2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

demetimmm yirim ben senin o ttatlı göbüşünü ya maşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
o kadar tatlı ki bayılıyorum hamiş göbüşlerine

gaydın,selsin nur,hürrem,ipeğim,amatist,çiçek,zuzucummmmmmmm,karen,diloşum
ve diğer topikkk arkidişlerim sizler nasılsınız bakimmmm

ben ve oğlum gayet iyiyiz canım.cuma oğlumu görmeye gidicem melek teyzesi.sen yoğunsun canım.bitsinde rahat rahat katıl aramıza

slm kızlar ben seker testi yaptırmamıstım en son kacıncı haftalarda yapılıyo acaba bi bilginiz varmı suan 28+3üm gecmi sizce:bbo:

canım 24 ile 28 diye hatırlıyorum ben yanlış değilsebenneyaptımki

of bende 1 mayısta gdicem dr a ama bugun inanılmaz b bel agrım var ve bebişim neredeyse hiç tekmelemior endişeleniorum böle olunca piskopata baglıom bendeee...:KK43:

karen ya bak geliyo oklavaa:eek:klava:
bel ağrın tabiki olacak hepimizde var bu hemen kötü şeyler getiriyorsun aklına ve kendini psikolojik olarak etkiliyorsunkaydirigubbakcemile
sakinleş ve bir bardak süt iç sonrada sol tarafına yat ve kuzucuğunu dinle göreceksin nasıl tekmelicek seni:dilcikar:

demetimmm yirim ben senin o ttatlı göbüşünü ya maşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
o kadar tatlı ki bayılıyorum hamiş göbüşlerine

teşekkürler tatlımmm valla bizde senin göbüşü özledik uzun zamandır ihmal ediyorsun biziiii:1closedeyes:

merhaba cnm hoşgeldinn...
ben iyiyimm diyemicemm hastanelerden yana şansızım biliyorsun bi de 28 . haftama gelmişim hala sonuç alamamışımm onun için üzgünümm ... öyle iştee
siz nasılsınızz öykü de sen de iyisinizdir umarımm... bizde hastane olayı dışında oğluşumla çook iyiyizz maşallah...:nazar:

kızlarrrr kargom geldiiiiiiiiidelikafaduldendelikafadulden

kızımın son ufak tefek ihtiyaclarını ısmarlamıştım bide oyuncaklarını geldilerrrrrdelikafadulden:lepi:

sağol canım büyüyoruz işte bir yandan çalışmak sıkıcı geliyor artık. niye 15 gün sonra dönüyorsun anlamadım? eğitilenler gidiyor mu o zamana.

kızlarrrr kargom geldiiiiiiiiidelikafaduldendelikafadulden

kızımın son ufak tefek ihtiyaclarını ısmarlamıştım bide oyuncaklarını geldilerrrrrdelikafadulden:lepi:

aaa ne güzelllll pek bi eksiğin kalmadı demetcimmm...

bize de resimlerini göster cnm bizde bakalımmmm :jeyyar:

bel ağrın tabiki olacak hepimizde var bu hemen kötü şeyler getiriyorsun aklına ve kendini psikolojik olarak etkiliyorsunkaydirigubbakcemile
sakinleş ve bir bardak süt iç sonrada sol tarafına yat ve kuzucuğunu dinle göreceksin nasıl tekmelicek seni:dilcikar:

demet bu öle böle b agrı değil eşimi aradım şimdi dr a gidicem , akıntım da arttı..dua edin ben kaçtım..

bugün mesaiyi bitirdim herkese iyi akşamlar. yarından sonra görürşürz kızlar kendinize ve bebişlere iyi bakın

demet bu öle böle b agrı değil eşimi aradım şimdi dr a gidicem , akıntım da arttı..dua edin ben kaçtım..

korkma canım sakin ol ve iyi düşün gelir gelmezde bize yaz lütfen güzel haberlerini dualarım seninle inşallah gülerek döneceksin bize:Saruboceq:Şeniz
Allah a emanetsiniz sen ve minik kızın:Saruboceq:

sağol cnm çok iyi oldu söylediğin gerçi bende bu sene umut yok kısmetse seneye sıkıca çalışıcam senin nasıl gidiyo çalışmalar umutlumusun

canım evde çok çalışamıyorum dershanede öğrendiğim kadarıyla girecem nasip artık

fırına gidip geldim çok yoruldum bide yağmur öyle bastırdıki ıslandım saçlarım inek yalamış gibi oldumkafamçokkarıştı duşa gireyim misafirler gelmeden

X