2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ilahi huri yaa.. alemsin vallaa.. bir avazda kurtarsın inş canım seni de rabbimm.. epudral mi düşünüyosun normal olursaa??
ewet canım sezeryandada normaldede epidural düşünüyorum....
huri hayırlı doğumlar canım inşallah sağlıkla kurtulursunuz

saol canım inşallahh...başta herşeyin hayırlısı....

huri ne zaman gitçeksin canım

yarın sabah gidicem yine aynı 8:30 da yine nst yine muayne 8. alttan muayne heralde en çok muayne edilen kişi benim ......kaydirigubbakcemile3 duruma göre ya çarşamba günü sezeryan yada yarın normal işte bilmiyorum ki...bugün akşam üstü yürüyüş falan yapıcam...akşama yatmadan bi sıcak duşş....

sezeryanda çıkınca ne kadar sorma bişeyler yiyip içebiliyorsun....bu sabah aklıma o geldi ço kacıkmıştım ve susamıştım ...olmayacağımı anlayınca zaten açmaya sardım hastane bahçesinde hala miğde yanmasını çekiyorum...

ay bunlar beni çok güldürüyo ya...
kayınpeder aradı şimdi eşimin evde olduğunu da biliyorlar maksat beni kontrol etmek maksat doğuma gidip gitmediğimi kontrol etmek ..istemiyorum ya kimseyi bişeyey ihtiyacın varmı diye sorayım dedim diyo..bende hayrola nereye gidiyon markete mi dedim yok yeni kalktım kahvaltı edicem şimdi aklıma geldi bişeye ihtiyacın varmı çıkıp alayım diyo...yahu oğlum yokken aramazsın oğlum evdeyken arıyosun ne diyim ben size.....hehehehehehehe

kızlar nerdesiniz yaaaa....ama ben tek kaldım ama ben çok sıkılıyorum ya ...ipeğimde benle oynuyo zaten topaç gibi.....

biz seninle aynıydık canım 17 temmuz seninkinin nerrdeyse 40 ı çıkacak maşallah:nazar: sağlıcakla gelsinlerde gerisi mühim deel..ben memnunum şu anda halimden...

bişey sormuştum şu seszeryandan sonra yeme içme meselesi......?

canım ben dogumdan 8 saat sonra yedım sadece bisküvü ve kayısı suyu verdıler:nazar:

neaaaa ölürüm ben be açlıktan...geberirim...gece 12 den sabaha kadar aç kaldım sabah 9 da doğuma alsalardı yani akşam 5-6- gibimi yiycektim...anammmmdelikafadulden

yok canım öyle acıkmıyorsun sureklı serum alıyosun saatlerce
ama ben gece yemıstım doktorum sadece sabah kahvaltı yapmadan gel demıstı
bıde ne lavman nede sonda taktılar bana cok rahattım cok sukur ınsallah sende sıkıntısız atlatırsın

he ya siz sıranızı savdınız söylemesi ne kadar kolaymış ne olacağını bi bilsem...normalmi sezoş mu bugün yatırdıkları oda güneş alıyordu buzdolabı yoktu kapıya arkan dönük kapı tepende sinir oldum.....:umursamaz: eşim dedi kafaya takacak ne çok şey buldun öyle....ee ama öyle zemuszemus

annecik çok tatluı maşallah allah nazarlardan korusun .:nazar:

benim kızım elif derinin resmide albümümde kızlar.

Annecık maŞallah kızına Çok tatlı.bu arada ÇoĞmuz epıdural olduk senın Şansına uzmanın ıyı deĞıldı sanırım yada sen Çok kasmıŞ olabılırsın.spınal yada epıdurl ıyı bence bebeĞını doĞar doĞmaz kucaĞına alabılıyorsun.

selam kızlar yarın sezeryana giriyorum yaşasın çok mutluyum huri sende mi yarın gırıyorsun sabah 8 30 gıbı oğlum doguyor çok mutlyum

X