2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

bugün hayatımın en mutlu günü doğumgünüm ve prensesim benimle beraber aynı bedende nefes alıp veriyoruz canımın içiyle her doğum günümü buruk geçirirdim kızımın özlemi ile şükürler olsun seneyede inşallah yavrumla beraber kutlayacağız

bugün hayatımın en mutlu günü doğumgünüm ve prensesim benimle beraber aynı bedende nefes alıp veriyoruz canımın içiyle her doğum günümü buruk geçirirdim kızımın özlemi ile şükürler olsun seneyede inşallah yavrumla beraber kutlayacağız

canım dogum gunun kutlu olsun nıce senelerea.s.:nazar:

zuzuzm artık yavaş yavaş karar ver canım.
vakit azalıyor. hatta su geibi geçiyor.
bir baktım 2 ay 10 gün var benim nerdeyse muhtemel doğum tarihine.
yavrukuşum büyüdğünü belli eidyor artık.anneside koccamaman oldu şişti :)))))))
biz de artık doğum çantası hazırlayalım diye düşünüyoruz.
2 hafta sorna 7 .ay dolmuş oluyor.nerdeyse değil mi?
yıkanacaklar ütülenecekler var.
daha ben sabah lık gecelik işini halledemedim ki.
bir de daha aklıma gelmeyen allah bilir neler var.
hafta sonu gecelik sbahlık için seferberlik ilan edeyim bari.

Hallet cnmm mutlaka geciktirme, sen 30 haftalık olcaksın valla 2 gün sonra, aramızda 2 hafta var ben daha 2 hafta yatabilirimmmm :roflol::roflol:

swethome canım evet bende bugün bakıcam gecelik sabahlık yeni sezon gelmiştir heralde relax a uğrayacağım orda rahat bişiler bulabilirim belki ben 2 tane kaprili takım kolsuz askılı olanlardan istiyorum burası çok sıcak olur çünki 1 tanede gecelik istiyorum inşallah istediğim gibi bulurum

Heppiiii börttttdeyyyy tuuuu yuuuu hepiiii börttttdeyyyy tuuuu yuuuu, çişiniiiii yaptaaaa uyuuuuu, çişiniii yapta uyuuuu :eek: Bunu bi araya geldigimizde ki ben yazın belki bebişimi de alıp Artur'a gelcem Gömeç'e o zaman ugrıcammmm sana Derinimmmm sesli olarak güzel sesimle soylerimmmmm delikafadulden Nice yıllara cnmmm eşin bebişinnn, güzel ailenleee, allah size nice nice güzel dogumgunnleri ve anneler günleri nasip etsinnnn Şeniz

Günaydın güzel anneler ve değerli bebişleri

Derincim doğum günün kutlu ve mutlu olsun .Yeni yasında kızına kavusacaksın inş .En büyük hediye.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ,kızın ve eşinle birlikte uzun bir ömür mutlu olman dileğiyle... Doğumgünün kutlu olsun derinimmŞeniz

dogumgunu10012bl7.jpg

Heppiiii börttttdeyyyy tuuuu yuuuu hepiiii börttttdeyyyy tuuuu yuuuu, çişiniiiii yaptaaaa uyuuuuu, çişiniii yapta uyuuuu :eek: Bunu bi araya geldigimizde ki ben yazın belki bebişimi de alıp Artur'a gelcem Gömeç'e o zaman ugrıcammmm sana Derinimmmm sesli olarak güzel sesimle soylerimmmmm delikafadulden Nice yıllara cnmmm eşin bebişinnn, güzel ailenleee, allah size nice nice güzel dogumgunnleri ve anneler günleri nasip etsinnnn Şeniz
zuzuuum çok yaşa emi sen hem güldürdün beni çişini yapta uyyy diyerek hemde anneler günü diyerek duygulandırdın beni anneler günüde çok önemli benim için babalar günüde anneler günü ruh gibi hasta olurdum ağlamaktan gözlerim şişerdi canım muhakkak bekliyorum gömeç 10 dk bize arturda çok güzel bir yerdir çok severim amcam ptt müdürüydü senelerce orada lojmanda kaldı sürekli gidiyorduk Şeniz
derincim doğum günün kutlu olsun.nice senelere kızın ve eşinle

çok sağol selsincim Şeniz

kızlarrrrrr ben bunu aylar önce almıştım indirimdeydi 12 TL ye veeeee şimdi gördüm kiiiiiii hala aynı fiyattaaaahihoyyyt

harika bişi yaa hem pusette hem ana kucağında kullanılıyo ben yatağının kenarına taktım şimdilikkkkk:sm_cool:

ds505616a_2.jpg

ds505616c_2.jpg

Günaydın güzel anneler ve değerli bebişleri

Derincim doğum günün kutlu ve mutlu olsun .Yeni yasında kızına kavusacaksın inş .En büyük hediye.
ilsucum çok sağol canım evet canım en büyük hadiye içimde canım çok doğru
Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ,kızın ve eşinle birlikte uzun bir ömür mutlu olman dileğiyle... Doğumgünün kutlu olsun derinimmŞeniz
çok teşekkürler demetiiimmm yeni yaşımda mutlulukların en güzelini yaşayacağım kızıma kavuşacağım her sabah hayalini kuruyoruz eşimle bu bile nasıl mutlu ediyor bizi kucağımıza alınca ne olacak tahmin bile demiyorumŞeniz
dogumgunu10012bl7.jpg

ayyyy yerin ben bu bebişi yaaa nekadarda tatlı

derin canım
doğum günün kutlu olsun.
kızın ile eşin ile mutlu yuvanızda geçireceğiniz ncie gzüel günler nice güzel yıllar verisn allahım.
mutluluk senin adın olsun.

GÜnaydın hanımlarr

derıncım doĞum gÜnÜn kutlu olsun tÜm sevdıklerınle nıce mutlu yıllara ınŞallah

zuzuuum çok yaşa emi sen hem güldürdün beni çişini yapta uyyy diyerek hemde anneler günü diyerek duygulandırdın beni anneler günüde çok önemli benim için babalar günüde anneler günü ruh gibi hasta olurdum ağlamaktan gözlerim şişerdi canım muhakkak bekliyorum gömeç 10 dk bize arturda çok güzel bir yerdir çok severim amcam ptt müdürüydü senelerce orada lojmanda kaldı sürekli gidiyorduk Şeniz

çok sağol selsincim Şeniz

Gelmezmiyimmmm martı koyundayıs bisss, ay 10 dk. ysa hergün gidip gelirissss delikafadulden Anneler günümüzüüüü süperkutlıcas insallah bu sene hepimizin hediyeleri hazır zaten karnımızdaaaaa:lepi:

Bugünnn cok teletubbie günümdeyimmm valla, canım canım canım şeklinde kaydirigubbakcemile3

X