2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

günaydın tatlımmmmmmmmm
kıss ne diyossuuuuuun , hadi inşallahhhhhhhh :sm_cool:
canım yaa kolay bir doğumla mis kokulu kızına hayırlısıyla bugün kavuşursun dilerim alkisalkisalkis
canım ben hala doğuramadım..telefonlar susmuyor..hala doğuramadın mı diye...Allah yardımcım olsun benim ve bütün hamilelerin...

aynı canım ben de öyle düşünüyorum yüz vermiyecem...ablam geldi kaldı baktı gelmiyecek benim kız gitti maaleseefmafoldumben
ne güzel yazmışsın canım duygularını...
beklemek çook zor gerçekten canım..ben de aynı senin gibi bekliyorum..doktor doğurursun dedi bugün ama hala bir gelişme yokkk..
maşşallah canım prensesine..Allaha anneli babalı büyütsün...
demreciiim gözün aydın yaa..sen bizi solladın..doğumun da güzel geçmiş maşallah...darısı başımıza...bu arada kızın çok tatlı tombiş tombiş...o saçlar ne öyle sanki 4.5 aylık çocuk saçı gibi...maaşşallah subhanallah Allah nazardan korusun...

kızlar gelmediniz gelmediniz eşim tepeme yerleşince geldiniz yemek yiyicez bakalım biraz eşime vereyim pc yi...gelirim sonra öpüldünüz...

canım ya , miden için Lansor içsen , çok iyi geliyor . sabah - akşam 1 tane 2 güne kalmadan kesiyor mide yanma ve ekşimelerini .. benim de rennie ile en fazla 1 sat idare ederdi , hatta artık 1 saat bile etmediği olmaya başlamıştı . dr.una sor istersen yerimseniben
bana göründüğüm iki dr.da kullanmama izin verdi şikayetim olduğu sürece ..

bugün aklıma geldin eski topiklerde isminle karşılaşınca , ay hepten toz oldu bu hatun demiştim , ama saklandığı yerden çıkmış bizim zuzuuuuuu :sm_cool:
Alyamız baldanb tatlıdır eminim , o yüzden giremiyorsun , şimdi bu yazıyı okursn yada okuyan anneler " sen de bir doğur görcess seni " diyorsunuz demiiiiiiiiiiiiiiiiiii laelaelaelaelae
Alyamızı ne zaman görces biz hııı canısı sengözlerimebaksanabdelikafadulden

aaamin canım inallahhh :Saruboceq:
şikeci seniii ama belliydi senin fıstıkın beklemeyeceği , sabırsız cadı , iyiki de geldi dimi :asigim:
kikoşummmmmmmmm çok fıstık bir kızın var yaaaaa , ablası da öyle ama bu şeker ötesi bi şey maaaaaaaaşalllahhhhhhhhhhhh
Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin ve kuzuna da uuuupppppp uzun , sağlıklı bir ömür versin :Saruboceq:

canım yaaaa , inşallah çarşambaya kalmadan çıksın gelsin senin numaracı prenses

selam kızlar 2 gündür koşturmaca halindeydim foruma bile giremedim en sonunda atlattık bebek kuranımıza da yaptık artık 40 mız çıksın diye beklicezz darısı sizlerin başınaa inşallahhh

Allah kabul etsin canımmmmm:Saruboceq:

canımmmmm pek şeker bu kısss yaaaa :asigim:
Allah uzun ömürler versin :Saruboceq:
darısı başımızaaaaaaaaaaaaaa :Saruboceq::asigim:

selamlar herkese yarin ayin 13 ü ve benim muhtemel doguracagim tarih kizlar dua edin de dogurayim sarkmasin gunlerce yarin sabah hastaneye kontrole gidecegim eger dogurursam dualarinizi esirgemeyin doguramaz isem gene yazarim sanirim :Saruboceq:

selamlar herkese yarin ayin 13 ü ve benim muhtemel doguracagim tarih kizlar dua edin de dogurayim sarkmasin gunlerce yarin sabah hastaneye kontrole gidecegim eger dogurursam dualarinizi esirgemeyin doguramaz isem gene yazarim sanirim :Saruboceq:
Allah yardımcaın olsun canımm..inşaallah sağlıkla kavuşursun bebişine...

