanacağım galiba.

bende chicconun çantalı setini aldım.
içinde ıslak mendil avr ama .bu doğalı duyunca aklım onda kaldı.iyi oldu şimdi.alrım bri kaç paket.
diğerini büüüynce yada ben kullnaırım artık.:))))))

dun ıcım bı tuhaf oldu bırden ıkıde bır esıme aşkım ben nasıl dogurucam deyıp durdum oda benı tesellı etmeye calısıyo canım benımdelikafadulden
zaman daraldıkca cok korkmaya basladım hayırlısı neyse o olsun...
:nazar:

Bende unıbaby aldım.ıslak pamuk alkolsÜz olanlardan ondan kullanmayı dÜŞÜnÜyorum.

Ben daha Şampuan fılan almadım.sız aldınızmı bırde hangısı daha ıyıdırkı acaba

s7301224.jpg

kızlarrrr ağustos annelerinin ciciler bölümünde gördüm bunu bakarmısınızzzzdelikafadulden

canım yanılmıyosam mothercare de var bundan tekmı satılıyo bılmıyoum ama ben küvet setınde görmustum

s7301224.jpg

öldüm yyaa götmatik hehehhhhhhhhhhhhhhkaydirigubbakcemile3

Kızlar bişi sorcam.Ama nasıl anlatayım bilmiyorum.

Anlık böle nefesiniz kesiliyor gibi oluyor mu hani böle heyecandan nefesiniz kesilir ya onun gibi hızla kalbiniz çarpar filan.Tansiyon olduğunu düşünmüyorum sürekli normal çıkyor. Doğumu düşünmekten değil normal yapcam ama aklıma getirmemeye hatta hiç düşünmemeye çalışyorum.Dr aslında kansızlıktan dedi.Kansızlığı olupta böle bişey hisseden var mı.

:sm_confused: Anlatabildim mi derdimi.

Anlık böle nefesiniz kesiliyor gibi oluyor mu hani böle heyecandan nefesiniz kesilir ya onun gibi hızla kalbiniz çarpar filan.Tansiyon olduğunu düşünmüyorum sürekli normal çıkyor. Doğumu düşünmekten değil normal yapcam ama aklıma getirmemeye hatta hiç düşünmemeye çalışyorum.Dr aslında kansızlıktan dedi.Kansızlığı olupta böle bişey hisseden var mı.

canım ben kan hapımı bıraktıgımda 10 gun böle olmustum sonra yenıden basladım ve gectı

evet tatlım ben ilk zaman yaşadım kansızlıkta çarpıntı kalbin yerinden çıkacak gibi bi an bayılcak hissi fenalık basıyodu nefesim yetmiyomuş gibi oluyodum camları açıyodum kışın ortasında çok şükür geçti ilaçlarımı düzenli kullanıyorum:nazar:

X