2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

gunaydın dılaracım

bgnde burdayız bakalım sbh erkenden
bu gece sabaha kadar son ıkı gunum dıye dıye uyanıp uyanıp uyudum gerı uyudum sbhta erkenden uyandım ıste bakalım hayırlısı

gzl bır gun olması dıleğıyle.....

herkese günaydınnnzemuszemus

gunaydın dılaracım

bu gece sabaha kadar son ıkı gunum dıye dıye uyanıp uyanıp uyudum gerı uyudum sbhta erkenden uyandım ıste bakalım hayırlısı

günaydın kıslarrrrr Şeniz
diloş kıs doğum yapıp elini eteğini çekenlerden olmadın sen , yalnız bırakmadın da bizi , hep var ol sen emi :1hug:

GÜNAYDIN ARKADAŞLAR.. ben normalde ağustos annesiyim muhtemel doğum tarihim 8 ağustostu.ama içimde hep temmuzda doğuracağım gibi bir his vardı ve doktorum 31 temmuz olarak belirledi sezeryen tarihimi.hep normal istemiştim hamilelik döneminde oluşan siyatikim buna engelmiş.hayırlısı olsun diyorum.tüm doğumunu bekleyen annelere Allahtan kolaylıklar diliyorum.
doğan bebişlerimiz çok tatlı hepsine maşallah

GÜNAYDIN ARKADAŞLAR.. ben normalde ağustos annesiyim muhtemel doğum tarihim 8 ağustostu.ama içimde hep temmuzda doğuracağım gibi bir his vardı ve doktorum 31 temmuz olarak belirledi sezeryen tarihimi.hep normal istemiştim hamilelik döneminde oluşan siyatikim buna engelmiş.hayırlısı olsun diyorum.tüm doğumunu bekleyen annelere Allahtan kolaylıklar diliyorum.
doğan bebişlerimiz çok tatlı hepsine maşallah

hayırlısı olsun canım , inşallah kolay bir doğumla sağ salim bebeğini kucağına alırsın ..

herrkese günaydın kızlar

stardust canım çok geçmiş olsun sana da hayırlısıyla atlatacaksın inşallah

yarın bu saatlerde doğuruyor olucamm çooooookk heyecanlıyımmm

gunaydın dılaracım

ayy canım yaa inşallah biraz önce gelir bu oğlan içinden ne çıkacak merak ediyom hakkattenkaydirigubbakcemile3 yerim ben o tosuncuğuu:asigim:

günaydın kıslarrrrr Şeniz
diloş kıs doğum yapıp elini eteğini çekenlerden olmadın sen , yalnız bırakmadın da bizi , hep var ol sen emi :1hug:

canım benim niye elimi çekeyim bir birimize her zaman lazımız ben kolay kolayy internetime bişey olmadığı sürece kimse beni ayıramaz burdannaniknanik
okadar alıştımki sizlere sabah gözümü burda açıyorumm ilk hepinizi ayrı merak ediyorum duaa ediyorumm sağlıkla alsınlar yavrularını diye:Saruboceq::nazar: bu gidişile 3. çocuğuda yaparım burda dermişimm:roflol:

ayyy dılaracım saol cnm ya ınsallah ya bız nasıl merak edıyoruz bı bılsen kızım artık beklemekten ıyıce sıkıldı hıc umursamıyro benı artık 3gundurde acaıp tters davranıyor bana bı gorsen halımızı ewden cıkmz ayrılmazdı gdıcem dedem gelıp alsın benı anneannemı ozledım falan havalrı bı goersenız
etraftan basladılar manda ustumu ıcıyosun yoksa manda yoğurdumu yedın falan fılan ayyyyy psıkolojım bozuldu ya bgn randevum vardı gıtmıcem ama cumaya kadar beklıcem
dr.dıyeceğı seyı bılıyorum nts ıstıycek (zaten bugun sabaha kadar nts ıle ugrastum ruyamda)ee gzl hersey normal ıkı gun sonra doğmazsa gelın hep ole dıyor bıkkıntı geldı bana cumayı beklıycem haırlısıyla bakalım

