2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

selam arkadaşlar. bende bugün 38. haftaya girdim.doğum şimdilik normal görünüyor.son anda bişey çıkmassa.tüm anne adaylarına sağlıklı doğumlar diliyorum.bi solukta inşl.rabbim hepimize meleklerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşl.

Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin canım .. demekki aynıyız ikimiz seninle kaydirigubbakcemile5
ben de bugün 38. haftamdayım

aaaaaaa :1shok:
huriş kıs hadi inşallahhhh alkisalkisalkis
bak bu kez fake değil bence ya , zaten senden de ses seda yok şimdilik , inşallah oldu doğumum der çıkar gelirsin canım benim :Saruboceq:

kızlarrr ne alemdesınız?nasılsınız?

ben burdayım valla o kadar sinir oluyorum ki bu durumlara sanki rüya görmüşüm gibi sabah aynen öyle oldu ama sümük gibi pembe kırmızı geldi ondan sonra hiç bişey yok...sadece çok halsizim kafamı kaldıramıyorum canım hiç bişey yemek istemiyor hep yatıyorum miğdem yanıyor.....öffffff kendimden bıkıcam ama ya....

cnm ya noldu senın mıdene bole?ınsallah gecer

bende de kaasık agrıları hala suruyor yatıyorum gecmıyor devam edıyor ama bı sonuc yok ole kalıyo pazar pazar butun mıllet bı yerlerde ben ewde pıneklıyom esıme desem doğurcan hala gezeşlım dıyon dıyo kaldım ya doğsada hayırlısıyla artık ...........cumaya kadar vaktı var bakalım yrn cağırdı dr. genel bı kontrole ama gıtmıcem ben

Herkese merhaba; geçmişi okumaya hic yeltenmeden selam veriyim istedim. Bende Alya'mla ilgilenmekten kendimi dahi unuttum denebilir, forumada giremedim bir türlü... Dogum yapan tüm annelere hayırlı olsun tekrar, allah analı babalı büyütsün kuzularını, yapacak olan arkadasları da bir an once saglıkla kurtarsın insallah kaydirigubbakcemile2 Valla dogumdan once herkes gorursun dogurunca uykusuz kalcan, ölcen bitcen cok ararsın bugünlerini gibi inanılmaz karamsar seyler solemisti bana ve korkmustum dogrusu ama suan goruyorum ki korkuacak hicbir sey yok, cidden o kadar farklı bir sevgiymis ki bu uyku insanın aklına gelen en son sey oluyo hep onu izliyim hep onunla olıyım istiyo insan zemuszemus Her gecen gün büyüdüğünü gordukce dahada heyecanlanıyo... Ama lohusalıgın tek kötü yanı var bence, duygusallık (buna karsı siddetle uyarabilirim) kaydirigubbakcemile3 Aglamaktan içim cıktı, haberlere agla, dizilere agla, iki güzel söz duy agla ve en güzeli bebegine bak ve bu ne güzel bisey yarabbim diye otur agla, içim cıktı resmennn kaydirigubbakcemile3 Ama hayat onlarla cok güselll, allahım hepinise bir an once tattırsın, doguran anneler zaten anlıcaklar beni...

slm arkadaşlar
bende bi boşluk buldum geldim
evdekiler gülüyo halime
koş koş temmuz annelerine diye
ama öle inanınki bir bütün olmuşuz sanki
hepinizin iyi dilekleri için cani gönülden teşekkürler
inşallah sizde hemen bebişlerinize kavuşursunuz
bende normali beklerken böle arada şike yaptım işte
solladım sizi darısı başınıza

sollayan sollayana zaten takılı kaldık 9temmuzda bu bebek babasının doğum gununumu beklıyor nedır?21temmuz :)oooooyyyy yandımanaaammm
esımı her aradığımda noldu geleyımmı ayyyy cıldırcam yaaa ne zormus bu beklemek

niye yarın kontrole gitmiyon....gerçi benide çarşamba günü çağardı gitmek istemiyorum artık nst ye bağlan bebek çok iyi bugün git cuam gel diyeceğini biliyorum o yüzden gitmek istemiyorum ama işte gidicem ben...sabah bi güzel kahvaltı edeyim orda bahçede de bir çikolata yerim girerim nst ye....belki yine alt muayne yaparlar bence bugün gelen kan biraz daha açıldığımı gösteriyor....tabi kan yine olursa zaten çarşambayı beklemem....ama biraz daha açıldım sanırsam....arada yattığım yerden kalkıp suyum falan geliyormu die bakıyorum....laelaelaelaelaesırnaşık şey şimdi rennie ilacımı içtim biraz rahat miğdem ama 1 saat vakti var....
bi yemek var canım onu çekti eşimde anasına yazmış şimdi msn den oda niye misafirmi geliyo demiş...eşimde yok canım çekti demiş...iyi akşama yaparım demiş..yok akşama varmasın demiş...bakalım ne zaman gelir yemek....çünkü miğdem çok kötü canım onu çekmişken yiyeyim sabahtan beri açım....

koş temmuz annelerine temmuz anneleri yesün senüüüü bebüşünüüüü iyisiniz inşallah...darısı başıma darısı başıma özledim seni
belli olmaz bunlar çok inatçı çıktı bizimki 5 kg bişey olmasında valla bi tekmeliyo aklım çıkıyo yerinden ben bi çişe gideyim...kociş hemen oturuyo ben kalkınca o yüzden o kalktıkça ben ben kalktıkça o atlıyo pc ye arada gidip geliyom....:lepi:

kızlar allah herkesi bebeğine kavuştursun huricim stres yapmayın inşallah gelecek kuzucuklar sağlıkla.

zuzum kikole tebrik ederim sizleri allah analı babalı büyütmek nasip etsin.

çok saolasın canım sizinde inşallah
bebişi öle nasıl giydirebiliyosun ya doktor bize sadece o çıtçıtlı badi atlet dedi başka bişe sakın giydirmeyin pişer çocuk dedi valla bzizimki daha kıyafetlerini giyemedi hep öle cıbıl cıbıl duruyo

kız huri bende seni özledim canım benim mmmmm bak bebişimi yollayacam şimdi bizide ekle emi

ayyy cnm ya duzelır ınsallah rennıe esımde alır sureklı ıyı gelır ona sut falan ıcseydın keske gıtmek ıstemıyorum aynen ole dıcek banada dun ole dedı cunku oncekındede ole cumayı beklıcem olmazsa cumaya alıcam moralım bozuluyor ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…