2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kızlar diloş gibi benimde bu ikinci kızım ilkinden kalma bi yığın cicişimiz var ve çoğuda bir kere giyilip kaldırıldı malum ilk bebek ya çok hediye geldi oyüzden bende hali hazırda bi hastane çıkısı aldım artı bi tulum bide iç dış zıbın atlet felan bide ıvır zıvır eksikleri
ama söz eklerim bende

kız demet ben coktan ekledim fotolarını kızımın cicişlerinn aama son dönemlerde abarttıgım için eklemekten üşendim walla..dur b su dolapçıyı b ariim. naptılar..

Hosgeldinisss NUR, ROSEM ve AMATıST a.s. Diloşummm kolay gelsn yorma kendiniiiiiii klava:

kikoleyim valla mıknatıs düşüncesi harikakaydirigubbakcemile5

karencim odan geldiğinde lütfen hepsini ekle ben nasıl eklediysemÇok üzgünüm çoook
o dolapçıyada söyle gitmiyeyim yanına koca göbüşümle bi ittirdim mi uçar heee:1closedeyes:

ayy kızlar şıkır şıkır nası güzel yağıyo yağmur valla acaip uyku bastırdı kitabımı alayım uzanayım kesin dalıp giderim azcıkın sayfa açık kalsın

ekleyebilecek olanlar eklesin cicileri lütfennnnnndelikafadulden

melek yine ugramadı o yerine gelen kız yüzünden hep yolacam o kızı sinirlerimi bozuyo
bari doktordan aldığı haberleri verseydi 2 dk:mymeka:
melekkkkkkkkkkkkk

görüşürüz kızlar Şenizmirmirmirmirmirmirmirmir

artık benimde bi fotom var ofisten birine çektirdim. peki nasıl ekleyeceğim
canım image shack sıtesını acıyorsun.browse yaptırıyorsun.
daha sonra cıkan fotonun ustune tıklıyorsun resmın boyu bıraz buyuyor.cıkan resmın ustune fareyle saga dogru tıkladıgında ozellıkler cıkıcak.
ordakı adresı yukarda kare seklınde olan yere kopyala yapıstır yapıcaksın.umarım anlatabılmısımdır.kaydirigubbakcemile3

Annelik tazminatını ilk kez senden duyuyorum. Bilmediğim için bitmemiştir. Nasıl kullanacam?
Oda süsüne güzel bahane bulmuşlar. 5700-6700 doğum parası + 585 Tl bebek bakımı + İlave ücretler alıyorlar ama. Neyse Eminönüne gene gidecez desene.

Senin beğendiğin takımdan bir önce sergilenen. Takım tamamen beyaz. Üzerinde taşlar var. Çok sade zaten. 1 ay önce taksitle 2300 peşin 2000 demişlerdi. 1 ay sonra ÖİV indirimi var diye gittik 2800 taksitli fiyatı peşin 2300 olur dediler. Biz daha önce 2000 demiştiniz diyince mecbur kaldılar o fiyattan verdiler canım. O yüzden iyi pazarlık yap. Hatta eğer sizi tanımazlarsa aynı taktikle yaklaşabilirsin. Mobilya fuarından hemen sonra bana bu fiyatı vermiştiniz de.

kıslar dun benım bebiş karnımda sıkıştı kaldı.
agrı yaptı,rahatsızlık verdı.
neysekı bıraz uzanınca gectı.
sızde de oluyormu?zaman zaman karnım patlayacak gıbı oluyor,bebiş sanki sıkışıp kalıyor gıbı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…