ayyy dılaracım saol cnm ya ınsallah ya bız nasıl merak edıyoruz bı bılsen kızım artık beklemekten ıyıce sıkıldı hıc umursamıyro benı artık 3gundurde acaıp tters davranıyor bana bı gorsen halımızı ewden cıkmz ayrılmazdı gdıcem dedem gelıp alsın benı anneannemı ozledım falan havalrı bı goersenız
etraftan basladılar manda ustumu ıcıyosun yoksa manda yoğurdumu yedın falan fılan ayyyyy psıkolojım bozuldu ya bgn randevum vardı gıtmıcem ama cumaya kadar beklıcem
dr.dıyeceğı seyı bılıyorum nts ıstıycek (zaten bugun sabaha kadar nts ıle ugrastum ruyamda)ee gzl hersey normal ıkı gun sonra doğmazsa gelın hep ole dıyor bıkkıntı geldı bana cumayı beklıycem haırlısıyla bakalım

canım yaa hadi biz neysede kızlarımız evden çıkamıyo haliyle bide yaz akranları hep dışarda parklarda geziyoo oynuyo dışarı çıkamayınca çocuklar haliyle huyları değişiyo ters davranıyo bende 20 gündür evdeyim benim kızda çok fena oldu dışarı çıkmak istiyoo bebekle nasıl olcak bilmiyorum 40 mız bi çıksa sorun olmaz okadar da inşallah biraz daha sabreder kızlarmız canımyaa sende öoralini bozmaa vakti zamnaı var demekki sağlıkla gelsinde geç gelsin sen bakma etraftaki kişilerin dediklerine herkes bişey der zaten:teselli:

esımın amcası dr. dun aksam bızdeydı normal dedı hersey gecıkebılır gecmedı gunu daha ole ıkı hafta uzayabılır dedı ıcım rahatladı daha cok takmıyorum gamzede 6gun gecmıstı ole olmustu :)ama ıste artık yorulunca ınsan sabırsızlanıyor

günaydın kızlar bugece çok serindi güzel uyudum şimdi kahvaltı yaıcam canım hala bişey yemek istemiyor bu gece ve sabah çok hıçkırdı kızızm hala hıçkırıyor...ne zaman gelecek artık meraktan ölüyorum...biz normaller bütün listeyi boşaltıcaz heralde.....hayırlısıyla gelselerde....
annecik i merak ediyorum aslında nerde doğuracaktı o belki hastane sitesine koymuşlardır bebeğin resmini.....doğuranlar bakalım ne zaman gelecekler...
madgirl sanada yarın hayırlı doğumlar diliyorum...listeyi güncelliyim kahvaltıya kalkıyorum.....

burdada hava cok serın hatta soğuk kapkaranlık dısarsı yağdı yağacak sanki
cumaya kadarda bole gosterıyor bakalım serın olsun bıraz sansımıza ya
bende kahvaltı yapmadım kızımı beklıyorum uyansın dıye ama mışıl mışıl uyuyorr nıyetı yok uyanmaya

***************************2009 TEMMUZ ANNELERİ MUHTEMEL DOGUM TARİHLERİ LİSTESİ************************

ANNE ADI---------------------------M.D.TARİHİ-----------CİNSİYET-------------------------D.ŞEKLİ---------------------- D.TARİHİ--------------------DOGUM HAFTASI