Adımız Ceren teyzeleri
saçları koyu renk ama teni açık renk zillinin valla ne bileyim canım ben doğduğumda da saçlarım böyleymiş şimdi bildiğin sarışınım kızımınki de dönermi ki
çene ve dudaklar tamamen baba ama benim gibi yalanıyo kaydirigubbakcemile3

mrb arkadaşlar...Benim muhtemel doğum tarihim 21 temmuz..Çok az kaldı bu tarihe göre ama benim durumumda hiç bi değişme yok.:çok üzgünüm: Nstye giriorum sacı 20 civarı çıkıor, bazen kasıklarımda bi baskı hissediorum o kadar..Bi de akıntım var şuaralar..
Üfff ya ne zaman ben de bebeğime kavuşcam?? Hergün sizleri okuyorum ve heyecanım daha çok artıor..Benim gibi sabırsızlanan anne adaylarına da sabır diliorummm...Doğum yapanları da tebrik ediorum..İyi akşamlar..kaydirigubbakcemile5

okadar çok kıyafeti olduki 2 sene bir çorap bile almadan rahatlıkla büyütebilirim kızımı allah razı olsun getirenlerdenn:asigim:
ay buna çok sevindim o gelen hediyeler benide çok heyecanlandırıyor evlendiğimde evime çok şaşırtıcı hediyeler gelmişti bakalım bebişime ne değişik hediyeler gelecek...ay inanın altında falan heç gözüm yokk..
inşallah hayırlı haberlerle gel canım....

yirim ben o ceren bebeği yirim ....annesini de çok çok kutlayıp öperim yorma kendini ....kuzunu kokla bana da dua et artık bende kavuşayım bebeğime :sinifsinif::gitme::çok üzgünüm::a015:

lmaz: kız benim tarihim 17 temmuz yani bu cumaaa ben hala bekliyom klava:delikafadulden:roflol:

***************************2009 TEMMUZ ANNELERı MUHTEMEL DOGUM TARıHLERı LıSTESı************************

ANNE ADI---------------------------M.D.TARıHı-----------CıNSıYET-------------------------D.ŞEKLı---------------------- D.TARıHı--------------------DOGUM HAFTASI

adenzar---------------------------*-------------------------kız----------------------------------normal---------------------------------13mayıs---------------------29+6
comebaby-----------------------*-----------------------ikiz/kız--------------------------g.anez.sezeryan---------------------2haziran----------------32+4
amartis74------------------------*------------------------erkek--------------------------------sezeryan-------------------------14 haziran---------------35+2
papetlant-------------------------*---------------------ikiz/erkek/kız-----------------------------*--------------------------------17haziran-------------------*--
eytekiner-------------------------*-----------------------erkek----------------------------------normal---------------------------17 haziran------------------*--
menekseak---------------------*------------------------erkek----------------------------g.anez.sezeryan-------------------19 haziran---------------38+2
nilayyy---------------------------*------------------------erkek-----------------------------g.anez.sezeryan-------------------19haziran----------------37+6
neslivicdan---------------------*-------------------------erkek----------------------------------normal----------------------------20 haziran---------------38+4
selsin---------------------29 haziran------------------erkek--------------------------------sezeryan---------------------------21 haziran---------------37+3
ipegimu--------------------------*--------------------------kız----------------------------------epi.normal-------------------------23haziran----------------38+6
akdas----------------------------*--------------------------kız----------------------------------epi.sezeryan----------------------23haziran----------------37+5
hürrem_s----------------23 haziran--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------------?--------------------------?
dilara80------------------24 haziran--------------------kız----------------------------------epi.sezeryan----------------------24haziran---------------- 38+5
jasmincin----------------------*-----------------------------*------------------------------------sezeryan--------------------------24haziran-----------------35+1
confuse-----------------22haziran------------------------*-----------------------------------------*---------------------------------------*---------------------------*
sanem------------------25haziran-------------------------*----------------------------------------*----------------------------------------*---------------------------*
GAMZE------------------------*--------------------------erkek----------------------------------normal----------------------------26haziran-----------------38+6
nur84---------------------6 temmuz----------------------kız-----------------------------------normal----------------------------27haziran-----------------38+5
swethome---------------29haziran----------------------kız----------------------------------sezeryan-------------------------29haziran------------------38+4
nurr34---------------------5 temmuz---------------------kız-----------------------------------normal----------------------------29 haziran--------------------*
derin-----------------------1 temmuz---------------------kız-----------------------------------sezeryan------------------------30 haziran---------------------*
yserez--------------------1 temmuz-------------------erkek-------------------------------epi.sezeryan---------------------1 temmuz-----------------37+3
sibel07-------------------1 temmuz---------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------1 temmuz--------------------*
rosem--------------------1 temmuz--------------------erkek------------------------spi.an.sezeryan-----------------------1 temmuz------------------38+3
burcusener-------------1 temmuz--------------------erkek----------------------------------sezeryan------------------------1 temmuz-----------------38+5
zuzuuum---------------- 8 temmuz--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------2 temmuz------------------38+1
karen81-------------------2 temmuz--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------2 temmuz--------------------*-
çiceks---------------------5 temmuz------------------erkek-----------------------------------sezeryan-------------------------5 temmuz--------------------38+5
nar-------------------------11 temmuz------------------erkek-------------------------sip. sezeryan---------------------------6 temmuz---------------------38+0
beyazmelek-------------7 temmuz--------------------kız-----------------------------------sezeryan-------------------------7 temmuz---------------------*
nesquk_24---------------6 temuuz-------------------erkek---------------------------------sezeryan------------------------7 temmuz----------------------*
hüzün yılı----------------8 temmuz-------------------erkek----------------------------------sezeryan-----------------------8 temmuz---------------------39+0
sıla_84--------------------9 temmuz-------------------kız--------------------------------------normal-------------------------9 temmuz---------------------37+0
demet---------------------10 temmuz-------------------kız-----------------------------------sezeryan------------------------10 temmuz----------------------*
kikoleyim----------------10 temmuz-------------------kız-----------------------------------sezeryan--------------------------10 temmuz---------------------37+5
demresu------------------15 temmuz-------------------kız------------------------------------normal--------------------------11 temmuz---------------------38+5

