2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

napıyım kızım pas vermiyo sarılırken bile ödü kopuyo ipeğe bişey olcak diye laelaelaelaelae
kızını düşünüyor babası ne güzel işte..bazı adamlar o konuda hiç anlayışlı değil arkadaşımdan biliyorum..son güne kadar kızı rahat bırakmamış...adam son günü de değerlendirmiş hemen sonra kızın suyu gelmiş gitmişler doğuma...

hehehehe gülsem mi ağlasammı bilemedim....ama öyle bişey varsa bewn çıkıyorum hemen gdeyim kocişimin yanına hohohohohohoh

çok sağol canım.baba fanatik olunca.bizim küçük aşkımızda mecbur doğuştan fanatik olucak
evet canım baba fanatik olunca mecburen çocukta fanatik oluyor...benim abimde fenerbahçeli..oğlu doğunca badisi,ayakkabısını tulumlarını hep fenerli aldı...şimdi 2 yaşına geldi artık tek kişilik yatakta yatıyor onu bile fenerbahçeli aldılar...

Ali Eymenimizpek yakışıklıymış teyzesiiiiiiiiiiiiiiiii
çiçeksimizi de tebrik ediyorum , Allah analı-babalı büyütmei nasip etsin onlara :Saruboceq:

tabikii canımm.. ararım inş.. dua edinn..

dualarımdasın canımmmmm , Allah hepimizin yardımcısı olsun :Saruboceq:

göbişimizz düştü kızlarrrr:teytey::teytey:

oyy maşallahhhh , hadi bakalım misler gibi yıkanırsınız artıkın bol bol kaydirigubbakcemile2

ayyyyyy ctesi günü gittiğimde dr.a soracaktım , adamın lafı bitsin derken unuttum yaaaaa benneyaptımki
bu ctesi tekrar kontrol var , o zaman sorayım unutmazsam

kızlar bi bebek bezi sitesinde buldum aşı takvimini 2009 temmuz ayında doğan bebeklerin işte aşı takvimii

bu çok iyi oldu canım , sağol paylaştığın için kaydirigubbakcemile5

hurmayı napıcan kız?
doğduğunda bebeğın agzına surerlermıs gzl agızlı olsun dıyeole mı yapıcan?

hurmayı bebek emme problemi yaşamasın diye sürerlermiş ağzına , bir de sünnetmiş hurmayı beeğin ağzına sürmek . hatta bi yerde okuduğuma göre baba çiğendiği hurmayı sürecekmiş bebişin ağzına , öylesi sünnetmiş güya . ama teyze kıznın KVsi hurmayı şöyle bir dokundurmuş bebişin ağzına , cokur cokur emmeye başlamış bizim bıdık annesini ...

MERhabalar..
ben daha doguramadim mafoldumben

ammmaaa inatçı çıktı senin paşazade yahuuuuu
yerinde pek rahat galba ..
eee , bu arada kaç kg oldu , git gide kilo alıyorsa normal doğum zor olmaz mı fisfisfis

selam kızlar nası gidiyo giremyrm foruma kayra beyden dolayı ancak uyudu bi giriym dedim

serezcim , ctesi gittim oçun beye , dediğin gibi fazlası var eksiği yok .. çok iyi bir dr..
seni sordum , taburcu olduğunuzu söyledi yerimseniben
haftaya bir daha gidicez kontrole kımetse ..

oh ne güzel herşey tamam gibi ..
senin sez. saat kaçta olacak ?
hani akşam yemekten sonra bi şey yemeyip içmiycem demişsin ya ondan sordum fisfisfis
çünkü bana bu son göründüğüm dr. sez. öncesi anestezi alımı için 4-6 saatlik açılk yeterli demişti

ayyy kızlar az bı utu yaptım ama cnm cıktı yatıyorum suan son temızlıklerı yapıyoruz da ewde yavas yavas ablamla kız kardesım gelıyorlar aksam aksam yapıyorlar ıste sagolsumlar bende gunduz ufak tefek ıslerımı yapıyorum ama daha ufak ta olsa iş miş yapılmıyor

kızlar merhabalar nasılsınız
biz bugün dra gidecez kuzumu dra götürecez akşamları sancısı oluyor birde göeğimiz düşeek acıyor galiba

merhabalarr...
bizde oğluşumla şimdi dr dan geldik. fitil verdi kabzılık için. inşallahh sancıları geçer de rahatlar kuzum..

yazdım yazdım , uçtu gitti resmen yazdıklarım yaaaaaaaaaaaaaaa kötükedihüso

hadi hayırlısı olsn canım .. ben de perş akşam gidiyorum kontrole kaydirigubbakcemile5
kardeşler sendeler hala galiba , artık eskisi kadar gelmediğine göre bizi unuttun sen :umursamaz:

canımmmmmmmm maşallah fanatiğeeeeeeeee
oy oyyy bizim kuzu da mı böyle olacak acabaaaa :asigim:
canım iyi gelir belki bi değişiklik olr bu tatil , en çok da senin için yerimseniben

sen bilirsin canım .. eğer bunalmam dersen ve beişe de sana da nazar vermezlerse + kucaktan kucağa gezdirip öpücük manyaaa yapmayıp hasta felan etmezlerse bebeişimizi git derim ben yerimseniben

canımcım 1 gün daha beklesen o ıssscacık banyo için , 1 gün 1 gündür neticede yerimseniben
bebek şekerlerimiz
]

buda besıgımız

]
canım şekerleriniz de beşiğinizde çooooook gzel bayyıldım hepsineee :asigim:
şekerleri nerden sipariş vermiştin adreini özelden atarsan sevinirim yerimseniben
bir de beşiği yaptırdınız mı aldınız mı ? nerden aldınız ? bizim karyola çok büyük geldi gözmüze şimdilerde eşik aratırıyoruz bz de bakalım fisfisfis

ya aslında benim de almam lazım iyi hatırlattın bu styenler küçük gelmeye başladı , br kaç tane de alt çaaşır alayım barim ben de kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…