2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

çiçekscimm hoşgeldin cnmm.... ahh ahha bende izne bi çıkayımm pazar günleri kocişimle olucamm bende buna hasretimm walla....

teşekkürler hüüzn yılı ve eyetkine r canım.
allah güzle ömür verisn.
defne nin anlamıda güzel.
yaz kış yeşil ,mis kokulu bir ağaç.
hani kızımın hayatı da her zaman yemyeşil yaprak gibi taze ve güzle olsun inşallah.
:))))))))))

ahhhhhh kızalr ahhh 1,5 yıldır eve gidip kocayı yemeğe beklemeye hasretim ben .
5 ay askerlil, o günden bu yana da 1 yıldır o evde ben işte.
hasret çektiğimzi şeyelr çok farklı.
bir gün yatağımı kapatıp da çıkamadım evden, hep eşim yatıyor olur.
sekiden bende sonra işe gidyordu.şimdie hiç gitmiyor malesef.

çiçekscimm hoşgeldin cnmm.... ahh ahha bende izne bi çıkayımm pazar günleri kocişimle olucamm bende buna hasretimm walla....

ahhhhhh kızalr ahhh 1,5 yıldır eve gidip kocayı yemeğe beklemeye hasretim ben .
5 ay askerlil, o günden bu yana da 1 yıldır o evde ben işte.
hasret çektiğimzi şeyelr çok farklı.
bir gün yatağımı kapatıp da çıkamadım evden, hep eşim yatıyor olur.
sekiden bende sonra işe gidyordu.şimdie hiç gitmiyor malesef.

Hayat işte insanları ne hale getiriyor,bi yerden çok şey kazanıyormuş gibi duruyoruz ama bi taraftan bişeyler hep eksik kalıyor,bu bebişlerimiz oluncada böyle olucak :KK43: fazla duygusal düşünmemeye çalışıyorum ama annem bakıcak kısmetse oğluşuma ve ben belkide ilk defa yaptığı söylediği biçok şeyi kaçırıcam.Çalışmasam evde duramam çok alıştım hem maddi olarakta gerekli zaten kiradayız sonuçta.İşte hep bişeylerden fedakarlık yapmamız gerekecek hayatta hayırlısı olsun ne diyelim

kızlar merhabalar biz çok kötüydük sabaha kadar tuvalet ve yataak odası arasında gidip geldik midem ve karnım çok kötüydü

Öyle ÇıÇeks doĞru sÖylÜyorsun.
Ben de Şu an bakacak kımseyı de bulamadım.
Benım annem memlekette.
EŞımın annseıs de ÇalıŞıyor
hayırlsı bakalım .kım bakacak kıme gÜveneceĞım .

kızlar merhabalar biz çok kötüydük sabaha kadar tuvalet ve yataak odası arasında gidip geldik midem ve karnım çok kötüydü

canımm çok geçmiş olsunnn..

Öyle ÇİÇeks doĞru sÖylÜyorsun.
Ben de Şu an bakacak kİmseyİ de bulamadım.
Benİm annem memlekette.
EŞİmİn annseİs de ÇalıŞıyor
hayırlsı bakalım .kİm bakacak kİme gÜveneceĞİm .

çiçeks katılıyorumm canım sana.... maleseff bi tarafımız eksik ama ilerliyoruzz hayatta...

swetcimm benim de derdim aynıı.. annemler antalya - istanbıul arası geziyorlarr.. doğumdan sonra 1 ay kalırr sonra mecbur gidecekk.. kayınvalidemm kızının yanında istanbuıl da henüz gelip gelmeyeceği meçhulll.. bende napcamm kime güvenicmm nasıl bırakıcam küçük meleğimi bilmiyıorumm walla :çok üzgünüm:

Canım geçmiş olsun noluyoruz böylee herkes dökülüyo hadi toparlanın bakiim nazar mı değiyo noluyo a.s.

Öyle ÇİÇeks doĞru sÖylÜyorsun.
Ben de Şu an bakacak kİmseyİ de bulamadım.
Benİm annem memlekette.
EŞİmİn annseİs de ÇalıŞıyor
hayırlsı bakalım .kİm bakacak kİme gÜveneceĞİm .

Az bi zamanımız kaldı canım ayarlanacak elbet bişeyler takma kafana,zamanla herşey hallolacak :1hug:

canımm çok geçmiş olsunnn..

