2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Ya Huri su LİLYPİE sayfasından yaptıgın tickeri nasıl kopyaladın bende degistirmeye calısıyorum beceremedim bi türlü unutmusummmm CADIARZU

kız huri bende seni özledim canım benim mmmmm bak bebişimi yollayacam şimdi bizide ekle emi
elif bebişimiz eklendi bilee....o bal dudaklarını yirim ben....:nazar:.
ayyy cnm ya duzelır ınsallah rennıe esımde alır sureklı ıyı gelır ona sut falan ıcseydın keske gıtmek ıstemıyorum aynen ole dıcek banada dun ole dedı cunku oncekındede ole cumayı beklıcem olmazsa cumaya alıcam moralım bozuluyor ya
insanın morali bozuluyor tabi ama yinede duramıyor sen bilirsin önceden her ay kontrol günü çabuk gelsin diye beklerken koştur koştur giderken şimdi gidesimiz gelmiyor....laelaelaelaelae
kocaman maşallah o dudakları o saçları ölürüm maşallahhhh...

Ya Huri su LİLYPİE sayfasından yaptıgın tickeri nasıl kopyaladın bende degistirmeye calısıyorum beceremedim bi türlü unutmusummmm CADIARZU

ben bi kere ticker yaptım onuda unuttum nereyi alıp nereyi yapıştırıyoduk ya ama en kısa olan linki alıp yapıştırıyorduk...açıp bakarım şimdi...

masallah annesı pek tatlı yatıyor Rabbım uzun mutlu omurler versın sızlere sağlıklı

Masallah bebişine allah nazarlardan saklasın, analı babalı büyütsün cnmm, cok güselll sırma saçlı :dance: a.s.

kikoleyim gozunaydın canım..meleğin çook seker Allah nazardan saklasın canım ve uzun ömü versin..

elif bebişimiz eklendi bilee....o bal dudaklarını yirim ben....:nazar:.

insanın morali bozuluyor tabi ama yinede duramıyor sen bilirsin önceden her ay kontrol günü çabuk gelsin diye beklerken koştur koştur giderken şimdi gidesimiz gelmiyor....laelaelaelaelae

kocaman maşallah o dudakları o saçları ölürüm maşallahhhh...

ben bi kere ticker yaptım onuda unuttum nereyi alıp nereyi yapıştırıyoduk ya ama en kısa olan linki alıp yapıştırıyorduk...açıp bakarım şimdi...

çok teşekkürler teyzeleri
allahım dileyen herkese nasip etsin inşallah
harika bi duygu bu

Demresu Kikoleyim ikinize de bebeklerinize de masallah. hem de binlerce kez. Saglikla kucaginiza aldiniz. insallah saglikla buyutursunuz.

selam kızlar 2 gündür koşturmaca halindeydim foruma bile giremedim en sonunda atlattık bebek kuranımıza da yaptık artık 40 mız çıksın diye beklicezz darısı sizlerin başınaa inşallahhh:nazar:

kızlarrr biz geldiiiikkkk
kızımın resmide ekte teyzeleri.3195 gram doğdu,maşallahı var emişip duruyoruz.
dün sabah 9 gibi suyum geldi,hemen hastaneye gittik yatışımı yaptılar,gider gitmez 4cm açılmam vardı zaten,normal yapabilirsin dediler ,açılmam beklenenden hızlı ilerledi,1-2 saat sonra epidural takıldı,15:10 da doğdu.:nazar: herşey yolunda allaha çok şükür,şu an oturuyorum hareketlerimde bir kısıtlanmam yok doğum olduda bitti maşallahhhh.darısı bekleyen tüm arkadaşlarıma,hayırlısı ile kurtulun kuzularınızı alın kucağınıza.
bu arada kızım miiiissssslerrrr gibi kokuyo yaaaaaa :asigim:

Eklentiler

• $Görüntü0349.jpg
    $Görüntü0349.jpg
    82,2 KB · Görüntüleme: 37
dün sabah 9 gibi suyum geldi,hemen hastaneye gittik yatışımı yaptılar,gider gitmez 4cm açılmam vardı zaten,normal yapabilirsin dediler ,açılmam beklenenden hızlı ilerledi,1-2 saat sonra epidural takıldı,15:10 da doğdu.:nazar: herşey yolunda allaha çok şükür,şu an oturuyorum hareketlerimde bir kısıtlanmam yok doğum olduda bitti maşallahhhh.darısı bekleyen tüm arkadaşlarıma,hayırlısı ile kurtulun kuzularınızı alın kucağınıza.

ah kuzum dün telefonda ne diyeceğimi bilemedim canım benim hayırlı olsun bebeğimiz çok tatlı ya ama bişey diyim babasına benziyor sanki ikinizde aslında kumralsınız kime benzedi kız....
maşallah mis kokar tabiiiii ah bende bi koklayabilsem çok güzel kızın çok tatlı allah analı babalı büyütsün yavrum çok sevindim valla duyuncaaaa......evlilik yıldönümüzü bekleyemedi demek bizim zilli...ismine ne vermiştin canım...

,
geçmiş olsun canım maşallah bebişine allah analı babalı büyütsün.Allaha emanet olun...:nazar:

geçmiş olsun canım allah analı babalı büyütsünn :nazar::1hug:

hurişim iyiyim canım sadece çok yorgun ve uykusuzum bi uyusa benim kız hemen yatıcam vallahi ama uyumaya niyeti yok gözler açık bekliyoo öylecee -tatlicadiarzu- sen nasılsınn kızz doğur artıık kuluçkaya mı yattın civ civ çıkaracan:KK70:

hurişim iyiyim canım sadece çok yorgun ve uykusuzum bi uyusa benim kız hemen yatıcam vallahi ama uyumaya niyeti yok gözler açık bekliyoo öylecee -tatlicadiarzu- sen nasılsınn kızz doğur artıık kuluçkaya mı yattın civ civ çıkaracan:KK70:

keşke kuluçka olsa memleketten teyzem aradı diyo ki mandamısın sen 11 aydamı doğurucam diyo kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

X