2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ayyy inşlh enkısa zamanda geçer

Hastanedeyim... Tansiyonum 15e 10 ve 14e 9 ciktigi icin bu aksam kontrol altinda tutulacakmisim ve belki yarin da.. Sonra ptesi yine kontrol olacak , hergun duzenli tansiyon olcumu yapilacak ve boyle yuksek cikmaya devam ederse hemen sez.la alinacakmis yavrum.
Insallah hersey yolunda gidiyordur,dua edin bizim icin olur mu..
Cepten girdim nete,surekli giremeyebilirim,cunku culok agir aciliyor sayfalar,yarin eve donunce yazarim genis genis..
Insallah iyi sonuclarla cikariz hastaneden ben ve oglusum..
Opuyom hepinizi ..

canım ya geçmiş olsun inşallah bişeycik olmucak biraz daha sabreder kuzucuğunn:Saruboceq:

çok geçmiş olsun inşallah en kısa zaman da taburcu olursun sağlıkla dönersin evine...allaha emanet ol a.s.

cnm tşk ederim verdiğin adres için ama burda you tube yasaklı izleyemedim malesefbenneyaptımki yinede tşk ederim cnm :1hug:

cnm çok geçmiş olsun kontrol altında tutmalarıda güzel cnm inşallah en kısa zamanda düzelir dualarımız oğlun ve senin için :Saruboceq:

canim kontrol altinda tutulman daha iyi. cunku prelerklampsi ihmale gelmiyor. varsin kucuk dogsun. arkadasiminki 2140 gr dogdu. tosun gibi simdi 2 aylik oldu. hic canini sikma sen. oyalanacak bir sey bul ve kotu seyler dusunme. dualarimiz sneinle.

canim ananas suyu. %100 dogal yani. carrefourda marketlerde vardir. dogal olanini al. ben ictim hemen kesti.

ben demedim mi ben seni bile doğurturum diekaydirigubbakcemile3
geçmiş olsun geçsin gitsin işallah....hastanede olman tabiki daha iyi ...umarım bebiş biraz daha kalır seninle ama o artık bi tosun merak etme sen herşey çok güzel olacakkk...ben biliyorum bizimkiler numaracı.....

canim ananas suyu. %100 dogal yani. carrefourda marketlerde vardir. dogal olanini al. ben ictim hemen kesti.

teşekkür ederim bakalım carrefourdan olmasa bile orjinal anans yerim belki geçer...saol canım teşekkür ederim...

] canım açılmıyor youTube biz de yasaklı maalesef....
geçmiş olsun tatlımm..İnşaallah her şey yolunda gider...sağlıkla oğluna kavuşursun....Allah yardımcın olsun...

ben de bugün doktora gittim..kızımın keyfi yerindeymiş başı biraz daha inmiş aşağıya 18 temmuza kadar bekliyecez artık...bakalım o zamana gelecek mi?40 haftam bitiyor o zaman...bakalım hayırlısı artık..Huri ile ben doğuramayacağız bu gidişler..:CüvCüv:

slmmm güzell annelerr ...
doğum yapan annelerimizi kutluyorum ,yavrunuz sağlıklı sıhatli,sizinde sütünüz bol olsun inş..
doğumu bekleyen arkadaşlarda Rabbim bi an önce meleklerine kavuştursunnn(aminnnnn)

Rahatsız olan meleklerimizde inş bi an önce sağlıklarına kavuşurlar..kıyamam o küçük meleklerin sancı çekişineee :asigim:

dua edin arkadaşlar bende bi an önce meleğimi kucağıma alayımmm
artık doğurmak istiyorummmmmmmmmmmmm :umursamaz:

çok geçmiş olsun canımm
inş bi an önce iner ve zamanında gelir meleğin...
Rabbim sağlıklı ,sıhatli hayırlı zamanda yavruna kavuşmayı nasip etsin..
dualarım seninle canımmmm a.s.

canım sen de bekliyorsun benim giibi...sana doktorun ne diyor doğum hakkında sanırım 1 gün var aramızda...hayırlısı ile bir doğum yapsak..şu son günler geçmek bilmiyor...

canım ya geçmiş olsun inşallah bişeycik olmucak biraz daha sabreder kuzucuğunn:Saruboceq:

Insallah canim ya.Allaha sukur tansiyonum 12ye 7lere kadar dustu,kan ve idrar temiz cikmis,yine 24 saatlik idrar biriktirip pazar gunu test edilecekmis protein miktarindaki artma olup olmadigina bakacaklarmis.nst ye yeniden girdim 45 dak kadar,iyi cikti,1 tane 50 civari kasilma varmis.gece 11-12 gibi yeniden nst yapilacakmis.
Bizden haberler boyle..

iyi canım çok sevindimmm.. iyi haberlerini duyunca...Her şey yolunda gider inşaallah paşan zamanında gelirr..sen de sağlıkla doğum yaparsın inş.canım..şu günleri hayırlısı ile bir atlatsan

oooooooooffffffffff çoookkk sıcaaaaakkkkk
allahım doğsun artık uykusuz gecelere razıyım
ama böyle zaman geçmiyo ne sağ ne sol kalıyo yaa hiç yatamıyorum,hep acı hep acı

ayy çok mu sölendim.hani diolar yaa bugünleri arıyacaksınız die:1closedeyes::bbo:

canım sen de bekliyorsun benim giibi...sana doktorun ne diyor doğum hakkında sanırım 1 gün var aramızda...hayırlısı ile bir doğum yapsak..şu son günler geçmek bilmiyor...

evet canım..inş bi an önce yaparız ..gerçekten zaman durduuu..
canım bende 3 cm açılma var ve nst de sancı çıkıyor..ama bende ağrı filan yok..prş kontrole gittiğimde bi deişiklik olmadığından dr bekleyeleim dedi..bizde bekliyoruz bakalım..olmazsa suni sancı ıle doğum yapılacak..bende onu istemiyorum..inş gerek kalmadan gelir paşam...

canım maşallah..inş hep güzel haberler veririsn..tekrardan çok geçmiş olsun canımm..

canıım öyle deme isyan etmiş olursun...olacak bu sıkıntılar ne yapalım yaza geldiği için..her şeyin hayırlısını dilemek lazım Allahtan...sağlıklı bie şekilde doğum yapıp bebeklerimizi kucağımıza alırız inşaallah..
inşaallah canımm..suni sancıya gerek kalmaz...bakalım hayırlısı artık...

seni bilmemde benimkinin hiç niyeti yok...kaydirigubbakcemile3

çok güzel yarın geç kalma topiğe o zaman hadi çok yattın kalk çabuk eve....aaa olmaz ki ama yahu...:CüvCüv:sırnaşık şey

hiç sanmıyorum arayacağımız kaydirigubbakcemile3lülülülülülü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…