2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Masallah çiçekcimmmm cok topalak cıkmıs göbegin ama cidden sadece göbeginnn fıstık gibi yahu bu temmuz anneleriii, havalı şeylerrrrr nolcakkkkk :sm_cool:

ÇıÇekk maŞallah dÖnÜŞÜnÜz muhteŞem olmuŞŞ Çok kıbar bı karnın var maŞallah

Evet biz geldik.kızımız büyümüş maşallah.
Esnedi yada su yuttu iki kere .
Fınfık burunlum bal dudaklım.solgun dudaklı gibi görünüyor.
Doktoırumuz yüzünü görünce her defasıdna çok güel bir kız oalcak bu maşallh diyor.
Evet ,1475 gr.yani 1,5 kg olmuş kızımız dedi.doktorumuz.
Başı artık aşağıda.masaya yatınca kıpır kıpır etti durdu.zaten poz venek için galiba.
11 mayısta raporumu açtıracağım gidip.
Işte bizdn bu kadar.mındıkk burunluma maşallah

76837137.jpg

Veeee bizde geldiik...

274jbr.jpg

kızlarrrrrrrrrrrrdelikafaduldendelikafadulden

ne kaa tatlı göbüşler bunlar yaa maşallahhhhh:nazar::nazar::nazar::lepi:

ilsu canım sen benim demesen sanki hamile kıyafeti gösteren bi manken sanırım heeee harika çıkmışsın:nazar::lepi:

çiçekkk seninde kilon yok öyle canım maşallah sadece güzel bir göbüş varrrrr:nazar::nazar:
kırmızıda çok yakışmış ayrıcaaaaa:nazar::nazar:

maşallah göbüşlere ve bebişlereeeee:nazar::teytey:

ilsuu cannım maşallahhhhhhhhhh:nazar:

demetcim bende almıyorum ama eşimden dolayı geliyolar şimdi büyük kaynım geliyo eltimle torunu felan mecbur geçmiş olsun ziyareti her zmanda gelmiyolar kalkmazlar kolay kolay aç kalmasınlar:) fazla bişey yapamıcam öz ama doyurucu bişeyler hazırlarım artık hadiyin kızlarrr ben kaçtım bi marketi turlayım geliyorum tabii ben gelene kadar kimsecik kalmazzz öpüyorum hepinizi bugünkü muhabbetin tadna doyamadıma.s.

Doktoırumuz yüzünü görünce her defasıdna çok güel bir kız oalcak bu maşallh diyor.
Başı artık aşağıda.masaya yatınca kıpır kıpır etti durdu.zaten poz venek için galiba.
ayy ne güzel maşallah kızına canım..bu aydan sonra başı aşağıda mı oluyormuş?

bugun dr dan gelenler 1,5 kiloyla dönüyorlar :))
Sweetcim gözünüz aydın canım güzel kızına masallah

maşallah canım göbüşüne.hepiniz süpersiniz.

oo süperizzz maşallahh canım çok tatlı göbiş ne büyük ne küçük ideall 41 keree maşallah:nazar:

Masallah çiçekcimmmm cok topalak cıkmıs göbegin ama cidden sadece göbeginnn fıstık gibi yahu bu temmuz anneleriii, havalı şeylerrrrr nolcakkkkk :sm_cool:

Topalak olduki benim göbüşüm aldı başını gidiyo yataktan yuvarlanarak kalkıyorum artık kaydirigubbakcemile3

ÇİÇekk maŞallah dÖnÜŞÜnÜz muhteŞem olmuŞŞ Çok kİbar bİ karnın var maŞallah

çiçekcim maşallah sana ve oğluşuna kırmızı elbisen çok yakışmış..

çiçekçimmm kırmızılı hamiş...maşallah ..harikasın canım:nazar:

ilsu cıcegım masallah gobuslere cok sekerler:asigim::nazar:

Hepinize tşk. ederimm :asigim: moral buldum valla ama kilomu hala koruyorum 55 imm :lepi:

maşallah canım allah nazarlardan korusun herşey çok güzel gidiyo 41 kere maşallahhh:1hug::nazar:

oyy sweet canım kocaman olmuş senin prensesinde yaaaaa:lepi::nazar::nazar::nazar:

zuzumun dediği gibi 1.5 kg patitis bunlarrrrrrrrrrr:nazar::asigim::sm_cool:

ayy 28. haftadayım ben kontrolüm haftaya acaba o kaa olurmu benimki de yaaa:CüvCüv:

sağlıkla gelsin güzel kızın canım:nazar:

ilsuu cannım maşallahhhhhhhhhh:nazar:

demetcim bende almıyorum ama eşimden dolayı geliyolar şimdi büyük kaynım geliyo eltimle torunu felan mecbur geçmiş olsun ziyareti her zmanda gelmiyolar kalkmazlar kolay kolay aç kalmasınlar:) fazla bişey yapamıcam öz ama doyurucu bişeyler hazırlarım artık hadiyin kızlarrr ben kaçtım bi marketi turlayım geliyorum tabii ben gelene kadar kimsecik kalmazzz öpüyorum hepinizi bugünkü muhabbetin tadna doyamadıma.s.
tatlım sana kolay gelsin kendini çok yorma..bugünkü muhabbetin tadına ben de doyamadım:lepi:

evet biz geldik.kızımız büyümüş maşallah.
ışte bizdn bu kadar.mındıkk burunluma maşallah

maşallah canım tarihler yakın olunca kendi kızımdan haber almış gibi seviniyorum allah nazarlardan saklasın kocaman olmuş annesi

X