2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

slm kızlar nasılsınız
diloşum nasılsın canım...
nazlıbahar sende canını sıkma canım günü saati geldiğinde gelecektir kuzun

sağol canım iyiyim bende şimdi az önce kayınvaldem aradı telde konuşuyoduk kızda uyuyodu sen benim büyük kız oyuncakları var çatalı kaşığı tenceresi işte mutfak eşyası benden fırsat bilip sen kaşıkla kardeşine su vermeye kalk vermişte zaten bide geldi anne kardeşim kusuyo anne bak diye geldim baktım şakır şakır kusmuş çocuk şaşırdım ne oldu dedi ben ona su verdim anne demezmii dondum ya ya boğulsaydıımafoldumben

sağol canım iyiyim bende şimdi az önce kayınvaldem aradı telde konuşuyoduk kızda uyuyodu sen benim büyük kız oyuncakları var çatalı kaşığı tenceresi işte mutfak eşyası benden fırsat bilip sen kaşıkla kardeşine su vermeye kalk vermişte zaten bide geldi anne kardeşim kusuyo anne bak diye geldim baktım şakır şakır kusmuş çocuk şaşırdım ne oldu dedi ben ona su verdim anne demezmii dondum ya ya boğulsaydıımafoldumben

ay canım ya geçmiş olsun valla senin daha fazla dikkatli olman lazım

aman dıloscum dıkkat et bakalım bızımkı neler yuapıcak?
kızlar cok yasğmur yağıyor burada havada soğudu bırden baya gokgurultusu falan baya bı nısan yagmuru gıbı sankı

kızlar cok yasğmur yağıyor burada havada soğudu bırden baya gokgurultusu falan baya bı nısan yagmuru gıbı sankı

vallahi anlaşılan yeni yeni muzurluklar başlıcak bizde öyle sinyaller geliyoo mutfağa giriyorum iki iş arada gelip bunları kontrol ediyom vallahii bundan sonra böyle anlaşılankafamçokkarıştı

ne diyosun :1shok: çok sakat bi durum,eylülün sadece senin memeni alması anne sütü içmesi gerektiğini söyle bence... biraz büyüyünce sen bakarsın kardeşine yemek yedirirsin falan de...ay çok zor senin işin bide kendi memesini vermeye kalkıyormuşlaelaelaelaelaesırnaşık şey 8 tane gözün olması lazım diloş....
süper ya burdada öyle yağmur yok ama perdeler havalarda bütün camlar açık çok güzel seriinnn bi hava var çok seviyorum bu havayı...

.lohusa yatağımı yaptım saten mis gibi çarşaflarımı serdim.. yatak odası perdeleri kalmıştı onları yıkadım ütüledim kocişede arada laf soktum....yerimseniben 2 ay oldu yıkayalı 2 ayda bir perdemi yıkanır falan dedi yıkanır tabi senin anan tembelse ben napıyım dedim...as bakalım şunları .....kaydirigubbakcemile3 dolap içlerimi katladım düzenledim...şimdi biraz dinleneyim mutfağa giricem biraz domestosla sırnaşma vaktimiz geldi.....şakkıdı

ne diyosun :1shok: çok sakat bi durum,eylülün sadece senin memeni alması anne sütü içmesi gerektiğini söyle bence... biraz büyüyünce sen bakarsın kardeşine yemek yedirirsin falan de...ay çok zor senin işin bide kendi memesini vermeye kalkıyormuşlaelaelaelaelaesırnaşık şey 8 tane gözün olması lazım diloş....

süper ya burdada öyle yağmur yok ama perdeler havalarda bütün camlar açık çok güzel seriinnn bi hava var çok seviyorum bu havayı...

.lohusa yatağımı yaptım saten mis gibi çarşaflarımı serdim.. yatak odası perdeleri kalmıştı onları yıkadım ütüledim kocişede arada laf soktum....yerimseniben 2 ay oldu yıkayalı 2 ayda bir perdemi yıkanır falan dedi yıkanır tabi senin anan tembelse ben napıyım dedim...as bakalım şunları .....kaydirigubbakcemile3 dolap içlerimi katladım düzenledim...şimdi biraz dinleneyim mutfağa giricem biraz domestosla sırnaşma vaktimiz geldi.....şakkıdı

ohh ohh maşallah hamaratlık başlamış son günlerde zaten insan iş kolik oluyo hiç doğurmucakmış gibi hurişim 8 gözde az gelir kızznaniknanik

ilayda iyi teyzesi uyuyor zor uyuyor ya bi türlü dalamıyor

canım yaa maşallah uyusun benimkide çok sık uyanıyoo tam 2 saatte bir kurulmuş saat gibi gecede öyle memeye kalkıyo çok sık memeyi ağzına alıyo 2 çekiyo tekrar uykuya bide memei zor alıyom ağzından illaki ağzında kucakta eziyette uyucak velettkaydirigubbakcemile3

selam kızlar nasılsınız fırsat bulupta giremiyorum sizleri çok özledim umarım herkez iyidir . doğum yapan arkadaşlarıda tebrik ediyorum.

nur34 nasılsın canım? kızınla bebişin nasıllar alıştımı kızın kardeşinee:ecrin_bebek:

cnm iyiyim kızımla uğraşıyorum çok ağlıyor heralde sütüm yetmiyor mama verince susup yatıyo çok üzülüyorum mama vermek istemiyorum. dilaracım benim ilk çocuğum cnm . eylül bebek nasıl iyimi tatlım

eşimde diyo seni ne zaman görsem heryerin meydanda diyoo bende diyom senin kızının marifetii göğüsler hiç kapanmıyo fora açık geziyom askılıyla evde:kedi:

selam kızlar nasılsınız fırsat bulupta giremiyorum sizleri çok özledim umarım herkez iyidir . doğum yapan arkadaşlarıda tebrik ediyorum.

cnm iyiyim kızımla uğraşıyorum çok ağlıyor heralde sütüm yetmiyor mama verince susup yatıyo çok üzülüyorum mama vermek istemiyorum. dilaracım benim ilk çocuğum cnm . eylül bebek nasıl iyimi tatlım

ayy canım yaa humananın çayını al bide bulgur pilavı bide tatlı beyaz soğan bunlar çok güzel süt yapıyo ben 1 gün öyle yiyorum 1gün ara veriyorum bence dene sütün çoğalır inşallah bebişler için herşey yicez anlaşılan bulgur pilavı sevmem ama mecburiyetten yiyom artık-tatlicadiarzu- eylülde iyi canım çok şükür şimdilik sütüm yetiyoo sanırım arada bazen ağlıyo benimkide acaba doymuyomu diye yapıyorum ama mamayı almıyo mememe yapışmak istiyo mememde olunca sesi soluğu kesliyo uyuyozemuszemus

nur cnm benimm aynı sorun bende de var mecburen mama veriyorum oğluma.. çok üzüüyorumm ama onu içmeden uyumuyoo.. sen kaçlı mama variyorsun.. hangi mamayı kullanıyorusnuz cnm?

merhaba bayanlarr.. bakınn oğlumla ben mevlütten...

buraya da ekleyeyimm dedimm

allah kabul etsin canım ayy maşallah çok tatlı çıkmışsınız allah nazarlardan korusunn 41 kere maşallah bende dün yaptım mevlüt resimleri daha ekleyemedim boş bi vaktimde uğraşcam artık:asigim:

sağol dilaracım amin.. allah senin mevlütünü de kabul etsin cnm benimmm. bekliyoruz resimlerini...

X