2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Masallah kıs Demet fidan gibi cıkmıssın bi tek karnınn var süpersinnnn :lepi: Kovalarımmm uleynnnn bu ne boleeee ben topaç gibi sen fidan gibiii :eek:klava:

masallah herkesın keyfı yerınde.
göbişlerde pek seker cıkmıs..
demetcım masallah göbişine

ben de çok sıkıldım ve yoruldum çalışmaktan.Zaten dün patronuumda sinir etti...gıcık oldum herkes kendi derdinde valla..Ama gelip bana 1,5 sa lik yolu nasıl geliyosun zor olmuyomu yoruluyomusun demiyor. Senin yüzünden resmen işler aksadı der gibi bi cümle etti bana. Ya da bilemiyorum ben öle anladım.

ay kim diyecek bunları. valla kimsenin ihtimam gösterdiği yok. seni halen normal insan olarak görüyorlar. sen el işinde çalışıyorsun benim ise aile şirketi. hani dersin belki şanslısın diye ama nerde 10 dakika geç kalsam laf ediliyor. erken çıkamıyorum bazen diyorum keşke bir yerde çalışsaydım. şeker çıktı ya bende o zaman doktorum hemen rapor yazmaya yeltendi. sürekli rapor yazacağız sana stresli ortamda bulunmaman lazım dedi. bende güldüm kime sökecek bu rapor dedim. daha buraya gelmeden 30 dakika önce kavga ettim dedim. kıpırdayamıyorum ya bu bunaltıyorbeni. geçen gün saha işi vardı aslında benim gitmem gerekiyormuş hehe gzel olurdu ama aralıktan sonra dedim herkesin suratı bi asıldı :CüvCüv:

evfettttttttt buda kırmısı elbisemleeeee:lepi:sositososito:sm_cool:

dsc05578.jpg

Al demetimmmmmm bu seninnn içinnnnn, alttan gözükenler ne bil bakalımmmm kaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol::roflol::roflol: Benimde iki kücük yumurta gözüküyo kısımmmm cektim bak koycamm simdiii kaydirigubbakcemile3

maşallah tatlım şekersin yaaa yayılmamaış senin göbiş benimki yayıldılaelaelaelaelae

demet maşallah çok güsel göbişinde kızçende 41 kere maşallah size:nazar:

Masallah kıs Demet fidan gibi cıkmıssın bi tek karnınn var süpersinnnn :lepi: Kovalarımmm uleynnnn bu ne boleeee ben topaç gibi sen fidan gibiii :eek:klava:

Demetcim maşallah göbüşüne...bugün neşen çok yerinde Allah neşeni artırsın canım...Şeniz

masallah herkesın keyfı yerınde.
göbişlerde pek seker cıkmıs..
demetcım masallah göbişine

teşekkürler canlarımmmmmmmŞeniz

haydii kızlarr gaydin diloşşş zuzummmmmmm sıra sizdeeee son bi resmim kaldı onu da albüme eklicemmmmm:lepi::lepi::lepi:

dmeet kız altın ceben de trabzon işi snaırım...hımmm..valla benmde b cebeli takımım var ama dugunden sonra en fazla 3 kere takmışımdır ama takanlara hayranım..ben b saat takabiliorum..öle b agırlık oluo ki bileğimde boynumda ama takıncada çok hoşşşş yaa..inş kızım bana benzemez accı taksın takıştırsın dimi amaaa:))

Demet masallah kıssss cok süper cıkmıssın ellerin felan hic şişmemişşş, fıstıkkk gibisinnnnn, ıslık çalarak alkışlıyorum seniiii -tatlicadiarzu-

ZUZUMM TAM BıR PENGUEN HAVASI VAR SENıN FOTONDADA BEYAZ KOCA GÖBÜŞ MıNıK AYAKLARR kaydirigubbakcemile3 çok tatlısınn

demettt zuzummm harikasınızz kıslarrr...... walla işyerimde tek olmasam birine çektiricem kendi göbüşümü koycamm bende :))))))))) maşallahhh bebişlerinizee ve koca göbüşülerinizee....

demetcım msallah cok seker cıkmıssınız:asigim::nazar:

demet kırmızı elbısede pek guzelmıs..
masallah:nazar:.

teşekkür ederim canlarım yaa utandım vallaaa:eek:Şeniz

Al demetimmmmmm bu seninnn içinnnnn, alttan gözükenler ne bil bakalımmmm kaydirigubbakcemile3

zuzummmmmmdelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

o ne bacımmmm:nazar::lepi: süpersin yaaaa ayyy kızımda başladı horona karnımda arkadaşını görünce aynı diloşunki gibin:roflol::lepi::sm_cool:

maşallahhh :nazar::teytey:

demet karnım top gibi ya masallah
bebişin içeride sahası geniş :)) istediği kadar koştursun
:roflol:

valla koşturuyo teyzesiii:teytey:

bazen şüphe ediyorum bu futbol oynuyo erkek mi ki acep die-tatlicadiarzu-

demet senın kızın besıgı asansörlümü?

evet canım asansörlü ve de sallanıyo:lepi:

dmeet kız altın ceben de trabzon işi snaırım...hımmm..valla benmde b cebeli takımım var ama dugunden sonra en fazla 3 kere takmışımdır ama takanlara hayranım..ben b saat takabiliorum..öle b agırlık oluo ki bileğimde boynumda ama takıncada çok hoşşşş yaa..inş kızım bana benzemez accı taksın takıştırsın dimi amaaa:))

canım ben bunu aldığımdan beri kolumda hiç çıkartmadım manevi değeri çok benim için aslında bilezik hiç sevmem ama-tatlicadiarzu- bilekliğe bayılırım ben :lepi:
gerçi şimdi de çıkmaz sanıyorum ameliyata nası girecem bilmem:1no2:

taksın tabe kokoş olsun demet teyzesi gibiiiiii oyy yerim o kuzuyu bennn:lepi:Şeniz

kızlar bu üzerimdeki kızıma hamileyken giyiyordum 5 yıl önceki kıyafetimgamyoncuiremsu dolaptan çıkardım şimdi anca giyebiliyorum baya bi büyük beden ama kızımda anca giriyodum içinedelikafadulden ütüleyedim görüntü olsun sadece :eek:

üstümü değiştimde çekildim:roflol:

:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

X