:nazar:adenzar---------------------------*-------------------------kız----------------------------------normal---------------------------------13mayıs---------------------29+6
:nazar:comebaby-----------------------*-----------------------ikiz/kız--------------------------g.anez.sezeryan---------------------2haziran----------------32+4
:nazar:amartis74------------------------*------------------------erkek--------------------------------sezeryan-------------------------14 haziran---------------35+2
:nazar:papetlant-------------------------*---------------------ikiz/erkek/kız-----------------------------*--------------------------------17haziran-------------------*--
:nazar:eytekiner-------------------------*-----------------------erkek----------------------------------normal---------------------------17 haziran------------------*--
:nazar:menekseak---------------------*------------------------erkek----------------------------g.anez.sezeryan-------------------19 haziran---------------38+2
:nazar:nilayyy---------------------------*------------------------erkek-----------------------------g.anez.sezeryan-------------------19haziran----------------37+6
:nazar:neslivicdan---------------------*-------------------------erkek----------------------------------normal----------------------------20 haziran---------------38+4
:nazar:selsin---------------------29 haziran------------------erkek--------------------------------sezeryan---------------------------21 haziran---------------37+3
:nazar:ipegimu--------------------------*--------------------------kız----------------------------------epi.normal-------------------------23haziran----------------38+6
:nazar:akdas----------------------------*--------------------------kız----------------------------------epi.sezeryan----------------------23haziran----------------37+5
:nazar:hürrem_s----------------23 haziran--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------------?--------------------------?
:nazar:dilara80------------------24 haziran--------------------kız----------------------------------epi.sezeryan----------------------24haziran---------------- 38+5
:nazar:jasmincin----------------------*-----------------------------*------------------------------------sezeryan--------------------------24haziran-----------------35+1
:nazar:confuse-----------------22haziran------------------------*-----------------------------------------*---------------------------------------*---------------------------*
:nazar:sanem------------------25haziran-------------------------*----------------------------------------*----------------------------------------*---------------------------*
:nazar:GAMZE------------------------*--------------------------erkek----------------------------------normal----------------------------26haziran-----------------38+6
:nazar:nur84---------------------6 temmuz----------------------kız-----------------------------------normal----------------------------27haziran-----------------38+5
:nazar:swethome---------------29haziran----------------------kız----------------------------------sezeryan-------------------------29haziran------------------38+4
:nazar:nurr34---------------------5 temmuz---------------------kız-----------------------------------normal----------------------------29 haziran--------------------*
:nazar:derin-----------------------1 temmuz---------------------kız-----------------------------------sezeryan------------------------30 haziran---------------------*
:nazar:yserez--------------------1 temmuz-------------------erkek-------------------------------epi.sezeryan---------------------1 temmuz-----------------37+3
:nazar:sibel07-------------------1 temmuz---------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------1 temmuz--------------------*
:nazar:rosem--------------------1 temmuz--------------------erkek------------------------spi.an.sezeryan-----------------------1 temmuz------------------38+3
:nazar:burcusener-------------1 temmuz--------------------erkek----------------------------------sezeryan------------------------1 temmuz-----------------38+5
:nazar:zuzuuum---------------- 8 temmuz--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------2 temmuz------------------38+1
:nazar:karen81-------------------2 temmuz--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------2 temmuz--------------------*-
:nazar:çiceks---------------------5 temmuz------------------erkek-----------------------------------sezeryan-------------------------5 temmuz--------------------38+5
:nazar:nar-------------------------11 temmuz------------------erkek-------------------------sip. sezeryan---------------------------6 temmuz---------------------38+0
:nazar:beyazmelek-------------7 temmuz--------------------kız-----------------------------------sezeryan-------------------------7 temmuz---------------------*
:nazar:nesquk_24---------------6 temuuz-------------------erkek---------------------------------sezeryan------------------------7 temmuz----------------------*
:nazar:hüzün yılı----------------8 temmuz-------------------erkek----------------------------------sezeryan-----------------------8 temmuz---------------------39+0
:nazar:sıla_84--------------------9 temmuz-------------------kız--------------------------------------normal-------------------------9 temmuz---------------------37+0
:nazar:demet---------------------10 temmuz-------------------kız-----------------------------------sezeryan------------------------10 temmuz----------------------*
:nazar:kikoleyim----------------10 temmuz-------------------kız-----------------------------------sezeryan--------------------------10 temmuz---------------------37+5
:nazar:demresu------------------15 temmuz-------------------kız------------------------------------normal--------------------------11 temmuz---------------------38+5

babaylon---------------------10 temmuz---------------------kız--------------------------sezeryan (haber bekleniyor)
filizusta---------------------- 11temmuz--------------------------*---------------------------normal(haber bekleniyor)
hafsa23----------------------12 temmuz----------------------kız--------------------------sezeryan(haber bekleniyor)
annecik_annecik---------12 temmuz----------------------kız--------------------------sezeryan(haber bekleniyor)

