2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

gunaydın eyetkıner hosgeldın tatlım:1hug:
günaydın cnm... a.s.
günaydın tatlımm güzel haberlerle gel inşallahŞeniz

inşalllahh canımmm :Saruboceq:

emelcim bugun dr a gidecekmişsin inş dr undan memnun kalırsın bu sefer

inşallahh memnun kalrıım cnm.. ama yarın gidicemm dr a bugğn değill...

az önce bana bişeyy oldu.. soğuk soğuk ter döktüm gözlerim karardı midem bulandıı... hala midemm kötüü dışarı çıkıp hava aldım biraz kendime geldim ama ilk defa böyle oluyorumm bi fenalık hissi geldii ... neden olabilir acaba*?? bilginiz var mı?

gamzecim geçmiş olsun sana da...

hüzüncümm bence de dr a git cnm mutlaka ....

günaydın derin h.geldinn.... yarından itibaren havalar düzelecekmiş cnm sıkma canını o zaman yaparsın badana nı...

ben yine pek iyi değilim kıslarrr....

biraz daha dışarı çıkayımm....

GÜNAYDIN hanımlarr ohh tatil yapanlar var bugün aramızda biz yine iş başı yaptık :kızgın:

eyetkiner hoşbulduk canım stres yapma canım strestendir benimde oluyor birşeye sıkıldığım zaman

canım heyecan yapma sakın banada oluyo arada bır panık atak varsa ondanda olabılır bıraz uzan temız hava al gecer:teselli:

eyetkiner hoşbulduk canım stres yapma canım strestendir benimde oluyor birşeye sıkıldığım zaman

sağolun kızlarr... stresten olabilirr hala geçmedii... gözlerimi kapayıp açmamak istiyorumm... ellerim uyuşuyor yaa.. ne kötü bişeymişş ilk defa böyle oluyorumm korktumm biraz..
dışarı da oturdum biraz ama soğuk üşüdüm tekrar içeri girdim mecburen...

günaydın arkadaşalr.maelsef çalışıyoum.
ve hasta oluyorum.
üşüyorum ,öksürüyorum ve boğaızm ağrıyor offfffff
allahım en olur hasta olmayayım.

emel canım bende bir ekre olmuştuç
ani hareket edince tansiyon süşüyormuş onsna oluyor.
elinde geliyorsa bir yeredüz yat dinlen aızıck canım.bana yolda olmuştu ,sanmıştım ki ölüyorum,terden heryerim ıslanmıştı.soğuk ve acaip bir ter
geçmiş olsun.ani hareket ve duygudan da oluyor canım.

günaydın arkadaşalr.maelsef çalışıyoum.
ve hasta oluyorum.
üşüyorum ,öksürüyorum ve boğaızm ağrıyor offfffff
allahım en olur hasta olmayayım.

emel canım bende bir ekre olmuştuç
ani hareket edince tansiyon süşüyormuş onsna oluyor.
elinde geliyorsa bir yeredüz yat dinlen aızıck canım.bana yolda olmuştu ,sanmıştım ki ölüyorum,terden heryerim ıslanmıştı.soğuk ve acaip bir ter
geçmiş olsun.ani hareket ve duygudan da oluyor canım.

canımmm geçmiş olsun sana da ... :nazar:nazar mı değdi bize ne??? :nazar:

hakikaten çok kötü bişeyy bende ölüyorumm dedimm yanii.. öyle ani hareket etmem pek oturuyordum birden oldu... eğer devam ederse kapatıcam büro yu eve gidip 30 dk uzanıcamm evim çok yakın buraya şanslıyım o yönden....

günaydın herkese,eyetkiner geçmiş olsun canım ani hareket ettiysen ondan olmuş olabilir.kızlar akşam nabız sayınızı sormuştum kimseden cevap gelmedi,bir sayabilirmisiniz.
derincim pazar günü ayvalıktaydım inan gözüm seni aradı görsem ne güzel olur dedim ama göremedim gei ile cunda adasına gittik çok güzel bir yer ayvalık.

hepinize günaydınlarrrrrrr
kırın mırın olan arkadaşlar hepinize geçmiş olsun aman dikkat edin artık kendinize

bugün kızımın bayramı veee sizlerinde bebişlerinizin bayramı hepsine kutlu olsun bakalım
burda malum yaz havası var sizin adınıza üzgünüm
öğlen bende kızlarımla parka gidecem sonrada babamız gezdirecekmiş bizi
darısı başınıza
inşallah havalarınız düzelirde tatilleinizi evde geçirmezsiniz

hoşgeldin demresu benim doktorum ölçmüştü bi kaç gün önce 80 demişti gayet iyi dedi zaten 60 la 90 arası olması gerkiyormuş

kızlarr ben anneme gidiyorumm akşama gelirim öptüm hepinizi hepinize geçmiş olsun dikkat edin kızlar şu aralar acayip kanımız ve tansiyonumuz yerinden oynuyor az kaldı sabretcezzzkaydirigubbakcemile5

yorgun olabilirsin canım yada yolculuk heycan falan da arttırıyo sayıyı benim de düzensizleşiyor bazen 120 yi gördüm geçen hafta

X