2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

İyiyim tatlım, sağol. Evet inşallah Memorial'da olacak. Zaten sigortam olduğu için doğumu dert etmiyorum.Bebek bakımı olarak da 585 TL alıyorlarmış. Oda süsü yapıyorlar mı onu sormadım. Sen biliyor musun? Allah korusun erken doğum olursa küvez gerekebilir. 1000-4000 TL arasında günlük fiyatları değişiyormuş. Eğer öyle bişey olursa maalesef başka bir hastane seçeceğim. Benim doktorum dışarıdan gelecek. 20-30.Haziran arasında doğururum herhalde.
Bu arada ortak bir noktamız daha var senle. Ben bebek odasını Bebish'den aldım. Senin takımın yanında duran beyaz taşlı olanı. İnci diye geçiyor galiba. İyi bir pazarlıkla 2000 TL'ye anlaştık. gerçi 1 ay önce de bu fiyatı vermişlerdi. Şimdi zam yapmışlar. İyi pazarlık et canım.

teşekkür ederim tatlım..senden de bir göbüş şov bekliyoruz...

çok sağol canım.hazır çok pahalıya çıkıyor galiba.kendimiz yaparız dedik annemle bakalım.tamam canım son aldığım cicileri filanda bu akşam çeker yarın eklerim evden artık.

doğum günün kutlu olsun tatlım a.s.allah mutluluk huzurunu daim etsin eşinle çocuklarınla ayy allah söyletti bak belkide bir sürüyerimseniben

zuzuu teyzesi hastaneye bekleriz.şeker çikolata yemeğe koca göbükle

öylede olur canım illaki şeker olacak diye bir kaide yok hem lavanta daha kalıcı olurkaydirigubbakcemile5

yeni hiç yok en son 4 aaylıkken çekmiştim şimdide eriniyom valla bi ara söz koyacam

:dilcikar:

günaydııın kızlarrrr..

derincim dogum günün kutlu olsun tatlıma.s.

günaydın şekerr hoşgeldinnnnŞeniz

cicileri getirdin miiiiiidelikafadulden

Ay ipeğimuuuu seninki iyicene büyüdüüü ya valla cok heycanlıııııı delikafadulden

Eveeettt. Kız nasıl doğuracam ben bunu. Gün geçtikçe daha çok düşünür oldum. 3 ayda bi aklıma gelmişti daha çok var dedim. Şimdi çok var da diyemiyorum.

Eveeettt. Kız nasıl doğuracam ben bunu. Gün geçtikçe daha çok düşünür oldum. 3 ayda bi aklıma gelmişti daha çok var dedim. Şimdi çok var da diyemiyorum.

Daha dün gibiydi şu cümleler ;

- Benim göbegim cok belli degil henüz kızlar siz ne durumdasınız?
- Ben bebeğimin hareketlerini hissetmiyorum hala hisseden varmı?
- Bebişimin cinsiyeti değişti, erkek diilmiş kız mışşş naniknanik

Kimbilir ne cumleler kurcas 1-2 ay soraaaa delikafadulden

cicileri derken demetcim?:)b cici göbüşümde b de onun cicileri dolapta ve karyolası halaaaa gelmedi..bugun arycam bakalım ne alemde..:CüvCüv:

o karnındaki ciciyi yerim bennnnnnnnncokacimcoook

bak şincik canım dolaptan kızımızın cicişlerini çıkartıyosun resimlerini çekiyosunnn sonra getirip buraya ekliyosunnn bizimde gözümüz gönlümüz açılıyooooo:jeyyar:delikafaduldendelikafadulden

ara bakalım parayı da verdiyseniz valla sallarlarda sallarlar :mymeka:

kızlar günaydın... göbüşler süper valla....
derincim nice nice mutlu yıllara inş

Canım bende özel sağlıklıyım doğumu dediğin gibi dert etmiyorum annelik tazminatın bitmediyse bebek bakımını ordan kullandırtabilirsin kalanını ödersin canımcım
oda süsü yapmıyolar geçen gittiğimde sordum katı gezdim kocaman odaları herkesin farklı tercihleri oluyor o yüzden biz yapmıyoruz hastalarımız yapıyolar dediler
Bende zaten kapı süsümüzü balonlarımızı felan aldım bi tül almak lazım kapıya onuda görümcem halledicek inş.
Canım hangi takımı 2000tl aldınız tam hatırlayamadım beyaz sedefli vardı onumu acaba varsa resmi eklermisin size kaç dedilerde 2000e indiniz canımcım kaç parça aldın anlat banaaaadelikafaduldendelikafadulden

merhaba hanımlar.
güzel bir gün gecırmenız dilegiyle..
derın nice mutlu yıllara.. sevdiklerinle,kızınla beraber inşllah..

kızlar evde işlerim var misafirimde gelcek akşam üstü ancak arada yazarım size beni bugünlük mazur görün:1closedeyes:

kızlar günaydın... göbüşler süper valla....
derincim nice nice mutlu yıllara inş

merhaba hanımlar.
güzel bir gün gecırmenız dilegiyle..
derın nice mutlu yıllara.. sevdiklerinle,kızınla beraber inşllah..

hoşgeldiniz kızlarrrrr

cici showa katılın hadiiiiiiidelikafaduldendelikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…