2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

güzel anneler ve güzel bebişleri hepinize çok selam,birkaç gündür takip edemiyorum umarım iyisinizdir.
annişler doktor idrar yolu enfeksiyonu için amoklavin bıd adlı bir antibiyotik verdi 1000 mglık kullanan var mı aranızda.birde bu sıralar nabız hızım arttı deyince doktorum tiroid ölçümü istedi,sonuca pztesi bakarız dedi umarım bişey çıkmaz.
gecmıs olsun canım.
ben diş icin bu antibiyotigi kullanmıstım.doktorum bır sakıncası yok demıstı.

slm kızlar 10 gündür giremedim
rapor almıştım evdeydim yani
akşamda eşimden fırsat kalmadıki
neyse geçmişi okuyamadım
inşallah herkes iyidir
ben nasılsa evde üşüttüm biraz onun dışında
bi sorunumuz yok şükür:CüvCüv:

neyse geçmişi okuyamadım
inşallah herkes iyidir

canım hoşgeldın senı cok merak etmıstım gecmıs olsun tatlım cok sukurkı bebısınde sende ıyısınız:1hug::nazar:

kızlar ben dershaneye gidiyorum etütüm var hepinizi öptüm

güle güle canım

neyse geçmişi okuyamadım
inşallah herkes iyidir

hoşgeldin gamzeci çok geçmiş olsunŞeniz

kızlar gelenleri ve de eklemediklerim de vardı onlarıda ekledim bakmak isteyenler içinkaydirigubbakcemile5

selam kislar nasilsiniz?? ben iyiyim sukur... gecmise dalmadan bi selam vereyim dedimm....

hoşgeldin sılacım iyiyiz şükür sen nasılsınŞeniz

bende çıkıyorum kızlar bugünlükte bu kadar akşama bi bakıcam mutlaka melek doktordan gelince yazacaktı inşallah karen de güzel haberlerle döner ve doktora gidecek olan tüm arkadaşlardaaaŞeniz

zuzumu da çok merak ettim öyle erkenden neden çıktı ki bişeyde yazmamış inşallah iyidir:Saruboceq:

hepinizi öpüyorum Şeniz

geçmiş olsun gamzecim katılmaya devam canım ne güsel rapor alabişlmişsin bizde yok öyle bir lüks ne yazııki gün sayıyorum ben

ayy güldürdün beni çiçekkkkkaydirigubbakcemile3

yesinler senin oğluşunu emiiii:lepi: varlığı yeter annesiiiiŞeniz:nazar:

bakıyorum hemen cicilerinize ve deeeee bir taktirname de sana veriyorummmm:sm_cool:

Teşekkür ederiz efem, var tabi hep ben burdayım diyoki tekme şovlar yapıyo benim oğlum o kadar alıştımki ona bugünleri çok özlüycem ben yaa senağlama

neyse geçmişi okuyamadım
inşallah herkes iyidir

Hoşgeldin gamzecim geçmiş olsun dikkat et kendine a.s.

selam kislar nasilsiniz?? ben iyiyim sukur... gecmise dalmadan bi selam vereyim dedimm....

Hoşgeldiniiz biz iyiyiz canım siz nasılsınız inşallah kaydirigubbakcemile3

neyse geçmişi okuyamadım
inşallah herkes iyidir

hoş geldin cnm bende merak etmiştim seni iyi olmana sevindim

demet hemen kaçmıskaydirigubbakcemile
kızlar cıcılerımızın resımlerını ekledım bakmak ısteyenler ıcın
en fazla 1 saat sonra kaldırırım ona göre :))

hay allah üzüldüm. kaç çıktı?
bugün ekmek karbonhidrat şekerli bişi yeme. yoksa bizim gibi diyet gözkür sanada. allah göstermesin ama bozma moralini olurmu ben çok hırpaladım çünkü yersiz bi şekilde:CüvCüv:

sağol canım evet bugün şekerli hiçbirşey yemedim o gece eşim pekmez getirmişti içte kanlan biraz demişti :1no2: belkide o etkiledi yeni geliyo aklıma...

demet hemen kaçmıskaydirigubbakcemile
kızlar cıcılerımızın resımlerını ekledım bakmak ısteyenler ıcın
en fazla 1 saat sonra kaldırırım ona göre :))

canım çok bile kalmışım valla popuşum acımış oturmaktan-tatlicadiarzu-

gördüm cicilerini ve de bayıldımmmmmmmm sağlıkla kullansın çınarımız inşallahhhhh:nazar::asigim::nazar: annesi çokk zevkliŞeniz

kareni merak ettim belki gelmiştir diye ama yok inşallah güzel haberlerle dönerrrrr:Saruboceq:

sağol canım evet bugün şekerli hiçbirşey yemedim o gece eşim pekmez getirmişti içte kanlan biraz demişti :1no2: belkide o etkiledi yeni geliyo aklıma...

geçmiş olsun serapcım kesin etkilemiştir pekmez ilsununda etkilemişti yanılmıyorsam:1no2:

kızlar misafirim gelcekmiş şimdi telefon ettiler daha yemek bile yemedik ben çıkıyorum artık ancak yatarken bakabilirim hepinizi öpüyorumŞeniz

anaaa herkes gitmiş yahuu saat 6,41 den beri kimsecik yazmamış enerjinizi fazlamı harcasınız ben geldimm hadiyin bakim şenleninnnnnnn uykunuz açılsınkaydirigubbakcemile5

X