2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

cnm senı cok ıyı anlıyorum ınsallah doğar ya bende aynı durumdayım ama bır haftam daha var ya benım beklıyorum 10gun dıye dusunuyorum bakalım hayırlııs

Merhaba kızlar,
Nihayet gelebildim. Günlerdir kızımla ilgilenmekten başka birşey yapamıyoru. Aslında çok yaramaz değil ama acayip zaman alıyor. Bu arada lohusa sendromu geçirdim resmen. Hergün kafama birşey taktım durdum. Bir göğsümden az süt geliyor. Son günlerin hit sorunu bu oldu.
Kimler doğurmadı merak ettim. Çoğumuz artık melekleri kucakladık galiba. Geçmiş çok biriktiği için okuyamıyorum.

inşallah hayırlısıyla doğurursun canımm çok zor beklemek

Dilara maşallah kız sana. 2 çocukla hala forumda kalabiliyorsun. Kırbir kere
Kızın sarılık olmuş. Geçmiş olsun canım.

hoşgeldin canım tekmisin kimse yokmu yanındaa şutarafagitti

Dilara maşallah kız sana. 2 çocukla hala forumda kalabiliyorsun. Kırbir kere
Kızın sarılık olmuş. Geçmiş olsun canım.

sağol canım yaa ne forumdayım hehehh kıss bende depresyonaa girdim lohusalıktann olsa gerek herşey sorun benim için herşeye ağlıyorum az önce arkadaşım aradı sesini duydumm başladım zırlamayaaa çok yanlızım diyeeemafoldumben

hoşgeldin canım tekmisin kimse yokmu yanındaa şutarafagitti

Annem vardı. Bugün yalnızım. Enteresan bugün daha rahatım.
Benim kız gündüz uyuyor geceleri dikiliyor. Sürekli emmek istiyor. Biraz gaz sancısı var.
Günde 3-4 saat uyumaktan yorgun düştüm.

Ay kıyamam sana. Aynen bende ağlak moddayım. Bir türlü kurtulamıyorum bu ruh halinden. Ota b..a ağlıyorum. Bir de acayip bir sinir var.
Senin durumun da zor. Ne desen haklısın.

annem köyee gidecekk ayın 25 de şimdiden düşünüyorum tek başıma kimsem yokk ne ablam ne kardeşim ne anam ne babam ya bana bişey olursa çocuklarıma kim bakar diyee kafaya taktımm ne olcak benim bu halim inşallahh geçerr yoksa bi psikolok şart bana-tatlicadiarzu-

ben de en son netten sipariş verecektin gibi kalmış aklımda o yüzden sodum canım
peki bu beşiği sepet kısmı portatif ve bir mekanizma üstüne kondurulmuş gibi mi yoksa bir bütün mü ?

canım geçmş olsn en azından aras dr.unu , merakta bırakma bizi , bi gelişme olursa yaz mutlaka ...
evde bir kaç çock olunca zor oluyordur .. haklısın canım , gece madem debelleşme yatakta gel iki muhabet ederissss zemuszemus

selamm kızlarrr bugün öylee bi iş güçç yaptımki sormayınnnnnnn daha popişimi yeni koydum sandalyeyeee-tatlicadiarzu-

sen ne istiyorsun biliyorsunnnn klava: klava: klava: klava:
ya sdenin dikişlerin ne alemde , lohusasın otur dinlen biraz , dinlenmezsen sütün azalır , daha çk yorulur ve daha depresif olursun .. iş güç kaçmıyo ya ..
yada paralamadan kendini azar azar yap
ama kime diyoruz huylu huyundan vaz geçer mi , deli seni yaaaaaa :))

kız diloş hakkaten fazla zorlama kendini yapabiliyom diye az vücudunuda dinle sonra çok pişman olursun allah korusun sen bi rahatsızlansan nolur o bebişler dimi ama

ayyyyyynen katılıyorum sana canım kaydirigubbakcemile5
kimse madalya vermeyecek sana ve hastalansan 1 Allahın kulu koşmayacak yardıma

Allah yardımcın olsun canım
alında neden hala o suni sancıyı vermediler sana anlamış değilim CADIARZU

hoşgeldin canimuuu Şeniz
ıpektoşumuz nasılllllll :asigim:
lohusalık nasıl gidiyo :bbo:

Sana bişey olmaz canım merak etme. Allah dağına göre kar verir. Gücünü, dermanını, sabrını verir.
Kötü şeyler aklına getirme. Hem 25'ine kadar kızın kocaman olur. Ben biraz büyüse de kendimi dışarı atsam diye bakıyorum. Sen de evde oturmayı pek sevmiyorsun. Kızını koyarsın bebek arabasına, büyük kızını da alırsın hem yürürsün hem kendine gelirsin.

Hoşbulduk canimu. ıpek iyi. Bugün banyo yaptı. Uyuyor şimdi. Altını doldurdu aslında ama uykusu bölünmesin diye ellemiyorum. Geceleri Neron oluyor. Yakıp geçiyor valla.
Dün babasına havale ettim. Uyutmuş bi güzel. Her ikisi de bana kıyak yaptı da biraz uyuyabildim.
Sen nasıl oldun? Ben sana 38'de doğurursun demiştim. Bak çok az kaldı çok şükür.

inşallah canım en azından 1 aylık olsun atarım bende kendimi dışarıı vallahi hava böyleyken insana koyuyoo evde tıkalı kalmak:sinifsinif:

star-dust teşekkürler canım artık yarın kızım kollarımda olacak
bana ameliyat öncesi lavman ve sonda yapılmayacağı için uzun süre bişey yiyip içmemem daha uygun zaten ben 12 den sonra hiçbişey yiyip içmiyorum ki...
öğlene doğru olur büğük ihtimal sezeryanım
birde epidural sezeryanda aç olman gerektiğini biliyorum bakalım sağlıkla kavuşalım yarın inşallah

yarın ben yokken çok çok dedikodu yapmayın sakın haaaaaaaa
sonra geçmişi zor okurum
bana bol bol dua edin yarıınnnn
bu saatlerde kızıma kavuşmul olurum -muhtemelen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…