hihoyyyt-sıradakiler-hihoyyyt

nazlıbahar-------------------9 temmuz---------------------erkek--------------------------normal
cankız__--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
grübchen--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
kuzu--------------------------14temmuz-------------------------*----------------------------sezeryan
madgirl-----------------------14 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
huri37-------------------------17 temmuz---------------------kız----------------------------normal
grafiti--------------------------17 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
cgulistan---------------------17 temmuz-------------------erkek--------------------------normal
blue_--------------------------17 temmuz-------------------erkek---------------------------normal
star_dust---------------------18 temmuz------------------erkek--------------------------sezeryan
ecetuba84-------------------18 temmuz--------------------kız-----------------------------normal
sibel4--------------------------20 temmuz------------------erkek---------------------------normal
aysenur2009----------------20 temmuz--------------------kız-----------------------------normal
aşina---------------------------21 temmuz---------------------*-------------------------------normal
kibele--------------------------24 temmuz--------------------kız---------------------------henüz belli degil

liste güncellendi..:CüvCüv:

kızlar yaa benim sezaryan dikişlerim halen iyileşmedi bide hava sıcakk kızarıyo havasızmı kalıyo nee üff yaa kızımda hiç böyle sorun olmamıştı derlerdi yazın dikişler sıcaktan geç iyileşir diye herhalde doğru çok fenaa yaa::KK43:((

selam kızlar fırsat bulup ta giremiyorummalesef ama 1 kaç güne kadar daha iyi olurum daha sık uğrarım...
sanırım herkezde haberler iyi çok şükür
biz de iyiyiz kızım da iyi çok şükür emiyor..
bütün gün kollarımda onun miss kokusuyla yatıyorum herşeyi tam da hayal ettiğim gibi siyah uzun saçlı ve gamzeleri var çok şeker yakışmış kızıma
yarın doktora götürcez kızımı ilk kontrolü bakalım umarım bi problem yoktur.
ben henüz çok iyi değilim sancılarım var karnım çok ağrıyor...
doğumda çok ağlayıp kendimi çok kastığım için bütün vucudum kaskatı
ama iyleşiyorum yavaş yavaş
bu arada doğuma 62 kilo ile girdim
şu an 56 kiloyum...........yani 6 kilo vermişim doğumda
zaten toplamda 9 kilo almıştım
pek göbüşüm de kalmamış doğumdan sonra görünce çok şaşırdım tabi dümdüz de değil ama olsun toparlanır inşallah
sağlık olsunda hepsi oluyor bi şekilde
kendinize çok dikkat edin
bişey daha söyliyeyim hamile olmayı şimdiden özledimmmmmmmmmmmmmm ne güzel günlermiş meğer.........

selam kızlar fırsat bulup ta giremiyorummalesef ama 1 kaç güne kadar daha iyi olurum daha sık uğrarım...
bütün gün kollarımda onun miss kokusuyla yatıyorum herşeyi tam da hayal ettiğim gibi siyah uzun saçlı ve gamzeleri var çok şeker yakışmış kızıma
pek göbüşüm de kalmamış doğumdan sonra görünce çok şaşırdım tabi dümdüz de değil ama olsun toparlanır inşallah
bişey daha söyliyeyim hamile olmayı şimdiden özledimmmmmmmmmmmmmm ne güzel günlermiş meğer.........

ne güzel canım herşey yolunda mis kokulu kızın kollarındaa bende hamişliğimi özledim ama böylesi daha iyi bizimde şuanki tek derdimiz uyku düzenimiz yok bakalım nasıl ayarlıcaz 40 dan sonra düzelir diyolarr inşallahh:Saruboceq:

nasıl uyumuyor mu diloşum...
benim kızım iyi çok şükür anneciğini hiç üzmüyor...
öyle uyanıp kendi kendine bakınıp memiş arıyor memede de uyuyup kalıyor..
sütün nasıl diloş emiyormu canım

melekçim prensesin çok güzel maşallahinan kaç kere baktım fotosuna bende hatırlamıyorum41 kere maşallah,allah nazarlardan saklasın

bu arada babamız öykünün kimliğini de çıkarttı ayy ne güzel ya çok şükür
kaç gündür sanki çokkkk nucize bişeymiş kimlik gibi kimliğe bakıyorum hep

X