2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

sağol çubuğum benim hepinize çok teşekkürler
biraz daha toparlanayım bol bol resimlerini eklerimmm
muhteşem resimleri var
özelllikle doğum resimleri çok anlamlı benim için
o ameliyatane beni ne kadar gersede kızımın fotoğrafları çok hoş bi hatıra kalcak o ameliyataneden bize

merhaba hanımlar.
dılaracım benım dıkıslerde arada agrıyor.sanırım yavas yavas ıyılesıcek.
melekcım bende kendımı hep hamıle hıssedıyorum.bazen bebegım tekmeleyecekmıs gıbı gelıyor.
bu arada benımde aldıgım kılolar gıttı sadece 2 kılo kalmıs.72 ydım 64 e dusmusum.zemuszemus

ayy sabırsızlıkla bekliyoruuuuuummmmm opuyorumnanaktan

bende takvım yapayım dedım ama sızın takvım yaptıgınız sıtede vırus varmıs.bılgısayar uyarı verdı.lmaz:

rozemcim canım bu arada oğluşun sarılık olmuş geçmiş olsun tatlım inşallah
benim henüz bi sarılık yok gözlerde falan ama bakalım yarın ki kontrolde ne dicek doktorumuz

en kısa zamanda doğum hikayemi ve resimleri ekliyeceğim
şimdi gitmem gerek kızımı çok özledim gidip yatayım yanına prensesimin
sizin için koklarım onu
öptüm hepiniğzi

huri ben genel anesteziyle 38+3 te doğum yaptım listeye eklersin tatlım
bu arada sanin az kalmıştır artık sağlıkla doğum yap ta gel inşallah

rozemcim canım bu arada oğluşun sarılık olmuş geçmiş olsun tatlım inşallah
benim henüz bi sarılık yok gözlerde falan ama bakalım yarın ki kontrolde ne dicek doktorumuz

saolasın canım.oglusun sarılıgı bıraz ınatcı cıktı.fototerapı almasına ragmen bir turlu dusuremedık.kızının ıyı olmasına sevındım canım.ınsallah sarılk felan gecırmez bol bol emzır.

çok şükür emiyo canım sezaryanda biraz süt geç geliyo ama sonrada çoğalıyoo canım ilk günler uyku halindeler hep ama 10 günü geçtikten sonra başlıyolar afacanlığa saatleri düzeni değişiyo her geçen gün:bbo:

ben sütümün artması ıcın humananın süt artırıcı cayını ıcıyorum.gercekten cok ıse yarıyor.tavsıye ederım.

hadi ya ben şimdi bu rahatsız halimi özleyecekmiyim...tabiki hamilelik süperde ama artık çok rahatsızım yaaaa....

huri ben genel anesteziyle 38+3 te doğum yaptım listeye eklersin tatlım
bu arada sanin az kalmıştır artık sağlıkla doğum yap ta gel inşallah
tamam canım lsiteyi güncelliyim yine...zemuszemus

***************************2009 TEMMUZ ANNELERİ MUHTEMEL DOGUM TARİHLERİ LİSTESİ************************

ANNE ADI---------------------------M.D.TARİHİ-----------CİNSİYET-------------------------D.ŞEKLİ---------------------- D.TARİHİ--------------------DOGUM HAFTASI

