2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

,

sağol canım çok şükür inşallah bi daha başıma gelmezz çok kötü oluyo insan bide çaresiz gibi gözünün içine bakması bitiriyo insanı bende azcık yükek yatırıyorum beli boşlukta kalmamasına dikkat ediyorumsüprizzzzz

dilara canım çok geçmiş olsun.

teşekkür ederim canım yaa inşallah senin oğlanda fazla durmaz orda bu havada allah yardımcın olsun bide misafir üstüne son günlerindede dinlenemiyosun doğumdan sonra daha kötü senin için( :teselli:
kızlar ne kadar aralıklarla bebeklerinizi emzriyosunuz benim kız surekli emmek istiyo ama 2 saatte bir 15 yada 20 dakika veriyorum az mı acaba?

canım benim kızda 2 saatte bir uyanıyoo aynen bi yapıştımı bırakmak istemiyo en az 10 dakika ama genelde 15 dakika oluyoo:içelim:

ya bize dr umuz mama tavsiye etmedi dogdugundan bu yana 30 gr vermişti diye vermedi ama pzt tekrar kontolumuz var..bende gece en azından mama vereyim gunduz sutumu emsin diyorum ama bakalım..mama yiyince daha cabuk uyuyolar deil mi?

kızlar müthiç miğde yanması çekiyorum ....be gece miğdemden uyuyamadım artık ilaçta işe yaramıyor....yemek yiyemiyorum.....nefes alamıyorum bu gece salonda yattım .....sürekli yatmak isityorum miğdemden sıcak bana fena vurdu bugün akşama görüşürüzz heralde öptüm sizi...

ya bize dr umuz mama tavsiye etmedi dogdugundan bu yana 30 gr vermişti diye vermedi ama pzt tekrar kontolumuz var..bende gece en azından mama vereyim gunduz sutumu emsin diyorum ama bakalım..mama yiyince daha cabuk uyuyolar deil mi?

evet canım benim sütümde yetmiyor herhalde mecburen veriyoorum

ayyyy kızlar ya ben doğuracak zaman bastan aşermeye basladım galıbna 9ay boyunca bısey ıstemedı cnm sımdı tatlı herseyı cnm cekıyo mmmmm üşenmedende yapıyorum ya

tansiyonum yükeldi galiba ... burnum kanadı çünkü .. eşim gelmek üzere .. hastaneye gidcez yada bi kliniğe bir kaç ölçüm yaptırmak için .. inşallah yükselmemiştir yaaaaaaaaaamafoldumben

tansiyonum yükeldi galiba ... burnum kanadı çünkü .. eşim gelmek üzere .. hastaneye gidcez yada bi kliniğe bir kaç ölçüm yaptırmak için .. inşallah yükselmemiştir yaaaaaaaaaamafoldumben

cnm ya dıkkat et sıcaklar cok bastırmaya basladı gecmıs olsun aman dıkkat et ınsallah onemlı bısey deıldır

canım inşallah yükselmemiştir sıcaklardanda kanamış olbilir telaş yapmaa tabiki yinede git ölçüm yapılsın aklın kalmasın:teselli:

canım bende her itediğinde vermeye çalışıorum ama doymuyor aradada mama veriyorum

canım hangi mamayı kullanıyosun ve ne kadar cc mama veriyorsun benim kız aptamili ya sevmedi yada sütüm yeterli şuan mama veriyorum bazen ağladığında doymamıştır diye mamayıda almıyo fazla bir iki çekiyo bırakıyo bakalım aylık kontrolümüze gitttiğimizde sütüm yarıyomu yaramıyomu görcez doktor belki takviye yaparbenneyaptımki

evet canım benim sütümde yetmiyor herhalde mecburen veriyoorum

benim de sütüm yetmiyor ve kendimi çok kötü hissediyorum. çok üzülüyorum. sürekli gözlerim doluyor ağlamak istiyorum. ben günde en az bir defa veriyorum mama artık. çocuk aç kalıyor aksi taktirde. hamile iken en çok korktuğum şey sütümün yetmemesiydi ve başıma geldi.

ben aptamil aldım. çok güzel yiyor. senin sütünle alakalı bir sorunun olmayabilir. demek ki bebeğin doyuyor canım. ne mutlu sana.

ben aptamil aldım. çok güzel yiyor. senin sütünle alakalı bir sorunun olmayabilir. demek ki bebeğin doyuyor canım. ne mutlu sana.

inşallah canım yeterki yetsin sütüm mamayla uğraşmak çok zor kızımda çok çektim bari bunda rahat edeyim en azından şöyle 4 aylık olana kadar emsin kendini toplayana kadarr allahtan emme probelemimiz hiç olmadıı

bebeklerini hem emzirip hem mama veren anneler mamayı biberonla mı veriyorsunuz?eğer biberona alışırsa memeyi bırakır diye duymuştum ben ve o yüzden bibron almadım hastane çantamızda yok yani sizce almalı mıyım biberon ?

canım şimdi sana ne diyim bilemiyorum her bebek farklı bence benim kızıma biberonlada veriyorum almıyo istemiyo mamayı veriyorum ama alana kadar debeleşiyo aldıktan sonrada bir iki çekiyo atıyo biberonu mememi daha çok kavrıyo sanırım mememi tercih etti benim kız:) mesela emzikte veriyorum arada onuda zorla alıyo 5 dakika sonra çıkarıp atıyoo benim kız sanırım pek hoşlanmadı biberon ve emzikten bakalım ilerde ne olur halimiz bilemiyorum yani al veya alma diye bişey deyemiyom kendine kalmış bişey zaten doğduktan sonra bebeğinin beslenmesi 4 5 günde belli olur ona göre verirsin istersen

sağol cnm emzik aldım zatende biberonda kararsız kalmıştım artık doğduktan sonra sütüm olursa ki inşallah olur almaya gerek kalmaz:1closedeyes:

aman dikka tet canım sıcaklardandır tansiyon olsa başka belirtileride olurdu heralde...bizi habersiz bırakma meyak ederiz sonra....:sinifsinif:

bende miğdemle başım dertte çok yanıyor ve 3 gündür bıyık bölgem uyuşuyor morarıyor....ilk defa böyle bişey duyuyorum..bıyık bölgem hep uyuşuk sanki şişmiş gibi....ay kızım ya artık gel....

ben biberonla veriyorum. mememi de bırakmadı. ama mamanın bir dez avantajı var. bebek mama yedikten sonra 5-6 saat aralıksız uyuyor. ama sarılık tehlikesi olduğu için iki saatte bir emzirmek gerekiyor. ancak ben uyandıramıyorum oğlumu. ne yaparsam yapayım uyanmıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…