babaylon---------------------10 temmuz---------------------kız--------------------------sezeryan (haber bekleniyor)
filizusta---------------------- 11temmuz--------------------------*---------------------------normal(haber bekleniyor)
hafsa23----------------------12 temmuz----------------------kız--------------------------sezeryan(haber bekleniyor)
annecik_annecik---------12 temmuz----------------------kız--------------------------sezeryan(haber bekleniyor)

hihoyyyt-sıradakiler-hihoyyyt

nazlıbahar-------------------9 temmuz---------------------erkek--------------------------normal
cankız__--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
grübchen--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
kuzu--------------------------14temmuz-------------------------*----------------------------sezeryan
madgirl-----------------------14 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
huri37-------------------------17 temmuz---------------------kız----------------------------normal
grafiti--------------------------17 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
cgulistan---------------------17 temmuz-------------------erkek--------------------------normal
blue_--------------------------17 temmuz-------------------erkek---------------------------normal
star_dust---------------------18 temmuz------------------erkek--------------------------sezeryan
ecetuba84-------------------18 temmuz--------------------kız-----------------------------normal
sibel4--------------------------20 temmuz------------------erkek---------------------------normal
aysenur2009----------------20 temmuz--------------------kız-----------------------------normal
aşina---------------------------21 temmuz---------------------*-------------------------------normal
kibele--------------------------24 temmuz--------------------kız---------------------------henüz belli degil

liste güncellenmiştir...cankız ve grubchen yarın hayırlı haberlerle gelmelerini bekliyorum.....

Son düzenleme:
salı gününe kadar olan doğumlar normal görünüyor 3 gün bakalım hiç doğumda olmayabilir doğumlar dökülecebilir....ama şunu anladım hepinizi gerçekten doğurtucam heralde.....ben ineklikten çıktım mandalığa terfii ettim .....

:dance:

kız huriii senın gunune daha var cnm ya ya ben napım gunumde gectı mandayıda gectık yaa yuhhh ya

sana zaten söz bulamıyorum kaydirigubbakcemile3 ya biz nasıl bişey çıkarıcaz acaba ya çok merak ediyorum benden çıkacak olan bebeği kaydirigubbakcemile2 kocaman olucakmış gibi geliyor kilosuyla ilgili hiç bilgimizde yok ya ....daha fena sırnaşık şey

ah inşallah ama hic sanmıyorum huricim :1no2: ben gene boynu bükük gelirim :çok üzgünüm: doktorun diyecegi güzel cıkmıs beklicez nst icin carsamba veya cuma görüsürüz...bi mandada ben varım laelaelaelaelae

amin canım inşallah :Saruboceq:
gelen kıyafetler genelde hep 1 yaş üstü oluyor nedense dimikaydirigubbakcemile3
tabi sağolsun getirenlere de " yok ya bu küçük , büyük alalım garanti olsun " diyerekten hep nerde 2-3 yaş kıyafeti var ondan alıp geliyorlar sanırım :)))))

inşallah hayırlısıyla doğurur gelirsin diyelim canım yerimseniben
kızmız mı oğluşumuz mu olacak :asigim:

bu arada günaydınnnnnnnnnn hihoyyyt
inşallah dünkü gibi eccük serin bi gün olur dicem ama nerrrde , daha şimdiden güneş rahatsız ediyor kafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…