2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

diloşum maşallah kızzzz..anaaaa..göbüşler fora walla çok şeker canımcım:=)

maşşallah göbüşlere kızlar

teşekkür ederim kızlarr ama allahtan sadece göbiş var kol bacak fark ettinizse incelülülülülülü 7 kilo almıştım 10 gün öncesine kadar şimdi ne oldum bimliyorum yani 8 9 olmuşumdur son 10 günde böyle oldu ben bile inanamıyorum:lepi:

Diloş maşallah kız kocaman olmuş senle aramızda 1 gün var bak bende koyayım gör resimlerimi senin yanında ben 4 aylık gibi kalıyom kıs maşallah 41 kere sana ve kuzunaaa:nazar:

antalya053.jpg

işte deniz manzaralı göbüşş

antalya054.jpg

buda oturan boğaaa :)

geçen hafta eşim çekmişti bu fotolarda 70 kiloyumm kızlar maşallah deyin emii toplam 16 kilo oldu rekor hala bende sanırımm :hooray:

Dİlara senİ gÖrdÜĞÜmde İnanamadım gÖzlerİme.aman yarabbİm kocaman olmuŞ.sankİ bugÜn yarın doĞurucan.maŞallah canım

Diloş maşallah kız kocaman olmuş senle aramızda 1 gün var bak bende koyayım gör resimlerimi senin yanında ben 4 aylık gibi kalıyom kıs maşallah 41 kere sana ve kuzunaaa:nazar:

sağol tatlımmŞeniz cidden şu 10 günde böyle oldum :1shok:

antalya053.jpg

antalya054.jpg

geçen hafta eşim çekmişti bu fotolarda 70 kiloyumm kızlar maşallah deyin emii toplam 16 kilo oldu rekor hala bende sanırımm :hooray:

maşallah tatlımm çok şekersin kız senle biz aynıyız ama benim halime bak benim göbiş niye böyle oldu :1rolleyes:nerde 16 kilo ben göremiyorummm:1no2:

Al demetimmmmmm bu seninnn içinnnnn, alttan gözükenler ne bil bakalımmmm kaydirigubbakcemile3

kızlar bu üzerimdeki kızıma hamileyken giyiyordum 5 yıl önceki kıyafetimgamyoncuiremsu dolaptan çıkardım şimdi anca giyebiliyorum baya bi büyük beden ama kızımda anca giriyodum içinedelikafadulden ütüleyedim görüntü olsun sadece :eek:

üstümü değiştimde çekildim:roflol:

:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

antalya053.jpg

antalya054.jpg

hEPİNİZ HARİKASINIZ KIZLAR bayıldımmmmmmmmmmm bende geliyorum az sonra ama yarım saat sonra kaydirigubbakcemile3

Anaammmm kız derin sen ne kadar havalı annesin boyle saça başa bak kaydirigubbakcemile3 Cok tatlı bi annişsin sen yahuuu delikafadulden

Zuzu tartı aletine nasıl çıktın bakim sen Cuma günü :))))

Hic itiraz etmeden cıktım sora yaklasık 10 dakka soylendimmm kaydirigubbakcemile3 Kapıdan girişim cok komikkti, doktorum elini uzattı hosgeldinisss zuhal hanım diyee pe hos buldum didim geldigim gibi, ardından gecen diyalogta masallah iyi gördüm sizi dedii, aaa siz hala beni görebiliyomusunuzzz semirdim iyce kafam içime kactııı anlasılmıyo kim oldugum didiiimmm konuyu yavşatarak geçiştirmeye calıstım ama yemediiiiii naniknanik

Küsmeeee kısssss yirimmmm o gobegiiii cokacimcoook Bende 12 kg. aldımmmmmm delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden Bir küçücükkk penguennn varmıs, yerlerdeee yuv yuv yuvarlanırmıısssss kaydirigubbakcemile5

tamammm affettim canım yiyebilinnnndelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

bende o pengueni yirimmmm cokacimcoook:lepi:

amann bosver tatlım yaaaaaaa sefamız olsunnnn:sm_cool::teytey::nazar:

Demet maŞallah canım gÖbÜŞÜne.resİmler bİr harİka sÜpersİn.

maşşallah göbüşlere kızlar

ayy çok teşekkür ederim kızlarrrrŞeniz

Rabbim bu kadar mı yakışır bi insana hamilelik yaaaa:nazar::nazar::nazar:

derinim Allah nazarlardan saklasın canım çıtı pıtı bi hamilesin sen çok şeker olmuşsun yaaaaa:lepi:ŞenizŞenizŞeniz:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

hürrem demekki sen çok zayıftın tatlım o yüzden fark etmiyo :ecrin_bebek:göbiş sana yakışıyo ben normalde balık etliyim zati ama şimdi balina oldum ilersini bilemem arkdasından fill oturanboğada olabilir:roflol:

HÜrremcım maŞallah.nerde 16 kılo hıÇ gÖremedım ben.gayet ıyı duruyor

X