çiçeks katılıyorumm canım sana.... maleseff bi tarafımız eksik ama ilerliyoruzz hayatta...

swetcimm benim de derdim aynıı.. annemler antalya - istanbıul arası geziyorlarr.. doğumdan sonra 1 ay kalırr sonra mecbur gidecekk.. kayınvalidemm kızının yanında istanbuıl da henüz gelip gelmeyeceği meçhulll.. bende napcamm kime güvenicmm nasıl bırakıcam küçük meleğimi bilmiyıorumm walla :çok üzgünüm:

evet ya bendede var aynı sorun
sanırım ben işten çıkarım bu gidişle
bakıcıya veremem oğlumu:emir_bebek:
neyse bakıcaz artık:CüvCüv:

EmelcıĞım ben aslında bırakcak bırını buldum ama bu dafeda maddıyat sarsıyor benı.
EŞımıŞe gıremezse hayatta bakıcı parası veremem.
Çok sevıĞımız bır balamız var .onun bakma ıhtımalı yÜksek ama .
ıŞta para laızm.vs. Felan.
Of
dÜŞÜnmeyeceĞım dıye karar almıŞtım dÜŞÜnmeyeceĞım.
Şımdı Çok ŞÜkÜr ıdare edıyoruz.
Kızımızın da herŞeyı hazır .maŞallah hem de fazlası ıle Çıfter Çıfter oldu kızımın rızkı bol ınŞallah nazar etmeyeyım.uĞuru ve rızkı ıle gelecek bakalım ne olur ne olmaz o zamana kadar.

geçmiş olsun cnm. havalar bozunca bizler yine döküldük

walla ben inanılmaz uyuyorummm hala... uyku düzenim bozulmadı hiç.. ama yürürken ve merdiven çıkarken acayip yoruluyorumm nefesim kesiliyorr...[/QUOTE]

aman maşallah diyelim tatlım uykusuzluk genelde herkeste var.

evet canım banada oluyor.çok kötü sabaha kadar dolanıyorum evde.sağa sola dönmekten karnım acıyor.bi de zırt bırt tuvalate git.Az kaldı biraz da dişimizi sıkalım...[/QUOTE]
kendimide geçtim bebişimi düşünüyorum helak oluyo yavrum bütün gece

evet ya bendede var aynı sorun
sanırım ben işten çıkarım bu gidişle
bakıcıya veremem oğlumu:emir_bebek:
neyse bakıcaz artık:CüvCüv:

EmelcİĞİm ben aslında bırakcak bİrİnİ buldum ama bu dafeda maddİyat sarsıyor benİ.
EŞİmİŞe gİremezse hayatta bakıcı parası veremem.
Çok sevİĞİmİz bİr balamız var .onun bakma İhtİmalİ yÜksek ama .
İŞta para laızm.vs. Felan.
Of
dÜŞÜnmeyeceĞİm dİye karar almıŞtım dÜŞÜnmeyeceĞİm.
Şİmdİ Çok ŞÜkÜr İdare edİyoruz.
Kızımızın da herŞeyİ hazır .maŞallah hem de fazlası İle Çİfter Çİfter oldu kızımın rızkı bol İnŞallah nazar etmeyeyİm.uĞuru ve rızkı İle gelecek bakalım ne olur ne olmaz o zamana kadar.

canımm hakkımızda hayırlısı olsun ne diimm...

bende kıyamam bebeğimi 2,5-3 aylık bakıcıya vermeye hemde ne anladım ben ondan burada bakıcılarr çok para istiorr ben kazanıcam bakıcıya vercemm bi de bebeğimden ayrı kalcamm.. bakalımm napcaz... -tatlicadiarzu-

yani allah büyük diyoruz bekliyoruz emelim .
elbetteki ,gelecek günelr ne göstercek bilmeyiz inşallah çok güzel şeyler gösterir.

beyaz melek geçmiş olsun cnm , bikkat et bolca dinlen .
kızlar bu kasılma olayı rahimdemi karındamı oluyo

yani allah büyük diyoruz bekliyoruz emelim .
elbetteki ,gelecek günelr ne göstercek bilmeyiz inşallah çok güzel şeyler gösterir.

aminn canımm allah büyükk... inşallahh biizm ve bebeklerimiz hakkında hayırlısı olur.:Saruboceq:

X