2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

cnm bir gelişme yok ağrılarım oluyor ama öyle dayanılmaz değiller henüz bakalım bekliyoruz ama gün geçtikçe heyecanım ve korkularım artıyor:çok üzgünüm:

canım ister ilk ister 2. bebek olsunn benim 2. olduğu halde panik oluyorum yani çok dikkat etmek gerekiyo ama allah sabrını veriyo hiç endişelenme bakamıcam gibi lahusayken biraz daha hassas oluyo insan o yüzden sen kendini güçlü hisset bakarım yaparım gibi aklından başka şeyleri sil böyle daha kolay adapte olursunopuyorumnanaktan

kızlar ve sonunda baskule cıktım ..tam 9 kilo vermişim bir haftada..kaldı 9 kilo daha..kaydirigubbakcemile2

inşallah dediğin gibi olur cnm ya.cesur olmam gerekiyor inşallah sorunsuz atlatırız ilk aylarını mafoldumben

diloş 5 kilo ne ki? verirsin sen zaten cok almadıydın sanırım..dert etme canım..sanırım emzirirken giiyo kilolar.

14 kiloyla bitirdim hamişliğimi 9 kiloyu çabuk attım üzerimden inşallah bu kalan kiloyuda bayrama kadar veririm:) ahanda benim kız bastı çığlığıkaydirigubbakcemile3

Arkadaşlar merhaba. Doğum yapan arkadaşları tebrik ediyorum. Bekleyenlere kolaylıklar diliyorum. Benim bebek 37 +4 oldu. Hala çok yukarıda duruyor. Ne zaman iner bilen varmı??

canım benim kız doğduğu güne kadar yukarda idi bir anda indi...
emine hanım ne diyor

nur nasılsın canım gaz problemi devam ediyomu?

iyiyim diloşum canım ya gaz sancısı mı anlayamadık ishal gibi yavrum ama yaparken sancı giriyor kuzuma saat 4te randevumuz var kontrole gidecez bakalım...
sen nasılsın canım hüzünden hala haber yok teide kapalı

canım hüzün sabah girdi foruma en azından çınarla ikisi iyi biliyoruz sonra girerim dedi :1rolleyes:

canım geçmiş olsun bende iyiyim çok şükür şimdi kızı besledim altını felan beşine attım ama kucak istiyo şimdiden kucağa gelince çıt sesi yok uyanık:)

canım geçmişi okuyamamıştım...
bende kucağa alışacak diye korkuyorum ama bi arkadaş bebeklerin ilk üç ay alışkanlık edinmediklerini söyledi o yüzden rahatça alıyorum şimdi kucağıma

geçmiş olsun canım büyük bi tehlike atlatmışsın bu ufaklıkların nefessiz kalması hiç şakaya gelmiyo..benimde başıma gelmişti kızımda dr umuz yastık değilde yatağının altına baş tarafına özellikle bi yükselti koyup öyle yatırın demişti..hani yastık tavsiye etmiyorum ama en azından yatağa 20 derecelik bi açıyla baş kısmını kaldırın demişti biz 1 yaşına kadar hep ööle yatırdık bi dahada olmadı..gerçi anne olduktan sonra ben bebekle ikimizde uykudayken ben uykumda onun nefes alışlarını takip ediyodum...zaten bi nefes 1 sn geç alsa anne hemen farkeder..yeni anne olacak arkadaşlar panik olmayın nolur lmaz:

BEYAZMELEK allah anali babali büyütsün ins cok tatli ayni benim kizimin saclarida uzun cnm bugünlerin ´tadini doya doya cikar ben kizimin o minnacik hallerini bile bazen okadar özlüyorumki simdide daha kücük hergecen gün cok tatlaniyorlar
ALLAHim herkese anne olmayi nasip eder insALLAH

Son düzenleme:
kızlar ne güzel allaha çok şükür sağsağlim hayırlısı ile kurtuldunuz. bende sabredemeyip sezaryana girmekten korkuyorum havalar çok sıcak kıtır kıtır buz yemeye başladım içimin yangını dinmiyor. evim çocuk dolu ne gece uyuyabiliyorum ne gündüz bel ağrımdan duramıyorum.benim içinde az bir dua edin lütfen kızlar çıldırma noktasındayım.
hüzün yılı canım geçmiş olsun. allah analı babalı büyütsün. allaha emanet olun.

kızlar ne kadar aralıklarla bebeklerinizi emzriyosunuz benim kız surekli emmek istiyo ama 2 saatte bir 15 yada 20 dakika veriyorum az mı acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…