2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

maşallah öykümüze gözün aydın olsun canım çok güzel bir kız

hu hu kızlar nerdesınız?
cnm cok sıkkın kızım yaramazlık yapıyor cok bende pesınde donemıyorum artık cok ayyy Allah ım artık doğsada ılgı alanımız değıssın oda rahalasın bırasz haklı cocuk dısarı cıkaramıyorum ki....

allah analı babalı büyütsün maşallahhhhhh çok tatlı güzelim kutlarım

evimizde ilk sabahımız..oğlumu çok seviyorum...
maşallahhhhhhhh
tansiyonum yükeldi galiba ... burnum kanadı çünkü .. eşim gelmek üzere .. hastaneye gidcez yada bi kliniğe bir kaç ölçüm yaptırmak için .. inşallah yükselmemiştir yaaaaaaaaaamafoldumben
bebem ne oldu sana bakiyim ya sonlara dogru iş kesiyo veledimiz dayan güzelim az kaldı rabbşim yardımcın olsun dualarım seninle inşallah alacaksın kucana tosbamızı

şükür güzelim ne güzel b duygudur kutlasrım hüzüncüm allah analı babalı büyütsün canım cınarımızı nazarlardan saklasın

demetcim kutlarım canımcım sende aldınkmelegini kucagına hne güzel allah analı babalı büyütsün canım

veee beyaz melekcim senşide kutlarım öyküye maşallah güzelim allah analı babalı büyütsün hemen toparlanır bütün anişlerimiz inşallah

malasef kaçıyorum arkadaşlar iyi bakın kendinize bütün anişlerimizi kutluyorum arkadaşdayım ve fazla takılamıyorum görüşmek dilegiyle saglıcakla kalın

Canim Allah anali babali buyutsun. yavrunu saglikla buyutmeni nasip etsin.

Ay canim ya buyuk gecmis olsun. Gercekten dikkat etmek lazim.

Sizi gidi oburlar siziii.

canim pineapple juice al. ben denedim ise yaradi.

canim ya yaziyorum yaziyorum kimse bakmiyor. bak soyle bir urun var. izle youtube'dan. mama veya anne sutu vermek zorunda kalirsan biberon yerine o seyle yapiyorsun beslemesini. hortumun bir ucunu gogsune takiyorsun. ya da parmak ucunu bebegin agzina veriyorsun, meme ucu saniyor. bebek gogsunu ya da parmagi emiyor. ama mama biberondan geliyor. izle bak cok begeneceksin.

YouTube - Caden Finger Feeding

canim 5-6 saat uyumasinin sebebi, mamanin haminin anne sutunden daha gec olmasi. yani anne sutunu vucut 2 saatte yakiyor ve besine ceviriyorsa, mama da bu 4-5 saati buluyor. ayni olcekle oldugunu dusun. o yuzden mama ile beslemeyin deniliyor.

ama tabi mecbur kalinca ne yapacaksin. hic kendini uzup sutunu kacirmaya degmez.

insallah sutun cogalir.

zemuszemus huriş,im anacımmm gelmadi demi bizim nazlı kızzzzzzzzzzz
yok canım bekliyorum...bu hafta sıcak fena vurdu beni rahat uyuyorum derken bu ne yaaaalaelaelaelaelae:a015:yasakkelime

canim pineapple juice al. ben denedim ise yaradi.

bu en ilaçmı hap mı nedir...kızlar ben size bu konuda bişey demedim ama ben hap yutamıyorum...yani psikolojik bi durum bu zamana kadar hap yutmadım hem şurup....zorunlu kalırsam tabiki yutarım ama hep bir formülü bulundu bu sorunuma....

huri süt denedinmi
benim kutu sütüm hep yanımda yolda bile elimde:)
1yudum alıyorum rahatlıyorum, çok ii geliyo bana

huri süt denedinmi
benim kutu sütüm hep yanımda yolda bile elimde:)
1yudum alıyorum rahatlıyorum, çok ii geliyo bana

süt rennie haşlanmış yumurta bunlar önceden çok işime yarıyordu hemen geçiriyordu..şimdi bu mideye ne oluyorsa..yedirmiyor içirmiyior nefes aldırmıyor hareket ettirmiyor....bu yanma değil zaten başka bişey....keçi gibi beee liyip duruyorum evin içinde....heralde kızızm çok büyüdü miğdemi git gide sıkıştırıyor....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…