adenzar---------------------------*-------------------------kız----------------------------------normal---------------------------------13mayıs---------------------29+6
comebaby-----------------------*-----------------------ikiz/kız--------------------------g.anez.sezeryan---------------------2haziran----------------32+4
amartis74------------------------*------------------------erkek--------------------------------sezeryan-------------------------14 haziran---------------35+2
papetlant-------------------------*---------------------ikiz/erkek/kız-----------------------------*--------------------------------17haziran-------------------*--
eytekiner-------------------------*-----------------------erkek----------------------------------normal---------------------------17 haziran------------------*--
menekseak---------------------*------------------------erkek----------------------------g.anez.sezeryan-------------------19 haziran---------------38+2
nilayyy---------------------------*------------------------erkek-----------------------------g.anez.sezeryan-------------------19haziran----------------37+6
neslivicdan---------------------*-------------------------erkek----------------------------------normal----------------------------20 haziran---------------38+4
selsin---------------------29 haziran------------------erkek--------------------------------sezeryan---------------------------21 haziran---------------37+3
ipegimu--------------------------*--------------------------kız----------------------------------epi.normal-------------------------23haziran----------------38+6
akdas----------------------------*--------------------------kız----------------------------------epi.sezeryan----------------------23haziran----------------37+5
hürrem_s----------------23 haziran--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------------?--------------------------?
dilara80------------------24 haziran--------------------kız----------------------------------epi.sezeryan----------------------24haziran---------------- 38+5
jasmincin----------------------*-----------------------------*------------------------------------sezeryan--------------------------24haziran-----------------35+1
confuse-----------------22haziran------------------------*-----------------------------------------*---------------------------------------*---------------------------*
sanem------------------25haziran-------------------------*----------------------------------------*----------------------------------------*---------------------------*
GAMZE------------------------*--------------------------erkek----------------------------------normal----------------------------26haziran-----------------38+6
nur84---------------------6 temmuz----------------------kız-----------------------------------normal----------------------------27haziran-----------------38+5
swethome---------------29haziran----------------------kız----------------------------------sezeryan-------------------------29haziran------------------38+4
nurr34---------------------5 temmuz---------------------kız-----------------------------------normal----------------------------29 haziran--------------------*
derin-----------------------1 temmuz---------------------kız-----------------------------------sezeryan------------------------30 haziran---------------------*
yserez--------------------1 temmuz-------------------erkek-------------------------------epi.sezeryan---------------------1 temmuz-----------------37+3
sibel07-------------------1 temmuz---------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------1 temmuz--------------------*
rosem--------------------1 temmuz--------------------erkek------------------------spi.an.sezeryan-----------------------1 temmuz------------------38+3
burcusener-------------1 temmuz--------------------erkek----------------------------------sezeryan------------------------1 temmuz-----------------38+5
zuzuuum---------------- 8 temmuz--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------2 temmuz------------------38+1
karen81-------------------2 temmuz--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------2 temmuz--------------------*-
çiceks---------------------5 temmuz------------------erkek-----------------------------------sezeryan-------------------------5 temmuz--------------------38+5
nar-------------------------11 temmuz------------------erkek-------------------------sip. sezeryan---------------------------6 temmuz---------------------38+0
beyazmelek-------------7 temmuz--------------------kız---------------------------genelsezeryan-------------------------7 temmuz-----------------------38+3
nesquk_24---------------6 temuuz-------------------erkek---------------------------------sezeryan------------------------7 temmuz----------------------*
hüzün yılı----------------8 temmuz-------------------erkek----------------------------------sezeryan-----------------------8 temmuz---------------------39+0
sıla_84--------------------9 temmuz-------------------kız--------------------------------------normal-------------------------9 temmuz---------------------37+0
demet---------------------10 temmuz-------------------kız-----------------------------------sezeryan------------------------10 temmuz----------------------*
kikoleyim----------------10 temmuz-------------------kız-----------------------------------sezeryan--------------------------10 temmuz---------------------37+5
demresu------------------15 temmuz-------------------kız------------------------------------normal--------------------------11 temmuz---------------------38+5

babaylon---------------------10 temmuz---------------------kız--------------------------sezeryan (haber bekleniyor)
filizusta---------------------- 11temmuz--------------------------*---------------------------normal(haber bekleniyor)
hafsa23----------------------12 temmuz----------------------kız--------------------------sezeryan(haber bekleniyor)
annecik_annecik---------12 temmuz----------------------kız--------------------------sezeryan(haber bekleniyor)

hihoyyyt-sıradakiler-hihoyyyt

nazlıbahar-------------------9 temmuz---------------------erkek--------------------------normal
cankız__--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
grübchen--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
kuzu--------------------------14temmuz-------------------------*----------------------------sezeryan
madgirl-----------------------14 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
huri37-------------------------17 temmuz---------------------kız----------------------------normal
grafiti--------------------------17 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
cgulistan---------------------17 temmuz-------------------erkek--------------------------normal
blue_--------------------------17 temmuz-------------------erkek---------------------------normal
star_dust---------------------18 temmuz------------------erkek--------------------------sezeryan
ecetuba84-------------------18 temmuz--------------------kız-----------------------------normal
sibel4--------------------------20 temmuz------------------erkek---------------------------normal
aysenur2009----------------20 temmuz--------------------kız-----------------------------normal
aşina---------------------------21 temmuz---------------------*-------------------------------normal
kibele--------------------------24 temmuz--------------------kız---------------------------henüz belli degil

liste güncellendi..:CüvCüv:

hayırlısı olsun canım , inşallah kolay bir doğumla sağ salim bebeğini kucağına alırsın ..
çok teşekkür edrerim.hepimiz için olsun bu dilekler.
herrkese günaydın kızlar

stardust canım çok geçmiş olsun sana da hayırlısıyla atlatacaksın inşallah

yarın bu saatlerde doğuruyor olucamm çooooookk heyecanlıyımmm
Allah kolaylık versin..çok heyecanlandım ben şimdi.hep doğumdan bir önceki gece ne yaparım,nasıl uyurum diye düşünüyorum.

beyaz melek öykü çok tatlı maşallah...

rosemcim cnm geçmiş olsun oğluşuna. en kısa zamanda atlatır inşallahh..

canım benim...
çok geçmiş olsun hayırlı olsun kuzuna kavuştun...
teyzesi yesin onu o ne tatlılık öyle allahım size bağışlasın kuzucuğumuzu

slm kızlar nasılsınız
diloşum nasılsın canım...
nazlıbahar sende canını sıkma canım günü saati geldiğinde gelecektir kuzun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…