2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

tatlımm bende kaçtım çok uykum var misafirlerim allahtan fazla durmadılar 6 da geldiler 9,30 da kalktılar bende biraz uyumuşum onlar gidince halen böyle başım sepet gibi yorgunluktan sabaha kendime gelirimmirmirmirmir

herkese gunaydın guzel anneler ve bebıslerııı:1hug::nazar:
bugun 23 nısan nese doluyor ınsanhihoyyyt
keske hava yagışlı olmasaydı mınıkler ne guzel hazırlanmıslrdır sımdı :çok üzgünüm:

bende dün gece öksuruk krızı gecırdım sıcak lımonlu su ıctım ıyı geldı
bugun esım cumartesı gunu ıcın hem dahılıye hem kendı doktorumdan randevu alıcak
gece sureklı ustumu acıyomusum sabaha karsı 6 da falan kalktım mıde agrısıyla öluyorum sandım
hemen sıcak süt içtim biraz bisküvi yedım gectı sımdı hıc ıstahım yok grıp olmusum ıste:çok üzgünüm:

bende dün gece öksuruk krızı gecırdım sıcak lımonlu su ıctım ıyı geldı
bugun esım cumartesı gunu ıcın hem dahılıye hem kendı doktorumdan randevu alıcak
gece sureklı ustumu acıyomusum sabaha karsı 6 da falan kalktım mıde agrısıyla öluyorum sandım
hemen sıcak süt içtim biraz bisküvi yedım gectı sımdı hıc ıstahım yok grıp olmusum ıste:çok üzgünüm:

hımm canım senin karın ağrılarının sebebide o olabilir üstün açık yatıyosan bende tam tersi eşimder kafan nerde göremem bile der bütünn yorganı battaniyeyi toplarım sararım kendimi mumya gibi yatarım halime gülermiş gece gördüğü zaamandelikafadulden

tatlım git tabi doktora 1 aydır bu öksürük maffetti seni hemde bebişinide görürsün gitmişken ayy bende gidicem ama salı yada çarşamba anca giderim kızımı görmeye tam 1 ay olacak nasıl oldu acabaa çok meraktayımgamyoncuiremsu

tatlım git tabi doktora 1 aydır bu öksürük maffetti seni hemde bebişinide görürsün gitmişken ayy bende gidicem ama salı yada çarşamba anca giderim kızımı görmeye tam 1 ay olacak nasıl oldu acabaa çok meraktayımgamyoncuiremsu

ya antıbıyotık verır dıye gıtmek ıstemıyorum ısteÇok üzgünüm çoook
ama öksurmekten dogurucam dıye korkuyorum:1ninca:
bende 15 olcak cumartesı görmeyelı bakalım buyumusmu prensım:asigim::nazar:

günaydınnn kıslarrr.....
güzell ama soğuk bi gün bugün... yağmur yağacak sanırım hava kapalı... ama ben çook iyiyimmm yarın meleğimi görmeye gidicemmm o kadar çok özledim ki anlatamamm.....

günaydın kızlar
özellikle bu havalar hasta ediyo insanı
hüzün yılı geçmişolsun canım sanada
aman dikkat etmek lazım
bende üşütmüşüm üf gece nefes alamadım resmen
boğazım falan çok kötü
neyse bugün güzel bigün 23 nisan ama hava kapalı
çocukların şanssızlığı buda:CüvCüv:

herkese günaydın
soğuk bir 23 Nisan sabahından
cocuklarda okadar hazırlanmıştır :KK43:(( bu soğukta hasta olmazlar inş

Gamzecim kaç gündür yoktun iyi olmana sevindim rapor aldığın iyi olmuş
Hüzüncüm öksürük tehlikeliymiş zuzunun dr u öyle demişti ya çok şiddetliye cevirrise kese falan patlar Alalh korusun git dr a yani .bende antibiyotik kullandım idrar yollarım için bişi olmaz Allahın izniyle merak etme sen .

Bugun evdeyim bende .tatiliz ne güzel .arkadasımla buluşucağım Capitole gidecez orada Chicconun mağazası var bir gezem bakim beğendiğim bişi olursa alırım

günaydın kızlar çok soğuk birgün benim badana işi kaldı cumtesiye böyle oturmakta çok kötü ama ne yapalım bekliyeceğiz

X