2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

teşekküler geçmiş olsun dilekleri için.
ama öksürüğüm artmaya başaldı.
ve titriyorum.
inşallah geçirirm bir an evvel.

eeml git dinlen o hadle canım.
birde artık biz kafamızı bile anden kaldrırsak dengemiz bozuluyor.sende dikkat et canım.sabah saati tansiyon dengesizliği normal.
en iyisi dinlenmek

kızlar dun ızne ayrıldım bakalım ewde nasıl gecırcem gerı kalan zamanı?
dun dr. da gıttım bebeğimin bası yukardaymıs ama doner daha vaktı var dedı.1300gr.mış sızınkılernasıl?

kızlar beyaz melek mesaj çekmiş bana akşam gitmiş hastaneye kasılması varmış serum takmışlar çok korktuğunu yazıyo şimdi evdeymiş öykününde iyi olduğunu yazmış doğum kanalına yerleşmiş erken doğum tehditine karşı ilaç vermiş doktoru kızı 1109 gram olmuş maşallah akşam üstü nete girmeye çalışırım şimdi ayağa kalkmak istemiyorum diyo hepinize selamı :1hug:

geçmiş olsun melkecimm sen dinlen ne zaman iyi hissedersen kendini gir görüşürüzza.s.

GeÇmıŞ olsun beyaz meek.
Kasılma varmıŞ dmek allah allah.
Çok geÇmıŞ olsun.normalde doktora gıdecektı zaten.
Acaba orada mı gÖrÜldÜ tesadÜfen.
Yoksa melek Şıkayetı var dıye mı gıttı.
Artık son dÖnemlere gırıdk galıab ,Çok dıkkatlı olmamız gerekecek.
Doktorun zamanına mÜdahele etmıŞ melek ,ınŞallah bır Şey olmaz

kızlar beyaz melek mesaj çekmiş bana akşam gitmiş hastaneye kasılması varmış serum takmışlar çok korktuğunu yazıyo şimdi evdeymiş öykününde iyi olduğunu yazmış doğum kanalına yerleşmiş erken doğum tehditine karşı ilaç vermiş doktoru kızı 1109 gram olmuş maşallah akşam üstü nete girmeye çalışırım şimdi ayağa kalkmak istemiyorum diyo hepinize selamı :1hug:

inanmıyorum ya geçmiş olsun melek,inşallah sorunsuz dönersin evine,öykü iyiymiş çok şükür,herşey yoluna girecek inşallah.
:Saruboceq:

geçmiş olsun melkecimm sen dinlen ne zaman iyi hissedersen kendini gir görüşürüzza.s.

cok gecmıs olsun beyaz melege ınsallah kötu bısey olmaz ılaçlar keser kasılmaları zaten......

günaydın herkese,eyetkiner geçmiş olsun canım ani hareket ettiysen ondan olmuş olabilir.kızlar akşam nabız sayınızı sormuştum kimseden cevap gelmedi,bir sayabilirmisiniz.
derincim pazar günü ayvalıktaydım inan gözüm seni aradı görsem ne güzel olur dedim ama göremedim gei ile cunda adasına gittik çok güzel bir yer ayvalık.

cnm çok tşk.. şimdi daha iyiymmm çok şükür geçtii....benim nabız sayım genellikle 80-95 arası oluyo cnm....

geçmiş olsun melekcimm..... yat dinlen cnm sen... istirahat et bol bol....

öyküye de maşallahhh 1109 gr olmuş demek ne güzell.... :nazar:

ben kendimee geldimm sonunda çok şükürr....:Saruboceq: herkes nereye kaybolduu bakimm kimsenin neşesi kalmadıı sankiii.....

herkese günaydın.

geçmiş olsun arkadaşlar hastalık havası geri geldi çok dikkat etmek lazım.

doğru ya di mi :) yazın süper oluyor oralar çok şanslısın ama çok yoğun çalışıyorsun galiba yazın iznin falan oluyormu

kızlar amoklavin bıd kullaınyorum ben dünden beri antibiyotik idrar yolu enfeksiyonu için kullanan var mı,içim rahat değil(burdan bir arkadaş kullandığını söylemişti ama)

herkese günaydın.

geçmiş olsun arkadaşlar hastalık havası geri geldi çok dikkat etmek lazım.

hoşgeldin cnmm....

doğru ya di mi :) yazın süper oluyor oralar çok şanslısın ama çok yoğun çalışıyorsun galiba yazın iznin falan oluyormu

evet cnm yazın çok güzell oluyor çok da kalabalık hele festival zamanıı harika oluyor... tabii benim yine haftaiçi 1 gün iznim oluyordu ama çok geç saatlere kadar çalışmak zorunda kalıyordumm... artık bebişim olucakkk o kadarr uzun mesai yapamam sanırım... :)))

X