2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

demetcim uygun bulamazsam malzemeleri alıcam evde yaparız annemler felan bir sürü el var uygun olursa hazır alıcam bakalım araştırcam canımcım ağırlaşmadan bakmam lazım
Kapı süsü fuardan almıştım bende durun bulursam ekliyeyim size

Bugün kızım 7. ayını bitirdi ve 8. ayına girdi. Takvimim 1 gün geriden geliyor olsa da artık onunla uğraşamayacağım. Dün itibariyle de karnımda kasılmalar başladı. Sıklıklarına baktım pek alakasız olduğunu görünce biraz rahatladım. Yine de NST yaptırsam mı diye de düşünüyorum.
Bu arada kızımın oda siparişini verdik. Neredeyse gelecek ama hala odasını boyayım mı duvar kağıdı mı yapayım karar veremedim. Hastanede giyecek gecelik takımı falan da daha alamadım. Hepsi bende stres yapıyor. Hayırlısı artık.

geçmişi yeni okudumda anca yazıyom kızlar kusura bakmayın
dilara-zuzu-derin-gaydin-hurrems-ecetuba-demet-çiçeks-ilsu hepinizinde göbüşleri süper boy boy valla ne kadar şeker
sizede şöle kocaman bi maşallah gönderem bari

ipeğimu nasılsın canım sende doğumu memorialda yapıcakmışsın doktorun kim canımcım benimde kısmet olursa orda olucak figen hn doktorum
Senin tarih ne bakam aynı zamana denk geliyomuyuz kıs
Yan yana odalarda yatarız artıkın

güneşli bir bahar sabahından tatlı anneciklere günaydın....bugün cici şov var onu için resimleri çektim.şimdi onları yükleyecem....

Ya gerçekten foto konusunda çok zayıfım. Telefonumun kamerası hiç güzel değil. O yüzden bişeycik gönderemiyorum. Yoksa kızımın benden çok cicisi var valla. Şu aralar sepeti de tamamlanıyor. Bitince artık hepsini bir ekleyeceğim.

teşekkür ederim tatlımm bunu fuardan aldım ben 25 ytl normal fiyatı 50 ytl ucuza kapadım:)

ayyy diloşşşş ne diyosun süper ucuz almışsın 25 TL ye ancak tek tulum oluyo vallaaaaaakaydirigubbakcemile5

inanmıyorum yaaaaaaa maşallah bişey kalmadı ipeğimu yaaa dikkat et o kasılmalara canım 1 saatte 4 olursa doktorunu ara kesinlikle ayy heyecan bastı benideeeedelikafadulden

bende bebek şekerlerimi kendim yapıcam malzemelerini aldım bile ama şimdiden yapıpta kirlensin istemiyorum
bide ben içine lavanta almıştım ama şekermi koysamki nasıl olur acaba
ben lokum dağıtacaktım kızımız olucakya ondan yanındada hediye olarak lavantalı süsü verecektim
bide sepet olarak bende bebek beşiği düşündüm onunda malzemeleri hazır yapınca koyarım resmini

Ay ipeğimuuuu seninki iyicene büyüdüüü ya valla cok heycanlıııııı delikafadulden

çok kaliteli ve renkleri cıvıl cıvıll gün uşuğu vurduğu için renkler parlak çıkmış canlı değil-tatlicadiarzu-

Canım çok tşkler lütfen sende ekle hemen silersin görelim yawwww:1hug:

derincim doğum günün kutlu olsun.kızınla beraber nice yıllara.iyiki doğdun..a.s.

öyleeee sade bi maşallahla olmazzzzzzz:1closedeyes::dilcikar:

senin göbüşü ve de cicişleri de istiyozzzzz:dilcikar:delikafadulden

güneşli bir bahar sabahından tatlı anneciklere günaydın....bugün cici şov var onu için resimleri çektim.şimdi onları yükleyecem....

hoşgeldin canımmmmmmmdelikafadulden
oleyyyyyy hazırlamışda gelmişşşşş süpersin sennŞeniz

diloş ve sana takdirname vercem selsine de teşekkürname resim getirmeyenlere yokkk:dilcikar:

neyse tatlım bizde bekleriz hepsine bir bakarız ama biranönce ekle bekliyoruz meraklaaaa:lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…