2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

hürremcim sen genede nemlendir sürekli kalçalarınıda bide bol su iç ne kadar azalırsa o kadar iyi canım

neslicim çok sevindim tatlım geçenki kontrolunde moralin bozulmuştu cünkü
kilosu da çok güzel masallah

demetcim maşallah oğluna çok yakışıklı hakikaten karizmada yerinde dikkat et valla :lepi:

Valla Demetcimmm pek bir yakısıklı oğlumuzzzz, yaklaşan kız felan varsa cagır beniii hemen :eek:klava: Allah iki kuzunu da sana bagıslasınnn cnmmm :1hug:

teyzoşları işte benim ilkgözağrım, ikinci aşkımmmmmmm, canımın içi oğlummmmmmm:asigim: YİĞİTimmmm:nazar::asigim::nazar:

dsc05551.jpg

dsc05555i.jpg

dsc05568f.jpg

demetim maşallah oğluna 41 kere:nazar: çok yakışıklı oğlun var allah bağışlasın canım

emelllllllllllllll hani nerde göbüşşşşşkaydirigubbakcemile

canımm yaa çekemedimm walla... akşama çekrimm artıkk deneme çalışmalarımm müşterilerimm yüzünden olumsuz sonuçlanıyooo....

demetcimm ne tatlıı ne yakışıklıı bi oğlunn var cnmm.....:nazar:

ben de kıskandım çektim göbüşümü..kızımla 27+3 deyiz
URL=http://img10.imageshack.us/my.php?image=dscn7342u.jpg]
dscn7342u.th.jpg
[/URL]

maşalllahhh kıss göbüşş nerdee seninnn ???

BİZ GELDİK...
geçmişi okudum geldim süpersinizzz:teytey::teytey:
hepinizin göbüşüne maşallah maşallah:nazar::nazar:
oğlum çok iyiymiş
kilo 1447 gr haftasıyla uyumlu artık kafasıda aşağı inmiş çok mutluyumdelikafaduldenkaydirigubbakcemile2
kendimede hamile kıyafeti baktım
tüm gittiğim mağazalarda daha çok yolun var şunu verelim filan dediler
10 haftam kaldı diyince şok geçiriyorlar göbek çok küçük olunca
5 kilo almışım dr tartısına göre

maşallahh canımm oğlunaa.. :nazar:

neslıcım masallah kocaman olmus bebısın aman nazar degmesın:1hug::nazar:

teşekkür ederim canım hepimizin bebişleri allaha emanet

Hosgeldin Neslicimmmmm Şeniz Masallah oğluşunaaa 1,5 kilo patatissss olmusss o komacannn olmus, 30 haftalık olmussss artık yirimmmm onuuu ben cokacimcoook Ohhh doğum modunada girmiş artık oyle büyüycek annesiiii, süpersinnn ya ama 5 kilo olayına kızdımm bakkkkk :eek:klava: laelaelaelaelae

evet oğlumun yanakları tombul tombul patatisim benimdelikafadulden
5 kilo olayını dr konuştum önemli değil dedi artık bende üzülmüyorum

neslicim tebrik edeim ya 5 kilo topu topu demek maşallah bi doğurcan eski haline döncen hemen hiç doğurmamş gibi :nazar:
ecetubacım senin göbüşünde çok güzel hiç fazlalık yok gerçekten de dal gibisin :nazar:

inşallah 9 kiloyla tamamlarsam iyi olcak zaten fazlam vardı 60 kiloyla hamile kalmıştım -tatlicadiarzu-onları vermek için uğraşacağım

eceeeeeee maşallah tatlım yaaa hiç kilo falan yokkkk :nazar:Şeniz:nazar:
çok güzel duruyor göbüşün:nazar:Şeniz:nazar:
ben senin yanında koca göbüşüm vallaaaa-tatlicadiarzu-
sankim aramızda 3-4 ay var gibi-tatlicadiarzu-

imreniyorum böyle çıtı pıtı anne adaylarınaaaa tü tüü tüü maşallahhh tekrarrr:nazar::nazar::nazar:Şeniz

diloşummmmm aradaki fark çok büyükkkkk :lepi:
jileyle çok daha büyük çıkmıştı karnınnnn

harika görünüyorsun tatlımmmm:nazar:Şeniz:nazar:

hoşgeldin nesliiiŞeniz

ayy inanmıyorum yaaaa koccaman olmuş bebişinnnnn ayyyyyy heyecan bastı beniiidelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

maşallah subhanallah canım ilk annelerimizden olacaksın sanırım :nazar::lepi::nazar:Şeniz

sağol canım
heralde haziran 29 doğum ama kısmet tabiki
bebişlein ne zaman geleceği belli olmaz
hepsi sağlıklı doğsunda tarih önemli değil

hoşgeldin canım.maşallah kocaman olmuş.ne güzel azıcık kilo almışsın.

eveet oğluşum kocaman oldu :teytey::teytey:

oo maşallah hem yakışıklıyız hem havalı çok şeker yaa allah nazarlardan korusun oğlunu tatlımm:nazar:

teşekkürler teyzesii valla havamız 1500 napıcaz bilmem şimdi en zor dönemlerindeyiz herşey kendi istediğine göre olacak keratamın her istediğinin olmasına da alıştı valla şimdiki devirde çocuk yetiştirmek de zor tatlım Allah yardımcımız olsun, sağlıkla büyüsünler yeterki herşey onlar için:asigim::nazar:

demetcim oğluşun pek bi yakışıklı annesi
kızında ona benzer inş

Ecetuba sankim 3-4 aylık bir göbüş kıs o .masallah manken gibisin

oo maşallah hem yakışıklıyız hem havalı çok şeker yaa allah nazarlardan korusun oğlunu tatlımm:nazar:

demetcim ne yakışıklı bir oğlun var maşallah...Rabbim bahtını güzel eylesin..

demetim maşallah oğluna 41 kere:nazar: çok yakışıklı oğlun var allah bağışlasın canım

canımm yaa çekemedimm walla... akşama çekrimm artıkk deneme çalışmalarımm müşterilerimm yüzünden olumsuz sonuçlanıyooo....

maşallahh canımm oğlunaa.. :nazar:

demetcım masallah oğlun cok karızmatık ve yakısıklı aman nazar degmesın:asigim::nazar:

Valla Demetcimmm pek bir yakısıklı oğlumuzzzz, yaklaşan kız felan varsa cagır beniii hemen :eek:klava: Allah iki kuzunu da sana bagıslasınnn cnmmm :1hug:

demetcim maşallah oğluna çok yakışıklı hakikaten karizmada yerinde dikkat et valla :lepi:

demetcim oğluşun pek bi yakışıklı annesi
kızında ona benzer inş

Ecetuba sankim 3-4 aylık bir göbüş kıs o .masallah manken gibisin

aminnnn diyorum güzel dualarınıza canlarımŞeniz

teşekkürler teyzoşları hepimizin yavrularının bahtı güzel olsun ve de hepp sağlıklı olsunlar herşey onlar içinnnn:nazar::asigim::nazar:

kızlar göbişimi avatar resmi yaptım göremeyenler görsün demi kaçıran felan olur göbişimikaydirigubbakcemile3

demetçiğim bu yakışıklı bir süre sonra sana sekreterlik yaptırır hazırlıklı ol maşşalh

canım var ya göbüşüm..bizim aileden kaynaklanıyor..annemin de ablamın da böyle çok belli olmuyordu göbüşleri..

X