2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Hallet cnmm mutlaka geciktirme, sen 30 haftalık olcaksın valla 2 gün sonra, aramızda 2 hafta var ben daha 2 hafta yatabilirimmmm :roflol::roflol:

yav oldum bile aslında çünkü , bebeğimin gelişimi dün 30+3 dü benim sat 29+5 ti yani allah koruusn yavrukuşum erken gelemeye kalkarsa bird e:))
uykucum esniyordu bzi ona bakarken ama .
işte haftasonu.
alacakalr listesi,
şık sabahlık gecelik takım
2 adet ekstra gecelik(export bir yer var .-süper kaliteli gecelikler 3,5-5 e bir kaç tane alımıştım taş gibi hala giyiyorum oradan sabhlığın içine bolca gecelik alınacak.:))
1 adet pijama(evde ki yedekler düşünülmeden -hastane için)
chicconun bebe seti çantası varmış indirimde ooo
bir adet çift kişilik bir adet tek kişilik şık ve güzel pike takımı.... kendime .hastaneden çıkınca şıkır şıkır yatmak için ........
aaa terlik unutuyordum az daha
ya daha neler var acaba
off ya ne masraflı oldum bende..
kociş duyunca dudağı uçuklaycak ama ne yapayımhepsi laızmmmmm
dua edin kociş işe girisn valla yoksa tek başıma halldemeyeceğim ben :))

swethome canım çok sağol amin canım inşallah hepimiz eşlerimizle bebeklerimizle nice senelr birlikte olalım

Gelmezmiyimmmm martı koyundayıs bisss, ay 10 dk. ysa hergün gidip gelirissss delikafadulden Anneler günümüzüüüü süperkutlıcas insallah bu sene hepimizin hediyeleri hazır zaten karnımızdaaaaa:lepi:
aaa negüzel olur vallahi :dance:evet caım anneler gününede çok az kaldı zaten yaşasınnn:içelim:
GÜnaydın hanımlarr

derİncİm doĞum gÜnÜn kutlu olsun tÜm sevdİklerİnle nİce mutlu yıllara İnŞallah

hürrems sağol canım teşekkür derim

kızlar aldığımı sepeti eklicem şimdi.gerçi bunu internetten buldum benzeri.evde çekmeye üşendim.kapı süsüde aldım.onları artık bir ara çeker eklerim ciciler bölümüne.

Günaydın kıslar biz geldik yarının tatil olması ilede çok mutlu geldik yatcaz geç kalkcaz keyf yapcaz sonra gezmelere çıkcaz ooo işimiz çokmuş yaa
Yeğenimin gösterisi var oraya gidicem hava yağışlı olmaz inş..:Saruboceq:
demetcim şekerlerin çok güsel olmuş eline sağlık
Bende mevlüt için biberon yapmak istiyorum ama uyguna bulursam hazır alıcam
hastaneye süslü badem şekeri ve oğlumun isminin olduğu madlen çikolata yaptırcaz eve gelenlerede tutarız son 1 ay kala yaptıralım diyoruz tazecik olur zamanında gelsin kuzucuklarımız şeker çikolata kolay iş

GÜnaydın hanımlarr

derİncİm doĞum gÜnÜn kutlu olsun tÜm sevdİklerİnle nİce mutlu yıllara İnŞallah

işte bilinçli ve de sorumlu bir temmuz annesiiiiiiiiiii:sm_cool::sm_cool:

show başlasınnnnnnnnnnnnnnnn:lepi:

hadi kızlarrrrrrr kesin hepini dünya kadar şey aldınız ama eklemiyosunuzzz:mymeka:

gözümüz gönlümüz açılsın hadi amaaaaaaaaa:teytey::teytey:

Derin canım mutlu yıllar ne güsel mucizenle birlikte giriyorsun bu sene yeni yaşına Allah daha nice yaşlarını kalabalık bir aile içinde yaşatsın canımcım 3 çocuğun olsun inş... a.s.

Demet dün verdiğin siteden mi almıştın bu ana kucağı süsünü hoşuma gitti düşünüyodum bişiyler bu güselmiş site ismi plsss

Günaydınnnn tüm anneciklere.Nasılsınız bakalım bugün.Ben resmimi çekemedim akşam annemde kaldım eşim şehirdışındaydı.En kısa zamanda katılıcam göbüş şova ve cici şova.

Doğumgünün kutlu olsun canım inşallah seneyede prensesinle birlikte kutlarsın.Bu arada bence Naz ismi çok güzel benim kızım olsa Naz koyardım.

diloş çok kokoş bişiy bu ya maşallah çok yakışıcak kuzuna ayyy süper:ecrin_bebek:

kızlar aldığımı sepeti eklicem şimdi.gerçi bunu internetten buldum benzeri.evde çekmeye üşendim.kapı süsüde aldım.onları artık bir ara çeker eklerim ciciler bölümüne.

üşengeç selsinnnn:dilcikar::1closedeyes:

sepet harikaymış ama neyse ki bunu buldun ekledin yoksam kara listeye yazılacaktın heeeeedelikafadulden

güle güle kullanın sepetinizi harikaaaaaŞeniz
kapı süsünüde görmek istiyozzzzzz

hazır mı alıcaksın kendin mi yapıcaksın canım şekerlerihihoyyyt

hoşgeldin portakal göbüşlü fıstıkkkŞeniz

inşallah gönlüne göre bulursun canım ama biraz tuzlu işte fiyatlar araştırmadan almayın sakınkaydirigubbakcemile5

melek giremedi herhalde başka hastaneye gidenlerde vardı sanki ya hani anlatmıyo kimse bişiy:1no2:

Ohhh swetimmm sıralamışsınnn valla yine, bak inatla pike alcam diyo git alll artık bisi demicemmm sanaaaa :dilcikar: ınsallah eşin bi an once işe başlar bitanem güzel yavrunuzunnnn kısmetineeee :Saruboceq:

Hosgeldnnn Gaydınımmmmmmm gözüm yollarda kaldııı valla sositososito

ılsucum bende merak ettim Melek'i insan bi yazar suraya 2 satırcıkkk valla dövcem kovalıcammm gelince klava:

Selsinimmm süpermissss ya çağınınnnnn şeker sepetiii bende yicemmmm şeker çikolataaaa cokacimcoook

Demet dün verdiğin siteden mi almıştın bu ana kucağı süsünü hoşuma gitti düşünüyodum bişiyler bu güselmiş site ismi plsss

yok canım başka site gönderirim birazdan

günaydın canım demek annende kaldın heeeee o zaman peki diyorum ve sana 1 gün daha zaman yarın bekliyoruz göbüş ve de cicişleriiiiiiidelikafaduldendelikafadulden

Günaydın herkese,

Derin mutlu yıllar dilerim. Herşey gönlüne göre olur inşallah.

günaydin ipeğimuu hoşgeldinnnn ciciş resmi istiyozzz haberin olsunnnndelikafadulden

ay kızlar hepinizin bebişlerinede 41 kere maşallah
bundan daha güzel haberler olmuyo artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…